stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Φανέλες Ομάδων
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  
Author Message
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Thu Jul 29, 2004 5:23 pm    Post subject: Reply with quote

Α κατι τωρα μας ειπες ρε starsailor Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Gianluigi Buffon
Full Member
Full Member


Joined: 21 Jun 2004
Posts: 222
Location: Βέροια

PostPosted: Thu Jul 29, 2004 5:36 pm    Post subject: Reply with quote

που να δειτε την καινουργια φανελα της αεκ ιδια με της βραζιλιας
Back to top
View user's profile Send private message
Admin
Site Owner
Site Owner


Joined: 16 Jan 2004
Posts: 2296
Location: Davelis Cave (απ'έξω)

PostPosted: Thu Jul 29, 2004 10:49 pm    Post subject: Reply with quote

Τι λέτε, θα καταφέρετε να το κλειδώσετε ΚΑΙ αυτό;
Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Fri Jul 30, 2004 12:36 am    Post subject: Reply with quote

Δεν το πιστευω.
Μοα φορα που παει να κλειδωσει topic χωρις να εχω παρει μερος εγω.

Γινονται και αυτα...
Back to top
View user's profile Send private message
Giorgos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 24 Mar 2004
Posts: 1059
Location: Peiraias

PostPosted: Fri Jul 30, 2004 9:03 pm    Post subject: Reply with quote

Υπαρχει καμμια φωτο της φανελας του Ολυμπιακου που περιγράφετε??
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
CCCP
Visitor
Visitor


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 4
Location: Sweden

PostPosted: Tue Aug 10, 2004 1:16 pm    Post subject: Reply with quote

Οι καινούργιες φανέλες του ΠΑΟΚ:

http://megastore.paokfc.gr/index.jsp?extLang=
Back to top
View user's profile Send private message
Sheepy
Junior Member
Junior Member


Joined: 06 May 2004
Posts: 195
Location: Trilofos -Thessaloniki

PostPosted: Wed Aug 11, 2004 10:47 am    Post subject: Reply with quote

Dev eivai asxnmes. Edw deite kai tou Hrakln, eivai polu wraies!

http://www.iraklis-fc.gr/gr/boutique/newcollection.jsp
Back to top
View user's profile Send private message
SASYR
Junior Member
Junior Member


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 75
Location: Greece, Salonika

PostPosted: Wed Aug 11, 2004 11:22 am    Post subject: Reply with quote

Χθες που καθόμουν για καφέ, ήρθε ένα φιλαράκι μου που δουλεύει στην addidas και μου είπε ότι η φανέλες του ΑΡΗ μοιάζουν τις εθνικής στο σχεδιασμό(μακάρι)(και ένα ακόμα)μακάρι να είναι το ίδιο γούρικες. Στην μπουτίκ θα είναι από την εβδομάδα που μας έρχεται. Razz Smile Laughing Surprised Cool
Back to top
View user's profile Send private message
west
Visitor
Visitor


Joined: 16 Sep 2004
Posts: 1

PostPosted: Thu Sep 16, 2004 2:54 am    Post subject: Reply with quote

Η φανέλα που θα μου μείνει αξέχαστη, δεν είναι ποδοσφαίρου, ούτε μπάσκετ...
Ήταν η φανέλα της Εθνική βόλευ πριν 7-8 χρόνια με τον κίωνα στα πλαγια.......

Εκπληκτική φανέλα που θα μπορούσε κάλλιστα να είναι και ποδοσφαίρου.


SASYR wrote:
Χθες που καθόμουν για καφέ, ήρθε ένα φιλαράκι μου που δουλεύει στην addidas και μου είπε ότι η φανέλες του ΑΡΗ μοιάζουν τις εθνικής στο σχεδιασμό(μακάρι)(και ένα ακόμα)μακάρι να είναι το ίδιο γούρικες. Στην μπουτίκ θα είναι από την εβδομάδα που μας έρχεται. Razz Smile Laughing Surprised Cool


ΑΜΗΝ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Fri Sep 17, 2004 2:48 pm    Post subject: Reply with quote

Να ρωτήσω κάτι σε σχέση με τη φανέλα της εθνικής. Είχα πάει να δω τον αγώνα με τη Τουρκία και ήταν μαζί μου ένας φίλος μου με τον αδερφό του. Αγοράσανε από την Addidas 2 φανέλες της εθνικής. Μία λευκή και μία γαλάζια. Παρατήρησα ότι η φανέλα με το λευκό χρώμμα είχε μεγαλύτερο εθνόσημο από αυτή που είχε η Γαλάζια. Η διαφορά ήταν χτυπητή!! Επίσης παρατήρησα μικροδιαφορές στο σχέδιο με τις ρίγες

Μήπως τελικά η λευκή φανέλα που δίνει η addidas τώρα τελευταία είναι ελαφρώς διαφορετική από αυτήν που φορούσε η εθνική στο τελικό της πορτογαλίας ;;; Σε όλες τις φωτογραφίες από το euro το εθνόσημο είναι μικρότερο από αυτό που είχε η φανέλα του φίλου μου.

Rolling Eyes

Θέλω να πάρω μια ολόιδια με αυτή που φορούσαν οι παίχτες στο Ντα Λουζ και δεν είμαι είμαι σίγουρος αν θα πάρω τη γαλάζια ή τη λευκή. Οι λευκές είναι οι αγαπημένες μου αλλά η γαλάζια μου φαίνεται να είναι πιο αυθεντική !
Back to top
View user's profile Send private message
assotos yios
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 30 Mar 2004
Posts: 955
Location: not aswtosgios blogspot :-)

PostPosted: Fri Sep 17, 2004 4:54 pm    Post subject: Reply with quote

Losada οταν ημουν Ελλαδα προσεξα κατι τετοιο σε μεγαλη αλυσιδα αθλητικων ειδων.Νομιζω οτι λογω ζητησης οι φανελλες ειναι μειντ ιν γκριις...Οχι μαιμου αλλα βιοτεχνια που πηρε παραγγελια απο την Adidas και δεν εκανε και τελεια δουλεια..Νομιζα οτι ηταν δικια μου εντυπωση αλλα τωρα που σε διαβασα...
Back to top
View user's profile Send private message
MINUS
Full Member
Full Member


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 393
Location: athena-zografou

PostPosted: Fri Sep 17, 2004 5:01 pm    Post subject: Reply with quote

dear losada7,
εγώ έχω και τη μπλε και τη λευκή με το νέο λογότυπο του ΟΠΑΠ από αυτές που μοιραστηκαν μπριν κανα δεκαπενθημερο...τα σήματα είναι ισομεγέθη. αλλα προίμώ τη λευκή γιατί μπορώ και τη φοράω και όταν βγαίνω έξω!!!
κάτι που με ξενέρωσε: η νέα φανέλα του ΠΑΟΚ (λευκή χωρίς ρίγες) και του ΑΡΗ είναι ΟΛΟΙΔΙΕΣ με της εθνικης... για να μην πω και του ΜΑΡΚΟ και του ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ...που και αυτοι την ίδια έχουν...στενοχωρήθηκα γιατί αν και τη βρίσκω πολύ ωραία τη φανέλα, δε μπεστ μακραν που είχαμε έχω την εντύπωση ότι για την adidas είμαστε στις φτηνές κατηγορίες που μοιράζει τα απλά σχέδια σε όλες τις ομάδες αβέρτα...δε λέω για ΓΕΡΜΑΝΙΑ και ΓΑΛΛΙΑ που η adidas ράβει ξεχωριστές πατέντες αλλά μου τη σπάει να βλέπω όλη τη Β-Γ-Δ ΕΘΝΙΚΗ να φοράνε αυτα τα σχέδια όλες...Ας γινόταν επιλεκτική παράδοση τους από την adidas στις καλύτερες ΠΑΕ που σπονσοράρει και οι άλλες ας επαιρναν ένα άλλο σχέδιο. Του λόγου το αληθές: θυμάστε την περυσινή μας le coq sportif? ΙΔΙΑ με ΞΑΝΘΗΣ,ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ,ΑΡΗ,ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΥ,ΕΡΓΟΤΕΛΗ,ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ,ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ και δε συμμαζεύεται....ελπίζω να μη γίνει το ίδιο και με αυτή της adidas...η οποία παρεπιμπτόντως έχει το εξής διαφορετικό απο άλλες εταιρείες: κάθε χώρα (όχι εθνική ομάδα) έχει διαφορετικό στυλ αριθμού στη φανέλα! δείτε το 9 του γκονζάλες με το 9 της ρεάλ της δυναμο κιέβου, της άντερλεχτ και της Μιλαν!διαφορετικό!
ένα κουίζ: πια ομάδα που έπαιξε πρόσφατα με την ΑΕΚ έχει χορηγό ΝΙΚΕ και ΑΚΡΙΒΩΣ την ίδια γαλάζια εμφάνιση μέ της ΑΕΚ?τα ΜΑΛΛΙΑ! και ποια εχει την ίδια ακριβώς κιτρινομαυρη?Ο ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ!
τέλος, για το σύμβολο του ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ στη φανέλα του ολυμπιακου θυμίζω πως παλιότερα έβαλε τα 7πρωταθλήματα, πιο παλία τα 72 χρόνια ζω'ης του και πάει λέγοντας...το ίδιο είχε κάνει και η μπαρτσα κάποτε και ο άγιαξ...δικαίωμά τους...το καραισκάκη εκτός από σπίτι του όλυμπιακού και σύμβολο είναι και επιχείρηση, οπότε πολλές ερμηνείες μπορούν να δοθουν για το σηματάκι αυτό...και δεν αξίζει να ασχοληθούμε και άλλο!το ρόλο του τον εκπλήρωσε προφανως!την καλησπέρα μου στο Υ που έχω καιρό να τον δω!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
smarg
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1156

PostPosted: Fri Sep 17, 2004 5:07 pm    Post subject: Reply with quote

http://www.sportaction.gr/news_detail.cfm?news_id=90791&cat_id=133&parent_id=132

Παρουσιάστηκαν σήμερα οι φετινές φάνελες του Παναθηναικού... Razz Ο Σκάτσελ σίγουρα πήγε για παρουσίαση φανέλας??? Shocked Laughing Δεν βλέπω καμιά ουσιαστική διαφορά από τις περισυνές... Rolling Eyes Evil or Very Mad

Idea Γιατί δεν κάνουν μια πράσινη με άσπρα πουά που μέσα σε κάθε πουά να έχει από ένα μικρό τριφυλλάκι??? Razz
Back to top
View user's profile Send private message
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Fri Sep 17, 2004 5:18 pm    Post subject: Reply with quote

Σχεδον ειναι ιδιες οι φανελες Evil or Very Mad


Φοβερη η ιδεα σου , smargουλα μου Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Manchester_7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 800
Location: 53.3° N 2.3° W (Manchester, United Kingdom)

PostPosted: Fri Sep 17, 2004 7:24 pm    Post subject: Reply with quote

Οντως μερικες φανελες ειναι made in Greece. Εχω και εγω μια τετοια, και μου εκανε μαλιστα εντυπωση γιατι κοστιζε 40 euro αντι για 65 που ειχα βρει τις αλλες. Επειδη μου την πηρε μια φιλη (πριν αρχισουν οι γυναικες του forum να διαμαρτυρονται για ρατσιστικη συμπεριφορα Laughing - no offence αλλα δεν νομιζω οτι πολλες γυναικες που δεν ασχολουνται αρκετα με το θεμα μπορουνε να ξεχωρισουν τις αυθεντικες απο τις μαιμουδες - εκτος απο τις συμμετεχουσες στο forum οι οποιες ειναι πολυ ενημερωμενες σε τετοια θεματα!) λεω θα ειναι η μαιμου. Αλλα οταν μου την εφερε ειχε ολα τα σηματακια και τα καρτελακια της Adidas κλπ κλπ. Οπως ειπε και ο φιλος παραπανω μαλλον βγαλανε πολλες παρτιδες απο διαφορες βιοτεχνιες λογω ζητησης.

Υ.Γ: Ξερετε εαν πουλανε τις εμφανισεις του Ολυμπιακου που φορουσαν με την Deportivo?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Sat Sep 18, 2004 8:18 am    Post subject: Reply with quote

χμμμμμ τελικά καλά κατάλαβα. Ο φίλος μου 40Ε τις αγόρασε άρα θα είναι άλλης ποιότητας. Την περίοδο του euro η φανέλα είχε 60-70 Ε ανάλογα αν είχε η δεν είχε στη πλάτη αριθμό και όνομα.

Φτου γαμώτο .... βλακεία μου που δεν αγόρασα φανέλα πριν το euro. Μάλλον θα τη βγάλω με αυτές τις τυποποιημένες.

Πάντως να έχετε υπ όψιν σας ότι οι φανέλες που δίνουν με τη στάμπα της vodafone κατασκευάζονται στη Τουρκία Twisted Evil . Έχει ένας φίλος μου τέτοια μπλούζα και γράφει "made in turkey" . Λογικά κάτι αντίστοιχο θα ισχύει και για αυτές του ΟΠΑΠ.
Back to top
View user's profile Send private message
EDESSACITY
New Member
New Member


Joined: 29 Feb 2004
Posts: 28
Location: OLYMPIAKOS

PostPosted: Sat Sep 18, 2004 1:44 pm    Post subject: Reply with quote

Sygnwmh alla na ekfrasw mia aporia.
Mhpws ksexnate oti h fanela mias omadas einai kati antistoixo tou shmatos? Ti 8a pei "monternes" kai "erasitexnikes"? H fanela tou Olympiakou eixe ANEKA8EN 2 xarakthristika: ERY8ROLEYKO XRWMA kai KA8ETES RIGES. Auta den allazoun me TIPOTA.
Twra an kapoioi vlepoun tis faneles ws pasarela ti na pw. As valoun kai tous Nikos+Takis na tis sxediasoun gia na tous aresoun kai na exoun kai poikilia ka8e xrono ananewnontas th gkarntarompa tous...
Edw exw allh mia aporia: O Olympiakos exei stantar fanela, o Paok to idio, o Paniwnios to idio, h Panaxaikh to idio, h Barca to idio, h Liverpool to idio, h Juventus to idio klp klp. O Pana8hnaikos, h AEK kai merikoi alloi pws allazoun ka8e xrono styl fanelas? Kai de milame gia miktroallages. Mia riges, mia monoxrwmes, mia kati pardales... Den enoxlei auto esas tous idious tous opadous?
Ei dynaton 8a eprepe h fanela na paramenei idia ka8e xrono... Kai makari na mhn empainan kai oi xorhgoi (vlepe Barca). Den aksizei kan na anafer8w stis persines faneles tou Olympiakou pou 8ymizan stavroforous logw tou terastiou Siemens h stis ....mavres... Alla ti na kanoume, edw kollaei to "sxoliaki" peri Modern Football...

AYTH EINAI H FANELA TOY OLYMPIAKOY:




Poios enoxleitai me to Karaiskakh sth fanela tou Olympiakou?
Poios o (asteios) logos?
Ksexnate mhpws oti KARAISKAKH=OLYMPIAKOS <=> OLYMPIAKOS=KARAISKAKH? An to ksexnate, fetos 8a to 8ymh8eite opws allwste kai oloi mas...
H E8nikh einai APLA filoksenoumenh sto Karaiskakh, opws filoksenoumenh htan kai sth Lewforo kai pantou.
To Karaiskakh den anhkei loipon se olous tous Ellhnes fila8lous opws prospa8oun kapoioi na perasoun. To Karaiskakh anhkei stous fila8lous tou Olympiakou (pou tous kanei o Swkraths o,ti 8elei, kserete). Antistoixa n Lewforos anhkei sto dhmo A8hnaiwn ara se olous tous A8hnaious, h Filadelfeia stous prosfyges k.o.k.
An 8elei h E8nikh ghpedo as ftiaksei me ta lefta pou phre h EPO apo to Euro... Tzampa magkes den yparxoun pia (an kai kapoioi ypourgoi prwhn melh dioikhtikwn symvouliwn omadwn diafwnoun).

Opws de dianoh8hkame kan na diekdikhsoume (eleos dhladh) th Lewforo ws ghpedo ...olwn twn Ellhnwn, etsi den mporw na katalavw ti akrivws diekdikeite me auta ta "parapona". Fantazeste dhladh ena gavro na leei pws h Lewforos einai kai dikh tou? Asteia pramata, gelaei o kosmos.

Ti shmainei loipon to Karaiskakh sth fanela tou Olympiakou? Shmainei oti o Olympiakos gyrnaei EPITELOYS spiti TOY. To olodiko tou spiti. Safes...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
smarg
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1156

PostPosted: Sat Sep 18, 2004 2:14 pm    Post subject: Reply with quote





Θα ήθελα για κλασσική εμφάνιση αυτή του Wembley και χωρίς ΟΤΕ, ΔΕΗ, ΕΥΔΑΠ και το κακό συναπάντημα.... Evil or Very Mad Αλλά με άσπρο σορτσάκι με μια φαρδιά πράσινη ρίγα στο πλάι και εφαρμοστές φανέλες όπως της Βέντερ Βρέμης. Δεν ξέρω κατα πόσο όμως η Adidas π.χ. μπορεί να φτιάχνει ότι θέλει ο καθενας ή κάθε χρόνο έχει κάποια στάνταρ σχέδια που διαλέγει η ομάδα.... Αλλα και ο Ajax στην Adidas ντύνεται και κρατάει και την κλασσική εμφάνιση. Twisted Evil

Arrow Η φανέλα αυτή του Παναθηναικου βρίσκεται στο μουσείο του Ajax στο Ajax Arena μέσα σε μια βιτρινα. Το καλοκαίρι που έπαιξε εκει ο Παναθηναικος δεν συγκινήθηκε κανείς τους ??? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Sat Sep 18, 2004 2:17 pm    Post subject: Reply with quote

Ουσιαστικά φίλε μου το γήπεδο Καραϊσκάκη είναι γήπεδο του Ολυμπιακού αλλά τυπικά δυστυχώς δεν είναι. Το σίγουρο είναι ότι σε αυτό το γήπεδο δεν θα παίξει ούτε ο Παναθηναϊκός ούτε η ΑΕΚ οπότε τι να συζητάμε.... πάλι καταλήγουμε ότι ήταν,είναι και θα είναι του Ολυμπιακού εκτός και αν έχουμε κανένα τσουνάμι που θα κάνει το Πειραιά θάλασσα και την Αθήνα Twisted Evil παραλιακή !!!

Αν γίνει γήπεδο στη Ν.Φιλαδέλφια .... υπάρχει περίπτωση να πάει να παίξει ο Ολυμπιακός;;; OXI άρα που καταλήγουμε....στα προφανή ότι εκεί είναι γήπεδο της ΑΕΚ

Το αντίστοιχο ισχύει για τον Παναθηναϊκό

Σε ότι αφορά την Εθνική...θα διαφωνήσω. Το γήπεδο είναι και της εθνικής!! Βέβαια λαμβάνοντας υπ όψιν μου τα δεδομένα που υπάρχουν από τον Ιούλιο για μένα έπρεπε να παίζουμε ΟΑΚΑ για να χωράνε όλοι οι φίλαθλοι της εθνικής.

Επίσης θα ήθελα να αναφέρω ότι ο χορηγός είναι απαραίτητος στη φανέλα μιας σύγχρονης ποδοσφαιρικής ομάδας γιατί απλά είναι συμφέρον. Για εμένα έπρεπε απλά να μικρύνει λίγο το λογότυπο στη φανέλα και να μην έχουμε περιστατικά όπως αυτά με την εμφάνιση της ΑΕΚ όπου εκτός από τις φανέλες είχαμε λογότυπα και στα σορτσάκια(στο πίσω μέρος) και δεν ξέρω που αλλού. Εκείνη τη χρονιά(δεν θυμάμαι) οι παίχτες ήταν σαν κινητές διαφημίσεις Twisted Evil

Υ.Γ. Και για τις 3 ομάδες ότι ισχύει τυπικά για το γηπεδικό τους δεν ισχύει ουσιαστικά για τους γνωστούς λόγους(Δυστυχώς)
Back to top
View user's profile Send private message
EDESSACITY
New Member
New Member


Joined: 29 Feb 2004
Posts: 28
Location: OLYMPIAKOS

PostPosted: Sat Sep 18, 2004 2:31 pm    Post subject: Reply with quote

Auto akrivws lew. 8a 8ymwsei kanenas gavros an valei o pana8hnaikos sth fanela tou shmataki ths lewforou h h aek ths filadelfeias h o paok ths toumpas? Edw pou ta leme, twra pou ekane o Olympiakos gia allh mia fora thn arxh, apo tou xronou na perimenoume kai th Xalkhdona me shmataki sto mpratso Laughing .

To oti den anhkei to Karaiskakh typika ston Olympiako den einai kai poly timhtiko gia mas... Na to 8ymountai auto omws fila8loi kai armodioi otan zhtoun ***isotimh*** lysh. Oxi ta dika mas dika mas kai ta dika sas dika mas.

Oxi to Karaiskakh den einai ths E8nikhs. Opws den htan oute h Lewforos ths E8nikhs, oute ta pampolla ghpeda sta opoia exei kata kairous paiksei. Aplo einai. H E8nikh den exei ghpedo kai periferetai apo dw kai apo kei opws o Olympiakos tosa xronia. Den htan h Rizoupolh tou Olympiakou epeidh epaikse ena xrono ekei, aplos filoksenoumenos htan.
Allo an kapoios ais8anetai perhfanos gia to oti h E8nikh agwnizetai sto ghpedo tou. Auto einai entelws diaforetiko zhthma.
Alla mexri na ftiaxtei ghpedo gia thn E8nikh as mh diekdikoun o,ti de tous anhkei, opws epanalamvanw de diekdikhsame emeis sto parel8on.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
SaTaN
Junior Member
Junior Member


Joined: 08 Feb 2004
Posts: 131

PostPosted: Sat Sep 18, 2004 2:35 pm    Post subject: Reply with quote

Tha diafoniso shetike me tis faneles. O horigos einai aparaititos IMO sti fanela. Horis horigo i fanela deihnei adeia. Deite gia paradeigma tis faneles ton mikron omadon pou den ehoun horigo kai prosekste to poso "erasitehnikes" kai "adeies" miazoun. Tis faneles tis BArca tis ehoume synithisei (kai eksalou logo ton kokkinon-ble rigon i fanela gemizei apo moni tis). Deite omos tis faneles tis Bilbao i tis Betis (pou episis den ehoun horigo) kai frikarete.

I diea tou na allazei (ligo) i fanela kathe hronia mou aresei. I AEK pou tis allazei toso syhna (kai malista me poly kales idees) einai protoporos stin Ellada. O Panathinaikos tis allazei me ti stagonometro. Kovei mia riga kai metaferei to sime 2 ekatosta pio pano i pio kato, kathe hronia. Oi fetines (diladi kai persynes emfaniseis para-einai varetes). Tou olympiakou einai heiroteres ap'oti perimena. Gia mena oi kalyteres pou eihe itan aftes pro dietias. Quality.
Back to top
View user's profile Send private message
dimetro
Full Member
Full Member


Joined: 26 Jul 2004
Posts: 214
Location: Aeghio-Xanthi

PostPosted: Sat Sep 18, 2004 3:18 pm    Post subject: Reply with quote

Ασχετο αλλα αν και ΠΑΟ μου αρεσουν οι φετινες κοκκινες φανελες του ΟΣΦΠ.Εμεις γιατι σεν μπορουσαμε να αλαξουμε χρωμα και σχημα???
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
assotos yios
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 30 Mar 2004
Posts: 955
Location: not aswtosgios blogspot :-)

PostPosted: Sat Sep 18, 2004 4:08 pm    Post subject: Reply with quote

Toση συζητηση για το σηματακι του Καραισκακη δε τη περιμενα...Σε σχεση με το χορηγο στη φανελα:Μαγκια μεγαλη της Μπαρτσελονα που δεν εχει χορηγο αλλα δεν ηταν παντα ετσι...Θυμαμαι καποια Banca Catalana αν δε κανω λαθος...Η επιλογη αυτη εχει ενα κοστος πολλων η λιγων εκατομμυριων ευρω αναλογα με την ομαδα.Εγω δε θα το προτεινα με ευκολια στο προεδρο μου!Βεβαια να υπαρχουν και καποια ορια γιατι οι εμφανισεις αρχιζουν να γινονται καρναβαλος κατα τα γαλλικα και αυστριακα προτυπα,χορηγοι μπρος ,πισω ,πανω ,κατω...
Μου αρεσει να υπαρχουν καποες μικρες αλλαγες κατα περιοδους,σηματοδοτουν και τις διαφορες εποχες.Εγω ομολογω οτι νιωθω μια συγκινηση (καλα δε κλαιω κιολας..) οταν βλεπω Αναστο-Μητρο με φανελα με διαφημιση Fiat η Σαραβακο-Δημοπουλο με της φανελες της πορειας προς το Χειζελ...
Back to top
View user's profile Send private message
SaTaN
Junior Member
Junior Member


Joined: 08 Feb 2004
Posts: 131

PostPosted: Sat Sep 18, 2004 8:04 pm    Post subject: Reply with quote

File assote yie, i Banka Catalana itan horigos mono stin omada basket kai stin omada handball tis Barca. Sto podosfairo i omada den eihe pote horigo.
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Sun Sep 19, 2004 7:32 am    Post subject: Reply with quote

Ωραία φανέλα πάντως και χωρίς τον χορηγό.... ειδικά αν είσαι Barca
Twisted Evil

Είναι από τις αγαπημένες μου

Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Next
Page 5 of 27

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr