stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Αρρώστιααααα!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Σχετικά με το stadia.gr
View previous topic :: View next topic  
Author Message
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Tue May 17, 2005 8:51 pm    Post subject: Reply with quote

Ελπίζω να πρόλαβα το 50.000ο post... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Choriatis 2004
Senior Member
Senior Member


Joined: 25 Feb 2004
Posts: 480
Location: Athens/Aigio

PostPosted: Fri May 20, 2005 1:41 pm    Post subject: Reply with quote

25 users on line!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Manchester_7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 800
Location: 53.3° N 2.3° W (Manchester, United Kingdom)

PostPosted: Thu May 26, 2005 12:23 pm    Post subject: Reply with quote

Το ποδοσφαιρο ενωνει! 20 users online και ειναι ακομη 11 το πρωι.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Thu May 26, 2005 12:29 pm    Post subject: Reply with quote

Εδώ κοντεύει 1 το μεσημέρι Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
KPHTH Rulez
Guest





PostPosted: Thu May 26, 2005 12:40 pm    Post subject: Reply with quote

Θέλετε να κανονίσουμε να κάνουμε μία τρελίτσα;
Να βρούμε μία ώρα που θα μπούμε όλοι μέσα στο forum,αν μπορούμε και από άλλα pc ως guest για να σπάσουμε αυτό το ρεκόρ της Παρασκευής που είναι 65,έστω και με κομπίνα!!!!
Εγώ μπορώ να βάλω εμένα + άλλα δύο pc(από το σπίτι).

Πως σας φαίνεται αυτό το Σάββατο στις 15:00 ώρα ελλάδος;
Back to top
Lucretius
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1762
Location: Θεσσαλονίκη

PostPosted: Thu May 26, 2005 5:51 pm    Post subject: Reply with quote

Μεεεεεσα!
Back to top
View user's profile Send private message
Pagouras
Senior Member
Senior Member


Joined: 11 Jan 2005
Posts: 528
Location: Γαλάτσι,Αθήνα(Άντε & λίγο Γιάννινα)

PostPosted: Thu May 26, 2005 6:13 pm    Post subject: Reply with quote

Εγω παλι διαφωνω...Αυτο το ρεκορ ειναι ιστορικο και πρεπει να διατηρηθει ως μια καλη αναμνηση των οσων περασαμε!Γιατι να εκβιαζουμε καταστασεις? Question Question
Back to top
View user's profile Send private message
Choriatis 2004
Senior Member
Senior Member


Joined: 25 Feb 2004
Posts: 480
Location: Athens/Aigio

PostPosted: Thu May 26, 2005 9:00 pm    Post subject: Reply with quote

Ναι παιδια, αν ειναι να σπασει θα σπασει αυθορμητα.
Pagoura, συμφωνω απολυτα μαζι σου Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
aristidis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1448
Location: Πουθενιστάν

PostPosted: Thu May 26, 2005 10:19 pm    Post subject: Reply with quote

Και εγώ συμφωνώ με τον Πάγουρα!!

Last edited by aristidis on Mon Jun 27, 2005 4:26 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Mozart
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2820
Location: Thessaloniki

PostPosted: Fri Jun 03, 2005 12:07 pm    Post subject: Reply with quote

Να σας γράψω μια μικρή ιστοριούλα.

Αρχές 2004. Οι επιθέσεις που δέχεται η χώρα μας για την οριστική υλοποίηση των έργων που αφορούν στην ολυμπιάδα και το τελευταίο καιρό για την ασφάλεια των αγώνων, γίνονται μέρα με τη μέρα περισσότερες και σκληρότερες. Εμείς σίγουροι για το Greek way, που πλέον δεν αποτελούσε μόνο φορουμίστικος όρος, αλλά εκφραζόταν και από επίσημα χείλη (Ντόρα), δεν ανησυχούσαμε. Ή μήπως κάπου μέσα μας λέγαμε «βρε μπας και έχει δίκαιο η ξινή Βρετανίδα δημοσιογράφος που μπήκε σα τουρίστας στο Ολυμπιακό στάδιο για ένα ενσταντανέ που έκανε το γύρο του κόσμου»?

Οι μέρες περνούσαν. Μία μία οι εγκαταστάσεις παραδίδονταν, γινόταν πετυχημένα τα test event, αλλά όλοι είχαν επικεντρώσει τα βέλη τους πλέον στο στγκρότημα του ΟΑΚΑ. Και όχι άδικα εδώ που τα λέμε, γιατί η εικόνα που είχαμε από το στάδιο (με webcam πλέον) και το γύρω χώρο, δεν είχε καμιά σχέση με τις μακέτες που είχαμε δει και το εγχείρημα, όση καλή θέληση και αν είχαμε, άρχιζε να χλωμιάζει επικίνδυνα. Μόνη καλή είδηση μέχρι τότε τα «πέδιλα» που είδαμε live να φοράνε στα τόξα! Οι ειδήσεις έρχονταν με το σταγονόμετρο και οι εικασίες έδιναν και έπαιρναν. Τι τα τόξα θα μείνουν στη θέση τους και θα γίνουν ...ζαρντινιέρες και πέργκολες (!!!!) ο ένας, τι η Γιάννα είναι έτοιμη να τα βροντήξει από ώρα σε ώρα ο άλλος, μας είχαν τρελάνει. Μέρα με τη μέρα κλαίγαμε και για ένα τμήμα που ακυρωνόταν. Πότε το αδράχτι, πότε η ανατολική αγορά, πότε (λίγο αργότερα) το σκέπαστρο του κολυμβητηρίου (τι ακούσαμε και για αυτό, αλήθεια). Ήταν τόσα πολλά όμως που επίσης είχαν ακουστεί ότι θα ακυρωνόταν που όταν άρχισαν να γίνονται (τοίχος και αγορά) είπαμε χαλάλι. Την ίδια στιγμή, οι φήμες από κάποιες φωτογραφίες από ελικόπτερο για μια ...τρύπα στη μέση του ΟΑΚΑ, έδιναν και έπαιρναν.
3/3/2004, σε ένα capture από τη κάμερα μια βροχερή μέρα, παραμονές εκλογών, αχνοφαίνεται ένα άσπρο σημαδάκι στο κέντρο του τόξου. Άλλοι υπέθεσαν ότι ήταν σταγόνα από τη βροχή που έπεσε στη κάμερα, άλλοι ότι ένα βρωμόπουλο άφησε μια κουτσουλιά σε σατανικό σημείο της κάμερας. Κανείς δε τολμούσε να παραδεχτεί (για να μη το γρουσουζέψει ίσως) ότι αυτό ήταν ένα μικρό κομματάκι αυτού που τόσους μήνες βλέπαμε να κυλιέται στο χώρο κάτω από τα τόξα. Ενός τόσου δα ψαροκόκκαλου. Επιτόπιοι ανταποκριτές (ο Nivam αν θυμάμαι καλά), επιβεβαιώνουν αυτό που όλοι περιμέναμε. Το πάρτυ άρχισε έστω και αν οι εκλογές εκείνες τις μέρες πάγωσαν λίγο ακόμα τα πράγματα. Λίγες μέρες μετά ο KoKa και ο yelos άρχισαν να μας μεταφέρουν με σαφώς γρηγορότερο ρυθμό πληροφορίες για τα έργα και φωτογραφίες περιμετρικά του εργοταξίου. Όλη η προσοχή της ολυμπιακής προετοιμασίας και όλα τα βλέμματα είχαν πέσει στο οικόπεδο που περικλείεται από τις οδούς Σπύρου Λούη, Κύμης, Νερατζιώτισσας και Κηφησίας. Όσοι δεν είχαμε ιδέα από τη περιοχή, ξεψειρίζαμε τους χάρτες και τη μάθαμε νεράκι.

Στις 28 Μαρτίου, μένουμε όλοι με ανοιχτό το στόμα βλέποντας αυτό:

http://www.daniilidis.gr/main/olympic/images/velodrome.gif

Οι ειδήσεις που φεύγουν από την Αθήνα, μιλάνε για θαύμα. Εδώ συζητάμε περί ...AVA, γράσου και τελικής ευθείας. Τρεις μέρες αργότερα, Τετάρτη 31/3, γίνεται το μπαμ. Επιτρέψτε μου να το περιγράψω όπως το έζησα εγώ. Βγαίνω από το φόρουμ γύρω στις 6 το απόγευμα. Κάνω το λάθος να μη μπω το βράδυ, και ξαναμπαίνω την άλλη μέρα το πρωί. Βλέπω 3-4 pm με θέμα «που χάθηκες» και «έγινε χαμός» και άλλα σχετικά. Μπαίνω στο τόπικ του ΟΑΚΑ περιμένοντας να έχει πέσει το τόξο κάτω καθώς το βρήκα 5 σελίδες πιο γεμάτο!!!! Τι να δω πρωί πρωί ο κακομοίρης χωρίς καφέ. Κάποιος ...Ιωάννης31, μας βομβάρδισε με καμιά ...41 φωτογραφίες (δεν είναι τυχαίος ο αριθμός, τόσες ήταν) μέσα από το εργοτάξιο. Έτσι απροειδοποίητα, χωρίς να σκεφτεί τα εμφράγματα και τα εγκεφαλικά ο αλήτης. Αυτό που όλοι ούτε να το σκεφτούμε δε τολμούσαμε, το είχαμε μπροστά μας. Το «μια φωτογραφία αξίζει 1000 λέξεις» το είδαμε να ξεδιπλώνεται μπροστά μας. Αμέσως αρχίζει ένας ανελέητος σχολιασμός κάθε φωτογραφίας ξεχωριστά. Κάπου 41000 λέξεις, δηλαδή, και λίγες λέω. Δύο μέρες μετά, τα ίδια. Παρασκευή 2/4/2004 και νέες φωτογραφίες φρέσκες φρέσκες, αυτή τη φορά κυρίως από το περιβάλλοντα χώρο. Η πρώτη αψίδα είναι γεγονός. Οι βάσεις για το τείχος, το ίδιο. Λέγαμε όλα λύθηκαν. Που θα πάει. Ακόμα και το αδράχτι θα μας το κάνουν.

Από κει και πέρα κάθε Παρασκευή το ίδιο πράμα. Το φόρουμ είχε πλέον περάσει σε άλλο επίπεδο. Είμασταν σίγουροι ότι άνθρωποι μέσα από την οργανωτικοί μας παρακολουθούν και ακολουθούν τις προτάσεις μας (για τέτοια ψώνια μιλάμε). Λίγες βδομάδες αργότερα (11 με 13 Μαϊου) η πιο δύσκολη επιχείρηση ήταν γεγονός. Η μετακίνηση του βάρους 9000 τόνων δυτικού τόξου πάνω σε ράγες. Το βλέπαμε εκατοστό εκατοστό. Οι Γερμανοί μας κάνουν τη χάρη να δείχνουν κάθε 10 λεπτά εικόνα από τη κάμερα. Κραυγές εκατέρωθεν στο φόρουμ. «Κινήθηκε» 45 εκατοστά ο ένας. Όχι, «το έβαλα σε ειδικό πρόγραμμα και το μέτρησα 53 εκατοστά ο άλλος» κοκ. Κάποια στιγμή ένας φωστήρας μιλάει για αστοχία στις προβλέψεις και μετακίνηση του τόξου προς τα έξω μερικά χιλιοστά που κάνουν αδύνατη τη συνέχεια του «ταξιδιού» του στη τελική θέση. Όλοι αποδεικνύονται Κασσάνδρες όταν την επομένη το βλέπουμε στη θέση του. Η Γιάννα συγχαίρει τους εργάτες, η Φάνη σπάει σαμπάνιες στο πέδιλο, λες και πρόκειται για κρουαζιερόπλοιο. Ο Όσβαλτ έχει κάνει το Λωζάνη-Σπύρου Λούη, Παγκράτι-Κολιάτσου. Γελάνε και τα μουστάκια που δεν έχει. Όλα προχωράνε πλέον με γρήγορο ρυθμό. Λίμνες, τοίχος, αγορά, canopies κατασκευάζονται σα να είναι από lego. Η ψώρα που διακατείχε ορισμένους εδώ μέσα με τα ολυμπιακά έργα, έχει μεταδοθεί σε ολοένα και περισσότερα ...μέλη.
Μένει όμως ένα μικρό αγκάθι. Η μετακίνηση και του ανατολικού τόξου για να βρει το ταίρι του και να αρχίσει επιτέλους και η διαμόρφωση του τεράστιου χώρου μεταξύ του ΟΑΚΑ και του IBC. Ήδη ξέραμε πως μπορεί να γίνει η ολίσθηση. Το είχαμε δει δύο φορές. Δε το χορταίναμε όμως και θέλαμε κι άλλο. «Θέλω να τ'ακούω» έλεγε μια διαφήμιση παλιά, «θέλω να το βλέπω» λέγαμε εμείς. Και ενώ η χώρα ετοιμαζόταν για ευρωεκλογές (λεμε τωρα) και τα πρωτοσέλιδα της εποχής ελάχιστα ασχολούνταν ακόμα με την ολυμπιάδα ( http://www.in.gr/news/kiosk/nkiosk.asp?ord=3&date=4/6/2004&ctg=0 ), στις 4 Ιουνίου 2004, 65 άτομα παρακολουθούν ταυτόχρονα την ολίσθηση και του ανατολικού τόξου. Άλλοι τόσοι είμαι σίγουρος κάθονται σε αναμμένα κάρβουνα που δε μπορούν να είναι on-line εκείνη την ώρα. 65 άτομα, παρακολουθούν δηλαδή, αυτό:




Η συζήτηση εκείνη τη μέρα (για να μη ψάχνετε):

http://www.stadia.gr/forum/viewtopic.php?t=19&postdays=0&postorder=asc&start=4275

Τα υπόλοιπα είναι ιστορία. Πάνελ, φωτισμοί, ηχεία, καθίσματα, πλημμύρα στο στάδιο, είναι τα θέματα συζήτησης. Η δε τρύπα, έχει γίνει και με το δίκιο της θρύλος!!! Cool
Ξέρω, δεν ήταν και τόσο μικρή η ιστοριούλα, αλλά πιστέψτε με, είχα και άλλα πολλά να γράψω αλλά κρατήθηκα.
Ξέρω επίσης ότι αύριο είναι η επέτειος, αλλά δε θα μπορέσω να μπω οπότε έγραψα ...δυο λογάκια σήμερα. Άντε και του χρόνου γεροί να μαστε.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ael
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 15 Feb 2004
Posts: 1854
Location: πινω Λουμιδη.ΚΟΥΠΑτο...

PostPosted: Fri Jun 03, 2005 9:35 pm    Post subject: Reply with quote

makran ena apo ta kalytera posts pou exw diavasei! Exclamation
mia poutigka ston amadeus parakalw! Razz Laughing

loipon paides,epeidh ta post mou diagrafontai synexeia apo tis fasistikes dynameis(mods) tou arxidiktatora(admin) Laughing Laughing ,h gnwmh mou de lamvanetai pote sta sovara apo ta ypoloipa kagkouromelh tou forum Laughing ,kai epipleon exoume ginei antikeimena parakolouthishs apo mystikous praktores(Y) pou droun kai ws mods,apofasisa na egkataleipsw to forum gia 3 mhnes!mh psaxete na me vreite Crying or Very sad ,tha vriskomai sthn exoria(Larissa) opou tha skeftomai neous tropous katapolemhshs ths xountas pou epikratei se auth th gwnia tou internet!
kata th diarkeia ths 3mhnhs auths eswterikhs epikoinwnias me ton eauto mou,tha makrainw to malli mou,tha liazw to mywdes apollwneio kormi mou,tha prospathisw na ellatwsw to kapnisma(giati o Losada exei hdh sthsei to ektelestiko apospasma) kai tha pinw to frappe mou,oso eseis miara kai axiothrinhta plasmata tha ypoferete katw apo to zygo twn alhtwn-roufianwn-stadiodhmosiografwn! Laughing Laughing
pou kai pou tha sas stelnw grammata me photos apo to Alkazar(an agorasw pote authn thn ^&*^*^$*pshfiakh Evil or Very Mad ),but that's it!h logokrisia den tha epitrepsei tpt perissotero! Laughing Laughing

loipon,epeidh grafw arloumpes(sygxwreste me,exw na koimithw panw apo 30wro Confused Sad ),sas euxomai KALO KALOKAIRI!aurio epistrefw sth Larissa kai dystyxws ekei den exw internet!(poios na trexei twra se net cafe me tosa moulika na paizoun counter strike Evil or Very Mad Laughing ).tha prospathisw na anevasw kapoies photo apo thn proodo twn ergwn sta ghpeda ths polhs,kai na sas episkeptomai oso pio syxna mporw. Smile

yg:Ypsile les na vgw Malaisia? Razz Laughing
yg2:eilikrina sorry gia thn paparizologia! Embarassed Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Fri Jun 03, 2005 11:25 pm    Post subject: Reply with quote

ael wrote:
yg:Ypsile les na vgw Malaisia? Razz Laughing


Αποκλείεται να βγεις Μαλαισία, η Λάρισα είναι πιο εξωτική. Laughing
Το πόσο σε ζηλεύω δεν λέγεται! Razz
Αλλά επειδή με έχεις κατατάξει στις σκοτεινές δυνάμεις αυτού του forum (μυστικό πράκτορα, χουντικό κλπ), αν ξυπνήσεις μια μέρα και δεις να πίνεις τον φραππέ σου στις φυλακές μαζί με τον Γιοσάκη και τον Παπαρούπα, μην απορήσεις για το ποιος το έστησε!! Twisted Evil Razz
Καλές διακοπές και καλά να περάσεις, θα μας λείψεις…
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Giorgos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 24 Mar 2004
Posts: 1059
Location: Peiraias

PostPosted: Sat Jun 04, 2005 1:11 am    Post subject: Reply with quote

Αλλοι πήζουν με την Κ#&$^%* Εξεταστική,και άλλοι θα πίνουν τη φράπα κ θα καπνίζουν τα holborn τους στις παραλίες... Twisted Evil Ατιμη κοινωνία που άλλους τους ανεβάζεις και άλλους... Twisted Evil Razz Laughing
Θα μας λείψεις Ael,αλλα μπορείς να καταλιαγιάσεις λίγο την έλλειψη μας με καμμια φωτο απ'το Αλκαζαρ... Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Sat Jun 04, 2005 1:15 am    Post subject: Reply with quote

... και καμία φωτογραφία από τη διάσημη χαίτη σου Laughing για ενθύμιο Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Chris
Full Member
Full Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 259
Location: Germany--Giessen

PostPosted: Sat Jun 04, 2005 8:00 am    Post subject: Reply with quote

Για το θέμα με τα DVD των Ολυμπιακών Αγώνων συζητάμε στο topic για την Τελετή Έναρξης, οπότε το παρόν post μεταφέρεται εκεί.

Admin
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
assotos yios
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 30 Mar 2004
Posts: 955
Location: not aswtosgios blogspot :-)

PostPosted: Mon Jun 13, 2005 1:24 pm    Post subject: Reply with quote

Παρατηρειται τις τελευταιες μερες μια συνεχιζομενη εκθεση φωτογραφιων της εποχης των Ολυμπιακων απο τον εκλεκτο συμφορουμιτη και συμπαθη μοντερατορα Λοσαντα.Τι εγινε? Υστερη μεταολυμπιακη μελαγχολια?"Saudade"?... Smile Cool Wink
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Mon Jun 13, 2005 1:30 pm    Post subject: Reply with quote

Βασικά, τώρα οι ξένοι επισκέπτες, που είχαμε στους αγώνες, άρχισαν να ανεβάζουν φωτογραφικό υλίκο στο δίκτυο και τώρα αρχίζει να τις βγάζει το google. Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
mfotinakis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 06 Jun 2004
Posts: 733
Location: Brno,Chania

PostPosted: Wed Jun 15, 2005 5:26 am    Post subject: Reply with quote

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
Επιστρεφω στο forum μετα απο απουσια σχεδον ενα μηνα..
Θα ηθελα να χαιρετισω ολους τους φιλους, ελπιζω να τους ελειψα λιγο !
Οι λογοι της απουσιας μου εχουν να κανουν με τα "φοιτητικα" μου προβληματα.
Επιτελους τελος ομως.
Εχω πολυ διαβασμα νομιζω για να ξαναμπω στο κλιμα του φορουμ, απο τα πρωτα χαρουμενα που βλεπω ειναι το νεο site για το κλειστο Χανιων.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
DonAlex
Senior Member
Senior Member


Joined: 20 Mar 2004
Posts: 482
Location: Zurich

PostPosted: Sat Jun 25, 2005 3:27 am    Post subject: Reply with quote

Apo DonAlex & Tzinos.....

Einai 04:30 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation kai den exoume ti allo na kanoume apo to na
skeftomaste tous symforoumites mas Wink
H diafora einai pws eimaste gia diakopes....sto ksenodoxeio...me tis gynaikes
na perimenoun sto dwmatio ki emas...KAI KALA...na prospathoume na vroume parking Embarassed Confused Wink

Oxi peite mas.....EINAI 'H DEN EINAI ARRWSTIA afto to prama Question Question

Filia apo Andalucia....(entypwseis oswnoupw sto sxetiko topic).
Back to top
View user's profile Send private message
Choriatis 2004
Senior Member
Senior Member


Joined: 25 Feb 2004
Posts: 480
Location: Athens/Aigio

PostPosted: Mon Jun 27, 2005 7:04 am    Post subject: Reply with quote

Μετα απο μια μικρη αποχη περιπου 10 ημερων και μια αποτοξινωση απο καθε τι ηλεκτρονικο επεστρεψα σημερα.
Ειχα παει στo εξοχικο στ Διακοφτο διχως να παρωτο PC και αυτο που μου ελειψε περισσοτερο ηταν το stadia.gr Cool
Σε δυο ωριτσες ξεκιναω με φυσικη κατευθυνσης τα καλοκαιρινα φροντιστηρια εν οψει τριτης λυκειου που ερχεται το Σεπτεμβριο!

Αριστειδη, dimetro, Krhth Rulez, Avon μας ευχομαι καλη επιτυχια και να επιβιωσουμε που λεμε Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
KPHTH Rulez
Guest





PostPosted: Mon Jun 27, 2005 7:15 am    Post subject: Reply with quote

Φίλε ευχαριστώ και σου εύχομαι και εγώ να επιβιώσεις και πάνω απ'όλα χαλλλαρα!!! Very Happy Very Happy

Ωστόσο και εγώ στις 17:00 αρχίζω με Φυσική Κατεύθυνσης... Rolling Eyes Wink
Πάμε για άλλα τώρα παίδες και του χρόνου φοιτητές στην Αθήνα να βλέπουμε τη θρησκεία στο ΟΑΚΑ και έπειτα από λίγα χρόνια στο νέο του γήπεδο...
Back to top
aristidis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1448
Location: Πουθενιστάν

PostPosted: Tue Jun 28, 2005 1:31 pm    Post subject: Reply with quote

Μετά από 30φεύγα ώρες όπου ήμουν στου Τύρναβου της Λάρσας, επέστρεψα κι εγώ Θεσσαλονίκη πριν από καμιά ώρα... Έκανα ένα μπάνιο και άνοιξα τον υπολογιστή και μπήκα στο φορουμ... (μην αρχιζετε, δεν ειμαι αρρωστος, ηθελα να δω κατι για τα τηςΕΡΤ...)...

Συνομιληκοι συμφορουμιτες ευχομαι ΣΕ ΟΛΟΥΣ πλην του Avon (γιατι θα του ευχηθω κατ' ιδείαν!!! Razz ) καλή συνέχεια στη δύσκολη χρονιά που μας έρχεται, και στην Έκθεση να πέσει θέμα σχετικό με το ΟΑΚΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
66.Panahaiki
Junior Member
Junior Member


Joined: 24 May 2005
Posts: 84
Location: ΠΑΤΡΑ-Καρδίτσα

PostPosted: Tue Jun 28, 2005 6:22 pm    Post subject: Reply with quote

Καλή συνέχεια μάγκες! Laughing Εγώ είμαι από τους τυχερούς που τελείωσαν την εξεταστική χτες και τώρα περιμένει δουλειά. Exclamation
Η αρρώστια δεν είναι μόνο το stadia.gr, αλλά όλο το internet! Laughing Αρρωσταίνω με όλα τα αθλητικά forum, αλλά κυρίως με το axaioi3.com, όποτε μπορώ είμαι εκεί, μάλλον όταν μπορώ να πάω σε internet café μιας και δεν έχω σύνδεση στο σπίτι μου. Exclamation Και η αρρώστια συνεχίζεται! Cool
Panachas Fans - Θεσσαλίας Club, είναι εδώ… Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pagouras
Senior Member
Senior Member


Joined: 11 Jan 2005
Posts: 528
Location: Γαλάτσι,Αθήνα(Άντε & λίγο Γιάννινα)

PostPosted: Wed Jun 29, 2005 10:36 am    Post subject: Reply with quote

Παιδια ξεχασατε κι εμενα...Εγω ηδη εχω ξεκινησει καλοκαιρινα και εχω πηξει σε Φυσικη και Μαθηματικά κατευθυνσης!
Back to top
View user's profile Send private message
dimetro
Full Member
Full Member


Joined: 26 Jul 2004
Posts: 214
Location: Aeghio-Xanthi

PostPosted: Wed Jun 29, 2005 12:01 pm    Post subject: Reply with quote

Arrow Choriatis2004
aristidis
Avon
ΚΡΗΤΗ Rulez
Pagouras


Εγω την πηρα την δοση μου απο μαθηματικα και φυσικη κατευθυνσης αλλα (thanks God) βρισκομαι για δεκαημερη κρεπαλη στο εξοτικο(!) Surrey. Το καλο ειναι οτι εχω στην διαθεση μου αφθονο DSL για να ξεψιρισω το φορουμ.Στειλτε καμια φωτο ελληνιδας γιατι περναει απεναντι μου μια χοντρη αγγλιδα και χρειαζομαι πληση στομαχου.
Και με την σειρα μου ευχομαι καλη συνεχεια και καλη αντοχη guys



Arrow Αντωνη,ακομα μου χρωστας το διημερο στο Διακοφτο Laughing Laughing Laughing Laughing Θα τα πουμε κατω
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Σχετικά με το stadia.gr All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 5 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr