stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Τι μουσικες ακουει το stadia.gr
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "πολιτικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Doc
Full Member
Full Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 359
Location: Liverpool

PostPosted: Sat Feb 21, 2004 1:12 am    Post subject: Reply with quote

Quote:
Tu mano gloriosa y fuerte
desde la historia dispara
cuando todo santa clara
se despierta para verte
Y aqui se queda la clara
la entranable transparencia
de tu querida presencia
comandante Che Guevara

kai gamw ta komatia...sou rxetai na pareis ta vouna.


...ael φανταζομαι το Bart Simpson με μουσι αλλα Βελουχιωτης πανω στο αλογο να αρχιζει το ανταρτικο Laughing Cool αλλα μετα απο αιτηση του Υ (που ειναι μεγαλος κλικαδορος λεμε και χωθηκε και στο επαναστατικο κινημα Wink ) θα το αρχισει μετα τους Ολυμπιακους για να τελειωσει το σκεπαστρο του ΟΑΚΑ...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
PAVEL_13
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 13 Feb 2004
Posts: 1036
Location: Ν.Σμυρνη - Πάτρα - Βενετία (Άλλωστε ένα πλοίο είναι...)

PostPosted: Sat Feb 21, 2004 1:24 am    Post subject: Reply with quote

Λοιπόν, ως καθαρόαιμος floydian θέλω να πώ στον ael πως δεν υπάρχει δίσκος των Pink Floyd που να μην έχω "κατεβάσει". Κazaa και ξερό ψωμί...
Εγώ θα κάνω και μια εσωτερική αξιολόγηση των albums των Pink Floyd. Το ξέρω θα με θεωρείτε κολλημένο αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς έτσι είμαι και μ'αρέσει!!! Λοιπόν:
1.Dark Side of the moon
2.Wish you were here
3.Animals
4.The Division bell
5.Meedle
6.Wall
7.Atom heart mother
8.A momentary lapse of reason
9.Obscured by clouds
10.The final cut (πολυ απαίσιο)
Μία παραδοχή: Δεν έχω καταφέρει να "κατεβάσω" το ummagumma που θα μου πάει όμως?
Υpsilon, νομίζω μαντεύω τι θα ψηφίσεις. Σωστός!!!!
Και μετά λοιπόν τους Pink Floyd έχουμε και λέμε:
2. Deep Purple (αυθεντικοί)
3. Led Zeppelin (σκληροί)
4. Black Sabbath......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ael
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 15 Feb 2004
Posts: 1854
Location: πινω Λουμιδη.ΚΟΥΠΑτο...

PostPosted: Sat Feb 21, 2004 6:10 pm    Post subject: Reply with quote

Ypsilon,esteila pm alla den xerw an to pires i oxi...an den to pires,pes mou kai tha valw to kommati edw.
yg:epitelous!!anthrwpoi pou xeroun tous pink floyd!!tosa xronia mono egw kai oi kollitoi mou tous xerame!oloi oi alloi akougan malakies...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Sat Feb 21, 2004 11:51 pm    Post subject: Reply with quote

ael wrote:
yg:epitelous!!anthrwpoi pou xeroun tous pink floyd!!tosa xronia mono egw kai oi kollitoi mou tous xerame!oloi oi alloi akougan malakies...


Σοβαρά ρε ael; Μόνο εσύ και οι κολλητοί σου τους ξέρατε;
Δεν το ήξερα ότι έχεις κολλητούς 1,5 δισεκατομμύριο ανθρώπους !! Wink Laughing

ΥΓ: Όχι δεν το πήρα το ΡΜ. Αν δεν βαριέσαι, δοκίμασε πάλι.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Lamp Kiddy
Guest





PostPosted: Sun Feb 22, 2004 12:19 am    Post subject: By the way which ones' Pink ? Reply with quote

Pavel_13 I agree with your choice of the top three Floyd Albums but I wouldn't necessarilly put them in any order - lets just call them the top 3.

As far as the UmmaGumma album goes its pretty bad with the exception of one gem: "Carefull with that axe Eugene". (Has a real nice blood curdlling scream..) If you like Floyd I hope you've also had the chance to listen to Yes and Emmerson Lake & Palmer.
Although I remember hating the Wall when it came out in the seventies, I find it better now in my old age(42) - or it could be that I burned so many braincells listening to Floyd in the past that my current judgement is seriously impaired. PS: if you can, check out a cool film regarding Floyd: Pink Floyd at Pompeii.
Back to top
aristidis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1448
Location: Πουθενιστάν

PostPosted: Sun Feb 22, 2004 12:29 am    Post subject: Reply with quote

Εμένα μου αρέσουν πολύ τα κλασικά ροκ κομμάτια, τα παλιά, μπαλάντες κλπ αλλά λόγω αρκετά νεαρής ηλικίας (15ετών και πρόσφατα μυημένος στην καλή μουσική) δεν γνωρίζω αρκετά παρά μόνο λίγα και μεμονωμένα κομμάτια. Μετά, διάφορα, μπορώ να ακούσω και ραπ και χιπ χοπ και κάποια ποπ κλπ
Από ελληνικά έντεχνο (ροκ και λαϊκό) και λαϊκό και τα αξέχαστα ΗΜΙΖ!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ael
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 15 Feb 2004
Posts: 1854
Location: πινω Λουμιδη.ΚΟΥΠΑτο...

PostPosted: Sun Feb 22, 2004 3:00 am    Post subject: Reply with quote

entaxei,xerw poly kosmo Laughing Wink !!aplws anaferomoun stous dikous mou kyklous otan egrapsa oti mono egw kai oi kollitoi mou tous xerame...apo to sxoleio pou thymamai katastaseis otan eleges pink floyd oi ilithioi kai ta xazogomenakia nomizan pws einai kati se new kids on the block!!xereis twra,min akousoun lexi pink,amesws aderfes tous evgazan...tote oloi asxoloutan eite me elliniko rock eite me heavy sygrotimata pou edeixne to mtv(alla mallon oloi skyllades itan...oxi oti einai kako,alla autoi to ekryvan...)pwpw,ti mthymithika twra...skasane flashies apo ta palia... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Doc
Full Member
Full Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 359
Location: Liverpool

PostPosted: Sun Feb 22, 2004 3:34 am    Post subject: Reply with quote

Μια που πιασαμε τη Floyd-ολογια εαν δεν το εχετε δει ηδη να δειτε το wall...Αναφερομαι στη ταινια και οχι στο αλμπουμ φυσικα...Ολοι οι στιχοι του αλμπουμ αποτελουν τους διαλογους του φιλμ(σχεδον)...!Ταινια που σε βαζει να σκεφτεις πολυ με συγκλονιστικες σκηνες με κορυφαια ολων εκει που τα παιδακια πεφτουν στη κρεατομηχανη!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
apari
Senior Member
Senior Member


Joined: 07 Feb 2004
Posts: 646
Location: Athens-Zografou

PostPosted: Sun Feb 22, 2004 4:06 am    Post subject: Reply with quote

Ενώ θα ήταν καλύτερα να τα κυνηγάει ο δασκαλος με κανα μπαλτά ετσι Doc? Laughing
Όντως πολυ καλη ταινία!!!! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
SaTaN
Junior Member
Junior Member


Joined: 08 Feb 2004
Posts: 131

PostPosted: Mon Feb 23, 2004 2:02 am    Post subject: Reply with quote

Kata ti gnomi mou to kalytero sygrotima olon ton epohon einai oi Candlemass. Alli klasi.

Apo pio syhroni mousiki, akousa to album "Meteora" apo Linkin Park, kai leei polla.

Apo elliniki mousiki.... Rolling Eyes...mallon o enas kai monadikos Xylouris.
Back to top
View user's profile Send private message
Choriatis 2004
Senior Member
Senior Member


Joined: 25 Feb 2004
Posts: 480
Location: Athens/Aigio

PostPosted: Wed Feb 25, 2004 10:23 pm    Post subject: Reply with quote

Παιδια, εγω ακουω ροκακια δεκαετιων 70-80. Περα απο αυτα ακουω εντεχνο ελληνικο και all-time classics ξενα απο ολα τα ειδη! Πολυ σπανια ακουω συγχρονα(και παροδικα) αμερικανικα ποπ και ροκ τα οποια εχουν ξεφτυσει μετα απο λιγους μηνες. Για αυτο και δεν μπορου σε καμια περιπτωση να συγκριθουν με τα ροκακια παλιων δεκαετιων Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
PAVEL_13
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 13 Feb 2004
Posts: 1036
Location: Ν.Σμυρνη - Πάτρα - Βενετία (Άλλωστε ένα πλοίο είναι...)

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 12:02 am    Post subject: Reply with quote

Λοιπόν, ένα πράμα έχω να πώ για την σύγχρονη ροκ μουσική: Είναι ανύπαρκτη! Τουλάχιστον με την μορφή που αναπτύχθηκε από το 66-67 και μεχρι το 1976 που κατά την γνώμη μου άρχισε η παρακμή της.
Δυστυχώς δεν έχω DVD ουτως ώστε να αγοράσω τα live των Floyd και είμαι πολύ δυστυχής που το 1989 που οι Floyd έκαναν συναυλία στο ΟΑΚΑ ήμουν μόλις 4 ετών! Όσοι βρέθηκαν εκεί δεν βρίσκουν λόγια για να περιγράψουν την μαγεία των Floyd.
Τώρα για την ταινία κάποια πράγματα. Σαν ταινία δεν λέει μία. Η αξία της είναι καθαρά συναισθηματική για τους Floyd και για τους δισεκατομύρια φανατικούς τους. Το Wall αποτελεί το album με το μεγαλύτερο θεματικό υπόβαθρο και η λογική ερμηνεία του δεν είναι και το ευκολότερο πράγμα στον κόσμο. Για μια εκτενή ανάλυση μπορούν οι ενδιαφερόμενοι να επισκεφθούν το επίσημο site του fan club των Pink Floyd το εξής:
Arrow http://www.pinkfloyd.gr/
Μήπως υπάρχει κατά τύχη κάποιος εδώ από τους 70000 που ήταν μέσα στο ΟΑΚΑ?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 12:10 am    Post subject: Reply with quote

Ήμουν εγώ Pavel....
Και όχι, εγώ δεν ήμουν 4 χρονών το '89.
Ήμουν 22.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PAVEL_13
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 13 Feb 2004
Posts: 1036
Location: Ν.Σμυρνη - Πάτρα - Βενετία (Άλλωστε ένα πλοίο είναι...)

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 12:20 am    Post subject: Reply with quote

Κύριε Ypsilon, κλαίτε από συγκίνηση ή επειδή θα θέλατε να είχατε παραμείνει σ'αυτή την ηλικία?
Αν σας είναι εύκολο να πας περιγράφατε λίγη από την μαγεία που ζήσατε θα ήταν μεγάλη καλοσύνη εκ μέρους σας. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Εκατομμύρια Έλληνες θα ήθελαν να είναι σ'αυτη την ηλικία εκείνη την χρονιά ή και πιο νωρίς. Και αν σας ξάφνιασε ο πληθυντικός σας αιτιολογώ:
1. Σεβασμό γιατί είσαστε ένας από τους τυχερούς 70000
2. Λόγω ηλικίας... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 12:30 am    Post subject: Reply with quote

Αυτό το "λόγω ηλικίας" που έγραψες, Pavel, ήταν το μοιραίο σου λάθος !!! Twisted Evil

Τέλος πάντων, ήταν μια από τις 7 συναυλίες που θα θυμάμαι σε όλη μου τη ζωή. Οι υπόλοιπες ήταν των Jethro Tull στη Ριζούπολη, του Peter Gabriel στο Λυκαβηττό, του Joe Cocker στη Λεωφόρο, των Rolling Stones στο OAKA, της Tina Turner στη Φιλαδέλφεια, και της Διεθνούς Αμνηστίας πάλι στο ΟΑΚΑ με Bruce Springsteen, Sting, Tracey Chapman, Peter Gabriel, Youssou N' Dour , και ραπανάκι ο Γιώργος Νταλάρας.

Των Pink Floyd ήταν με διαφορά η πρώτη, τι να σου λέω τώρα, τόσα χρόνια μετά, και τι να σου περιγράφω... Δεν μεταφέρονται αυτά τα συναισθήματα. Όποτε βλέπω το εισιτήριο της συναυλίας μου'ρχεται να τα μπήξω... Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PAVEL_13
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 13 Feb 2004
Posts: 1036
Location: Ν.Σμυρνη - Πάτρα - Βενετία (Άλλωστε ένα πλοίο είναι...)

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 12:43 am    Post subject: Reply with quote

Ε ούτε ένα μικρό αστείο δε μπορούμε να κανουμε!!!
Τεσπα ελπίζω να μην φάω κίτρινη, κόκκινη ή πράσινη!!!!
Είσαι τυχερός ρε φίλε.... Οι στιγμές που έζησες είναι αλυσμόνητες και έχουν φύγει ανεπιστρεπτί... τέτοια πράγματα δε ξαναγίνονται. Το εισητήριο πρέπει να το έχεις τουλάχιστον σε κάδρο! Φωτο τράβηξες?
Καταλαβαίνω όμως ότι είσαι πολύ κουλτουριάρης και οτι η rnb που γράφεις στο προφίλ σουότι την λατρεύεις και ότι μία είναι η μουσική, δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Πέφτω πολύ έξω?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 12:53 am    Post subject: Reply with quote

Φωτογραφίες δεν τράβηξα, γιατί στις συναυλίες πάω πάντα αρένα και θέλω να έχω τα χέρια μου ελεύθερα.
Πραγματικά τέτοιες στιγμές αισθάνεσαι τυχερός, είναι απ' τις εικόνες που παίρνεις μαζί σου όταν φεύγεις...

Κοίτα, τα rhythm n' blues είναι πάντα μεγάλη αγάπη, αλλά τα ξεχωρίζω από τα άλλα είδη γιατί για μένα είναι πιο εσωτερική μουσική, περισσότερο βιωματική. Εξάλλου, τώρα μπαίνω σε μια φάση ζωής που συνήθως αποφορτίζεται σιγά σιγά ο άνθρωπος, αλλάζουν οι ανάγκες, ψάχνει άλλα πράγματα.
Εννοείται όμως ότι Pink Floyd, Doors, Rolling Stones, Who, Queen κλπ κλπ, είναι τόσο ψηλά, που ώρες ώρες ντρέπομαι ακόμα και να λέω ότι τους θαυμάζω...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PAVEL_13
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 13 Feb 2004
Posts: 1036
Location: Ν.Σμυρνη - Πάτρα - Βενετία (Άλλωστε ένα πλοίο είναι...)

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 1:10 am    Post subject: Reply with quote

Σωστά, εσύ βρίσκεσαι σε άλλη φάση της ζωής (με την καλή έννοια) και έχεις ζήσει αρκετά καλές στιγμές. Εγώ πιό πολύ ζηλεύω τον πατέρα μου που όταν ήταν στην ηλικία μου η κλασσική ρόκ ήταν στην καλύτερη στιγμή της. Αυτή η εποχή και αυτή η γενιά έκαναν τον καλύτερο δυνατό συνδυασμό!
Αλλά δυστυχώς ακόμη και εδώ ισχύει ο παγκόσμιος καθολικός και αιώνιος νόμος της ακμής και της παρακμής. Όσο αυτό για την ντροπή το νιώθω καθημερινά όταν συνομήλικοί μου με ρωτούν τί μουσική ακούω και τους λέω Pink Floyd, Deep Purple, Doors, Rolling Stones και όλη αυτή την γκάμα και καπάκι η ερώτηση: Μα καλά αυτούς τους παππούδες ακούς?
Από την άλλη αισθάνομαι ντροπή όταν λέω πως μου αρέσουν οι Red Hot Chili Peppers, οι Blink 182 και όλοι οι νέοι φορείς του στυλ που βαφτίστηκε ποπ ροκ.... Πραγματικά νιώθω πως είμαι στην κατάσταση μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα. Σ'αυτή την περίπτωση λοιπόν προτιμώ το ρέμα δηλαδή τους κλασσικούς παλιούς Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Doc
Full Member
Full Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 359
Location: Liverpool

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 2:19 am    Post subject: Reply with quote

Τι κουλτουριαρης μωρε ο Υ;
Cool Καθε βραδυ στα στριπτιτζαδικα στη Συγγρου ειναι και γεμιζει τα σλιπακια με το μισθο του Razz ...Αντε και σε καμια φαση που τον πιανουν τα υπαρξιακα του να παει στο ΛεΠα Wink ...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 2:23 am    Post subject: Reply with quote

Συνέχισε να εκτίθεσαι φίλε μου, δεν έχω κανένα πρόβλημα !!! Razz Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Doc
Full Member
Full Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 359
Location: Liverpool

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 2:29 am    Post subject: Reply with quote

Στα σοβαρα τωρα...Γενικως δεν νομιζω οτι ισχυει αυτος ο μηδενισμος στη ροκ σκηνη.
Φυσικα στα 70`s η ροκ ηταν οντως κινημα αφου μιλαμε και για μια εποχη τελειως διαφορετικη (πανκ σκηνη,μετα χιπυς εποχη,πολιτικη ανισοροπια)
αλλα τηρουμενων των αναλογιων ορισμενα πραγματα παραμενουν αγνα.Υπαρχουν ακομα μπαντες που μιλουν περα τα all time classic παλιες γκομενες,χυλοπιτες και λουλουδια για πραγματα βαθυτερα και διατηρουν μια "κοινωνικη αγωνιστικοτητα" (εστω και σε μικροτερο βαθμο)...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Doc
Full Member
Full Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 359
Location: Liverpool

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 2:34 am    Post subject: Reply with quote

Ρε συ Υ;
1.30 πηγε ειναι ακομα σπιτι εισαι; Shocked Laughing
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 2:36 am    Post subject: Reply with quote

Τώρα φεύγω ! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PAVEL_13
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 13 Feb 2004
Posts: 1036
Location: Ν.Σμυρνη - Πάτρα - Βενετία (Άλλωστε ένα πλοίο είναι...)

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 3:54 pm    Post subject: Reply with quote

Arrow Φιλε doc,
ελπίζω να συμφωνείς ότι η εξέλιξη της ροκ ήταν η disco της δεκαετίας του 80. Αν έχουν αρχίσει να γίνονται κάποια πράγματα είναι τώρα πρόσφατα.
Η disco λοιπόν κατα τη γνώμη μου πάντα ήταν μια μουσική που χρησίμευσε μόνο στις ντισκοτεκ γι'αυτό και ονομάστηκε έτσι. Μάλλον κάτι σαν το σημερινό house. Πες μου λοιπόν, εσυ σήμερα ακούς house και διάφορα bitάκια και εκτός club? Ακούς τα σκυλέ της εποχής και εκτός μπουζουκιών?
Δε λέω, όλα τα είδη μουσικής έχουν αξία αλλά δυστυχώς μέσα στα όρια του κλαμπ, του βαρελάδικου, κτλ...
Γι'αυτο λέω πως η ροκ έχει κατακερματιστεί σήμερα. Παλιά η μουσική ήταν τρόπος ζωής, σήμερα είναι αποκλειστικά και μόνο τρόπος διασκέδασης.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Doc
Full Member
Full Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 359
Location: Liverpool

PostPosted: Thu Feb 26, 2004 8:24 pm    Post subject: Reply with quote

Εαν το εννοεις με την εννοια της μαζικοτητας και του μυθου που κουβαλουν ακομα και σημερα οι ροκ μπαντες του 70,συμφωνω μαζι σου.Αλλα μουσικα δεν νομιζω οτι εχουν καποια αμεση σχεση...
Γιατι και κατα τη διαρκεια των 80`s εμφανιζονται η ειναι ακομα στα πανω πολλες σημαντικες ροκ μπαντες (Scorpions,U2,Whitesnake,Queen,ΑCDC και πολυ αλλοι που συγνωμη που δεν τους θυμαμαι τωρα)....
Oσο για μενα προσωπικα γιατι ρωτησες εγω επ ουδενι δεν θα ακουσω σκυλαδικα και ουτε θα παω σε σκυλαδικο.Απο κει και περα θα ακουσω παρα πολλα διαφορετικα πραγματα και δεν θα περιοριστω στη ροκ σκηνη.(...Μπορει να ακουσω funk,μπορει electronica,μπορει ρεμπετικα...Μην το ψαχνεις ειμαι καμμενο μυαλο Wink )...
Και σιγουρα συμφωνω με την τελευταια σου προταση δηλαδη Παλιά η μουσική ήταν τρόπος ζωής, σήμερα είναι αποκλειστικά και μόνο τρόπος διασκέδασης.
ωστοσο αν θες την αποψη μου αυτο δεν οφειλεται στη μουσικη αυτη καθ` αυτη και μαλλον αντιθετα αντικατοπτριζει την κοινωνια και τα σημεια των καιρων μας...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "πολιτικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Next
Page 2 of 29

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr