stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Εδώ κολλάνε τα πάντα για τα ΣΠΟΡ
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 129, 130, 131  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  
Author Message
chris21
Junior Member
Junior Member


Joined: 07 Nov 2004
Posts: 97

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 10:36 am    Post subject: Reply with quote

kai ego to vrisko proklitiko to avatar kai me elipsi xioumor
Back to top
View user's profile Send private message
Nikolas
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 1068
Location: Άλιμος!

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 10:38 am    Post subject: Reply with quote

Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ με τους προλαλήσαντες!! Twisted Evil Rolling Eyes Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 10:39 am    Post subject: Reply with quote

Μάλιστα. Εξ οικείων τα βέλη. Το συγκεκριμένο άβαταρ το είδα μόλις τώρα. Γιατί προεξοφλήσατε ότι δεν θα έκανα παρατήρηση στον Παναγιώτη? Evil or Very Mad Έχω δώσει πολλές φορές τέτοιο δικαίωμα? Evil or Very Mad
Όχι, γιατί αν θεωρείτε πως έχω δώσει, τουλάχιστον μετρήστε και τις δεκάδες ευκαιρίες που δώσαμε στον ΡΑΟ πριν φύγει. Να τα λέμε όλα, σύμφωνοι?
Αν θέλετε σώνει και καλά να χωριστείτε σε αντίπαλα στρατόπεδα δικαίωμά σας, μην βάζετε όμως και μένα σε αυτό το παιχνίδι, γιατί δεν είναι δυνατόν να μοιράζω παρατηρήσεις με τη λογική «αφού έφυγε ένας Παναθηναϊκός ας την πούμε και σ’ έναν Ολυμπιακό για να πατσίσουμε». Έτσι δεν κάνουμε δουλειά. Τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να δουλέψω με αυτόν τον τρόπο.

ΟΜΦ, συγνώμη που το φόρουμ δεν λειτουργεί με βάση τι θεωρείς εσύ σπουδαίο και τι όχι.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Nikolas
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 1068
Location: Άλιμος!

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 10:51 am    Post subject: Reply with quote

Φίλε Υ...
Δεν είναι εξοικείων τα βέλη.Σιγά την επίθεση. Razz .Απλώς δεν νομίζετε οτι ήρθε η ώρα να μπαναριστεί και το συγκεκριμένο μέλος;;Δηλαδή τι άλλο πρέπει να γίνει;;Και ο ΠΑΟ πήρε ευκαιρίες και ο Παναγιώτης πήρε ευκαιρίες.Δεν μπορούμε να λειτουργούμε με 2 μέτρα και 2 σταθμά.Δεν ζητάμε την κεφαλή του Παναγιώτη επι πίνακι χωρίς λόγο.Μας δίνει αφορμές και μάλιστα πολλές.Δεν πάμε να το παίξουμε Μοντερέιτορς,αλλά μερικά πράγματα δεν μπορούμε να μην τα επισημάνουμε.Είμαστε και εμείς ζωντανά κύτταρα του φόρουμ και μπορούμε να εκφέρουμε την άποψη μας,με εύσχημο τρόπο βέβαια.Εσείς ξέρετε,εσείς έχετε την εξουσία,εσείς αποφασίζετε.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
smarg
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1156

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 10:58 am    Post subject: Reply with quote

Δεν τα λέω εγω αλλά ο Admin στο ποινολόγιο.

Δεν σας χρωστάμε τίποτα όλοι οι υπόλοιποι να διαβάζουμε εμετικά σχόλια και οπαδιστικές αηδίες. Στο επόμενο (έστω και) "βήξιμο") το ban θα είναι άμεσο. Σεβαστείτε τους κανόνες του forum και, στην τελική, όλα τα υπόλοιπα μέλη.

ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΕΛΟΣ



Τέλος πάντων κάντε ότι νομίζετε αλλά η υπομονή μας ως χρήστες που δεν χρωστάμε τίποτα να διαβάζουμε αηδίες έχει εξαντληθει....
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 11:01 am    Post subject: Reply with quote

Εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα να μπαναριστεί κανένα μέλος και άμα είναι δυνατόν να γυρίσει πίσω ο ΠΑΟ στη παρέα.
Και όσο γίνεται αυτοέλεγχος.


Last edited by OMF on Tue Apr 05, 2005 11:16 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 11:02 am    Post subject: Reply with quote

Arrow Nikolas
Και σου ξαναλέω Νικόλα, είχα όλη τη διάθεση να κάνω παρατήρηση στο συγκεκριμένο μέλος, μετά από αυτές τις εξελίξεις όμως θα ήμουν γελοίος αν το έκανα. Γιατί με βάση τη λογική που πάει να αναπτυχθεί εδώ μέσα, θα έβγαιναν μετά οι Ολυμπιακοί και θα έλεγαν «διώξατε τον Παναγιώτη επειδή το ζήτησαν οι άλλοι». Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα.
Οι κανονισμοί είναι για να εφαρμόζονται, αφήστε λοιπόν να τους εφαρμόσουμε χωρίς τέτοιες παρεμβάσεις που κάνουν κι εμάς μέρος της κόντρας σας.
Δεν σας αφαιρεί κανείς το δικαίωμα να έχετε γνώμη και να την εκφράζετε, αλλά δεν μπορεί να γίνεται ο συντονισμός με υποδείξεις και κάτω απ’ αυτές τις συνθήκες.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Nikolas
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 1068
Location: Άλιμος!

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 11:03 am    Post subject: Reply with quote

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 11:15 am    Post subject: Reply with quote

Φυσικά οκ Confused αλλα για μερικούς το ban είναι πιο κοντά απο ότι φαντάζονται (admit words) . Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
smarg
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1156

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 11:20 am    Post subject: Reply with quote

Κατάλαβα.... Στου κουφού την πόρτα παρ' την πόρτα και φύγε... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 11:24 am    Post subject: Reply with quote

smarg, εκπλήσσομαι….
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
assotos yios
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 30 Mar 2004
Posts: 955
Location: not aswtosgios blogspot :-)

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 11:25 am    Post subject: Reply with quote

Ρε παιδια δε καταλαβαινω γιατι γινεται ολη αυτη η φασαρια? Επειδη δε προλαβε καποιος απο τους mod να κανει παρατηρηση πριν τις 8 το πρωι? Confused
Back to top
View user's profile Send private message
smarg
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1156

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 11:29 am    Post subject: Reply with quote

Ypsilon wrote:
smarg, εκπλήσσομαι….



Κι εγω...με την υπομονή μου.... Shocked Shocked Shocked


Δεν ειπα εσένα κουφό... Laughing Απλά τόση ώρα μιλάμε στο βρόντο ενώ δεν πρόκειται να γίνει τίποτα... Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Dimiskour
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 02 Jun 2004
Posts: 1189
Location: Αθήνα

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 11:38 am    Post subject: Reply with quote

Παιδια, συμφωνω και εγω οτι το avatar ειναι προκλητικο και εμπιπτει ξεκαθαρα στο κανονισμο, αλλα ταπεινη μου αποψη ειναι οτι θα επρεπε να αφηνατε λιγο χρονο να περασει πριν διαμαρτυρηθειτε μεχρι να βλεπατε ποια θα ηταν η αντιδραση των mods.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Mozart
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2820
Location: Thessaloniki

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 11:54 am    Post subject: Reply with quote

Όχι πως (ειδικά) ο Ypsilon χρειάζεται συνήγορο, αλλά πραγματικά δε καταλαβαίνω τα παραπάνω ποστ. Όλα τα δίκαια του κόσμου αν έχει κάποιος, όταν φτάνει στο σημείο να κάνει υπόδειξη (σοβαρά και όχι για πλάκα), τα χάνει. Αν θέλει κάποιος να κάνει μια παρατήρηση, ας στείλει στους mods ένα pm και αυτός θα κρίνει. Αν μετά σας "γράψει", χώστε τα του κανονικά! Wink

Ypsilon wrote:
... είχα όλη τη διάθεση να κάνω παρατήρηση στο συγκεκριμένο μέλος, μετά από αυτές τις εξελίξεις όμως θα ήμουν γελοίος αν το έκανα.


Συμφωνώ απολύτως. Και τώρα ξέρουμε για τις ενέργειες που (δεν) πρόκειται να γίνουν, ποιος θα φταίει.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
chris21
Junior Member
Junior Member


Joined: 07 Nov 2004
Posts: 97

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 11:58 am    Post subject: Reply with quote

Ypsilon wrote:
Μάλιστα. Εξ οικείων τα βέλη. Το συγκεκριμένο άβαταρ το είδα μόλις τώρα. Γιατί προεξοφλήσατε ότι δεν θα έκανα παρατήρηση στον Παναγιώτη? Evil or Very Mad Έχω δώσει πολλές φορές τέτοιο δικαίωμα? Evil or Very Mad
Όχι, γιατί αν θεωρείτε πως έχω δώσει, τουλάχιστον μετρήστε και τις δεκάδες ευκαιρίες που δώσαμε στον ΡΑΟ πριν φύγει. Να τα λέμε όλα, σύμφωνοι?
Αν θέλετε σώνει και καλά να χωριστείτε σε αντίπαλα στρατόπεδα δικαίωμά σας, μην βάζετε όμως και μένα σε αυτό το παιχνίδι, γιατί δεν είναι δυνατόν να μοιράζω παρατηρήσεις με τη λογική «αφού έφυγε ένας Παναθηναϊκός ας την πούμε και σ’ έναν Ολυμπιακό για να πατσίσουμε». Έτσι δεν κάνουμε δουλειά. Τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να δουλέψω με αυτόν τον τρόπο.

ΟΜΦ, συγνώμη που το φόρουμ δεν λειτουργεί με βάση τι θεωρείς εσύ σπουδαίο και τι όχι.


file Y den sou ekana ypodiksi oute zitisa na ginei kapios BAN
apla vrisko to sigkekrimeno avatar proklitiko kai apla to anefera

PS. den exo idea ti sinevei me ton PAO kai den sisxetizo tis 2 periptoseis
Back to top
View user's profile Send private message
Choriatis 2004
Senior Member
Senior Member


Joined: 25 Feb 2004
Posts: 480
Location: Athens/Aigio

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 12:15 pm    Post subject: Reply with quote

Υποδειξεις στους moderatores θα κανουμε τωρα?
Οτι κρινουν αυτοι σκοπιμο θα κανουν.
Ας ηρεμησουμε λιγο Wink
Φιλικα παντα Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 12:18 pm    Post subject: Reply with quote

Ας τελειώσει εδώ σας παρακαλώ αυτή η συζήτηση γιατί βγήκαμε και τελείως εκτός θέματος.
Και οι moderators κρίνονται, προσωπικά δεν έχω καμμία αντίρρηση, απλά θεωρώ πως είναι άδικο να γίνεται εν θερμώ και αμφισβητώντας τις προθέσεις και την πορεία τους μέσα στο forum.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
SOUL_13
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 28 Apr 2004
Posts: 722
Location: Birmingham-UK

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 12:21 pm    Post subject: Reply with quote

Padws to derbi to kovo aso kai eukola malista. Den kserw autos o Olumpiakos polu klaniarhs mou fainetai. Me 3 nikes ektos edras, xwris epithetikous kai me tous gerous sto kedro na perimenoun na anevei o jorgevic sto 33ou gia na kanoune kamia eukairia asto...mallon kana 2-0 to kovo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Oso gia ta derbi sthn leoforo (kai oxi sto OAKA) file Pano ama arxizes apo to 59-60 pou ksekinaei h prwth ethnikh kai oxi apo ekei pou sthb varese esena tha evlepes oti eiste 9-4 pisw stis nikes Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 2:02 pm    Post subject: Reply with quote

Shocked Shocked

Παρότι για κάποιους λόγους δεν μπορώ να βρίσκομαι στο φόρουμ τόσο συχνά όσο πρωτύτερα, και αν ο λόγος μου εξακολουθεί να έχει κάποια βαρύτητα, θέλω να παρακαλέσω οι παρατηρήσεις προς moderators να πραγματοποιούνται μόνο με ΡΜ. Το έχουμε πει πολλές φορές παιδιά, και είναι κρίμα να μην εισακουγόμαστε, ειδικά από μέλη που θεωρούμε ότι γνωρίζουν τον τρόπο λειτουργίας του φόρουμ και τη φιλοσοφία πίσω από τους κανόνες λειτουργίας που έχουν τεθεί. Συμφωνώ πλήρως με τον Υ και ψιλο-εκπλήσσομαι με τη σειρά μου για τη "ζέση" και τη βιασύνη με την οποία βγήκαν τα συμπεράσματα για τη δράση των mods σε αυτό το ζήτημα...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
wizard
Senior Member
Senior Member


Joined: 30 Apr 2004
Posts: 468
Location: Athens & UK

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 5:40 pm    Post subject: Reply with quote

Εχει γίνει λάθος στο avatar. Το παιχνίδι έληξε 1-3 γιατί ο Σίρερ με τον Κλάιφερτ έπαιζαν πασούλες στη μικρή περιοχή αντί να κάνουν το 1-4, σεβόμενοι την ιστορία του συλλόγου του μεγάλου λιμανιού.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nikolas
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 1068
Location: Άλιμος!

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 9:46 pm    Post subject: Reply with quote

Η ιστορία του ποδοσφαίρου Wink

http://www.sport-fm.gr/news.jsp;jsessionid=D55228956606296C8DBE6B7519C9AEC2?newsID=11879
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Pagouras
Senior Member
Senior Member


Joined: 11 Jan 2005
Posts: 528
Location: Γαλάτσι,Αθήνα(Άντε & λίγο Γιάννινα)

PostPosted: Tue Apr 05, 2005 11:53 pm    Post subject: Reply with quote

Ούτε καν στο γήπεδο ο Μουρίνιο

Όχι μόνο δεν θα κάτσει στον πάγκο της ομάδας του, δεν θα βρεθεί ούτε καν στο γήπεδο ο Ζοσέ Μουρίνιο για τον αγώνα της Τσέλσι με την Μπάγερν. Ο Πορτογάλος έχει τιμωρηθεί από την UEFA και δεν έχει την δυνατότητα να κοούτσαρει τους «μπλε» για δύο αγωνιστικές όμως δικαιούται να παρευρεθεί στις εξέδρες του Στάνφορντ Μπριτζ για τον πολύ μεγάλο αγώνα της ομάδας του για τα προημιτελικά του Champions League.

Όμως, όπως έγινε γνωστό από τον βοηθό του στην λονδρέζικη ομάδα Μπάλτεμαρ Μπρίτο ο Πορτογάλος δεν θα παρακολουθήσει από το γήπεδο την πολυσυζητημένη αναμέτρηση και δεν θα έχει καμία άμεση επικοινωνία με το τεχνικό επιτελείο της Τσέλσι. «Ο Ζοζέ θα βρίσκεται σε ένα ιδιωτικό μέρος, ένα ήρεμο μέρος, για να παρακολουθήσει τον αγώνα» δήλωσε για το θέμα ο Μπρίτο και κατέληξε:«Δεν θα έχει καμία επαφή με το επιτελείο της ομάδας».

Κάτι τέτοιο προκαλεί την έκπληξη καθώς ακόμα και σε περιπτώσεις τιμωρίας δεν συνηθίζεται ο τεχνικός μίας ομάδας να μην βρίσκεται στο γήπεδο τουλάχιστον όταν αυτή αγωνίζεται εντός έδρας. Τις περισσότερες φορές όταν ένας προπονητής είναι τιμωρημένος κάθεται σε μία πολύ κοντινή στον πάγκο κερκίδα για να μπορεί να δίνει οδηγίες στους συνεργάτες του έτσι ώστε η απουσία του να μην είναι αισθητή. Όμως ο Μουρίνιο δεν δείχνει να έχει κανένα πρόβλημα να μην πάει καν στο γήπεδο κάτι που είναι απορίας άξιο.
Back to top
View user's profile Send private message
andbrok
Junior Member
Junior Member


Joined: 31 May 2004
Posts: 199

PostPosted: Wed Apr 06, 2005 1:06 am    Post subject: Reply with quote

Πάει ο Μύρωνας από τον Εργοτέλη. Αναρωτιέμαι αν φταίει ο προπονητής που ανέβασε την ομάδα τρεις κατηγορίες σε τρία χρόνια. Ο Πατεμτζής έχει κάνει κάτι περισσότερο στην προπονητική του καριέρα; Νομίζω ότι θα ήταν φρονιμότερο να μείνει ο Σηφάκης και να ενισχυθεί η ομάδα, έτσι ώστε του χρόνου να διεκδικήσει την επάνοδο.
Back to top
View user's profile Send private message
Admin
Site Owner
Site Owner


Joined: 16 Jan 2004
Posts: 2296
Location: Davelis Cave (απ'έξω)

PostPosted: Wed Apr 06, 2005 2:56 am    Post subject: Reply with quote

Έγραψα το παρακάτω σαν ΡΜ προς τον Panagiotis7. Τη στιγμή που πήγα να πατήσω το "submit" σκέφτηκα ότι δεν ήταν αυτό η καλύτερη λύση. Η καλύτερη λύση θεωρώ πως είναι να παραθέσω εδώ όσα σκόπευα να γράψω σαν PM.

Admin wrote:
Παναγιώτη,

Λυπάμαι που το λέω, αλλά ο μόνος λόγος που δεν έγινες ban είναι όλη αυτή η ιστορία με τα posts από άλλα μέλη που ζητούσαν κάτι τέτοιο. Αν το έκανα θα φαινόταν ότι λειτουργώ κατόπιν εντολών, κάτι που σε καμία περίπτωση δεν θέλω να νομίζετε όλοι.

Από την άλλη, οφείλω να σου πω ότι έχεις εξαντλήσει κάθε περιθώριο υπομονής. Δεν πρόκειται να συνεχίσω να με κατηγορούν (στο chat, με pm, και τώρα πλέον και δημοσίως) ότι έδιωξα εύκολα τον PAO γιατί είναι βάζελος, αλλά κάνω τα στραβά μάτια με εσένα γιατί είσαι γαύρος.

Σαν τελευταίο μέτρο, δεν έχεις πλέον τη δυνατότητα να εμφανίζεις avatar. Ειλικρινά το λέω, αν δώσεις έστω και την παραμικρότερη αφορμή (έστω και διφορούμενο post) θα σε banάρω χωρίς δεύτερη σκέψη.

Πραγματικά λυπάμαι που μετά από τόσο καιρό με αναγκάζεις να σου γράψω αυτά τα πράγματα.

Δεν πρόκειται να συνεχίσω να απαντώ για αυτό το θέμα. Δε γουστάρω ρε παιδιά. Χαλιέμαι, πώς το λένε; Δε γουστάρω να γυρνώ στις 11 το βράδυ σπίτι μου, να μπαίνω στο forum τις ώρες που όλοι βλέπετε ότι μπαίνω, και να έχω από παλιά μέλη τέτοια αντιμετώπιση. Λες και δεν με ξέρετε εμένα και τα παιδιά (mods) πώς λειτουργούμε μετά από τόσο καιρό. Να το κατεβάσουμε στο κάτω-κάτω ρε παιδιά το forum, να μη χαλάμε και τη ζαχαρένια μας. Τι να πω... χαλάστηκα πάρα πολύ με αυτά που γράφτηκαν. Τίποτε άλλο.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 129, 130, 131  Next
Page 29 of 131

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr