stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Λάθη Διαιτητών - Επίδραση στην εξέλιξη των αγώνων
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  
Author Message
siakabetis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 01 Oct 2004
Posts: 1426
Location: patras

PostPosted: Fri Jan 13, 2006 12:41 pm    Post subject: Reply with quote

συμφωνω και εγω. μετον OMF. ο μονος κερδισμενος ειναι ο μπουταρης με τα προιοντα του διαφημηστικαν και πώληθηκαν χωρις να κανει τπτ. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Mika
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 17 May 2005
Posts: 771
Location: London, UK

PostPosted: Fri Jan 13, 2006 5:16 pm    Post subject: Reply with quote

OMF wrote:
η ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ έπεσε ένα σκαλοπάτι..


στα δικα μου εχει πιασει πατο εδω και χρονια...
Back to top
View user's profile Send private message
assotos yios
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 30 Mar 2004
Posts: 955
Location: not aswtosgios blogspot :-)

PostPosted: Mon Feb 06, 2006 5:26 pm    Post subject: Reply with quote

Ισως θα εχετε διαβασει για το θορυβο που εγινε στην Ιταλια γυρω απο το παιχνιδι Juventus-Udinese.Εδω μπορειτε να δειτε το...οριακο οφσαιντ Laughing

Βεβαια η αληθεια ειναι οτι σε σχεση με τη περσινη χρονια που ειχαν γινει πραγματικα οργια,φετος τα σοβαρα λαθη υπερ της Γιουβεντους ειναι λιγοτερα.Ας πουμε δηλαδη οτι ετσι εχει κερδισει 3 απο τους 8 ποντους της διαφορας.Για το λογο αυτο χθες ο τεχνικος διευθυντης της Γιουβε δηλωσε οτι πρωτη φορα ευνοειται η ομαδα του φετος!Γελαστε ελευθερα Razz
Με μια πιο προσεκτικη αναγνωση των στατιστικων τι ανακαλυπτουμε?
Γιουβεντους 558 φαουλ /38 κιτρινες καρτες...(1η στα φαουλ/18η στις καρτες)
Ιντερ 417 φαουλ/ 45 κιτρινες καρτες...
Αυτο μου φαινεται σαν πλεονεκτημα για τη Γιουβεντους που στηριζει το παιχνιδι της στο δυναμισμο των μεσων της... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Doc
Full Member
Full Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 359
Location: Liverpool

PostPosted: Mon Feb 06, 2006 6:29 pm    Post subject: Reply with quote

Νομιζω οτι το αρρωστο κεφαλι μου συνεχιζει να βρισκεται σε παρακρουση και αυτη τη βδομαδα...Να φανταστειτε δεν εβλεπα την προοδο της ελληνικης διαιτησιας ουτε στη Καλαμαρια ουτε στο Αλκαζαρ...Μαλλον οτι ο Παναθηναικος ειναι στο -12 φταιει...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Mika
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 17 May 2005
Posts: 771
Location: London, UK

PostPosted: Mon Feb 06, 2006 9:36 pm    Post subject: Reply with quote

τελικα τι συμβαινει? ο ολυμπιακος ευνοειται? η Καλλιθεα αδικειται?

εκατσα να δω λιγο το ματς και αηδιασα. καταφανεστατο πεναλντυ επνιξε το κορακι και ο Παλομπαρινι τον δικαιωλογησε λεγοντας οτι ηταν πολυ πισω...
Back to top
View user's profile Send private message
Doc
Full Member
Full Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 359
Location: Liverpool

PostPosted: Mon Feb 06, 2006 10:44 pm    Post subject: Reply with quote

Ωχ και συ αρρωστος θα σαι!
...μα καλα δεν βλεπεις την καταφανεστατη προοδο της ελληνικης διαιτησιας;;;
Μια προοδος που πηγε να υπονομευθει απο το dvd της βλακειας!!!Αυτο πρεπει να σε επηρεασε...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Mon Feb 06, 2006 11:31 pm    Post subject: Reply with quote

Στο ματς της Γιουβεντους με την Ουντινεζε δεν ηταν μονο το γκολ οφσαιντ αλλα η αδικη αποβολη του παιχτη της Ουντινεζε αλλα και ενα πεντακαθαρο γκολ που δεν μετρησε.

Σημερα ο διατητης ηταν εκτος τοπου και χρονου.

Δεν ηταν μονο το πεναλντυ που δεν εδωσε στην Καλλιθεα αλλα και ολα τα σφυριγματα του ηταν τελειως εκτος.
Back to top
View user's profile Send private message
Giorgos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 24 Mar 2004
Posts: 1059
Location: Peiraias

PostPosted: Mon Feb 06, 2006 11:43 pm    Post subject: Reply with quote

Πραγματι πολύ κακή η διαιτησία σημερα!
Ελπίζω να κινητοποιηθούν επιτέλους κ οι άλλες ομάδες κ να βγάλουν όλες απο ένα dvd μπας κ δούμε επιτέλους άσπρη μέρα..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 12:09 am    Post subject: Reply with quote

Αυτοί που ευνοούνται δεν έχουν λόγο να κινητοποιηθούν. Πότε είπε ο Ολυμπιακός το παραμικρό για τη διαιτησία...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 12:13 am    Post subject: Reply with quote

Exit αυτη ηταν σοβαρη σποντα...
Back to top
View user's profile Send private message
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 12:17 am    Post subject: Reply with quote

Ξέρω γω ρε Παναγιώτη; Δεν το είπα για σπόντα πάντως, συγγνώμη αν ακούστηκε έτσι. Απλώς αναρωτιέμαι πότε διαμαρτυρήθηκε φέτος ο Ολυμπιακός για την διαιτησία... Σήμερα πάλι βγήκε ότι ο Σκουφίτσας που έκανε όργια στο Καλαμαριά-Ξάνθη είναι υπάλληλος της Ιντρακόμ. Ου μπλέξεις...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 12:24 am    Post subject: Reply with quote

Τι νοημα θα ειχε για τον Ολυμπιακο αν το αποτελεσμα της Καλαμαριας με την Ξανθη ηταν 1,Χ, ή 2;

Εκτος αν λες για την αποβολη του Λαμπριακου την οποια δεν την εχω δει.

Ο Ολυμπιακος γενικοτερα δεν ασχολειται και πολυ με τη διαιτησια.
Ακομα και οταν υπαρχει αδικια εις βαρος του δεν ασχολειται και πολυ.

Παρολ’αυτα πιστευεις οτι το πεναλντυ που δεν εδωσε επηρεασε το αποτελεσμα;

Εγω πιστευω οτι δεν το επηρεασε.

Ειτε εβαζε το γκολ η Καλλιθεα απο το πεναλντυ ειτε οπως το εβαλε δε νομιζω οτι θα αλλαζε κατι...
Back to top
View user's profile Send private message
assotos yios
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 30 Mar 2004
Posts: 955
Location: not aswtosgios blogspot :-)

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 12:35 am    Post subject: Reply with quote

Βρε Παναγιωτη τη λογικη ειναι αυτη?Θα μπορουσε να ειναι 2-2.Η Καλλιθεα απλα αδικηθηκε...

Γιωργο πες μου οτι αυτο για το dvd ηταν αστειο...Πες το κι ας ειναι ψεμα,Βρουτε... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Doc
Full Member
Full Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 359
Location: Liverpool

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 12:42 am    Post subject: Reply with quote

Να σου πω εγω Παναγιωτη τι πιστευω για να ξεφυγουμε απ τη πλακα;;
Οτι ξεχωρα απο το πεναλτυ που με γυρισε σε εποχες 97...
-εβλεπα ενα διαιτητη που εδινε στον Ολυμπιακο φαουλ οταν σηκωνε αερακι...
-εβλεπα τον Οκκα 3-4 φορες να κανει σκληρο φαουλ και οχι μονο να μην παιρνει καρτα αλλα να φωναζει και στο διαιτητη λες και ειναι η γκομενα του...
-εβλεπα οτι για να παρει η Καλλιθεα φαουλ επρεπε να βγαλει αιμα...
-εβλεπα στο τελος αφου ειχε γινει το 2-1 και αφου κατι πετανε στον Μπαρτζωκα να τρωει και καρτα επειδη πηγε να το δωσει στον διαιτητη...
-και εν γενει ειδα μια διατησια 80-20.Δεν ξερω ποιος ειναι υπευθυνος και ποιος φταιει αλλα αυτο ειδα...
Α!Ξεχασα δεν ειναι σωστο να σχολουμαστε με την διαιτησια...Σε ενα αντιστοιχο παιχνιδι στην Αγγλια δεν ξερουν ουτε το ονομα του διατητη...(αυτο δεν παει σε σενα...).
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
rchos7
Senior Member
Senior Member


Joined: 22 Apr 2005
Posts: 554
Location: p.faliro

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 1:09 am    Post subject: Reply with quote

βρε παιδια ηταν φοβερη η συγκεκριμενη αγωνιστικη!
ειναι προφανες οτι αυτη η διαιτησια σημερα ηταν πολυ κακη.θεωρω απιστευτα υπερβολικο βεβαια αυτο το 80-20 που αναφερθηκε!επισης εγω δεν εβγαλα συμπερασμα γιατι πηρε κιτρινη ο μπαρτζωκας αφου η τηλεοραση δεν μας το εδειξε!τωρα πως εσυ doc τα ειδες ολα τοσο καθαρα δεν καταλαβα!αν και θεωρω οτι και να δινοταν το πεναλτι παλι το ιδιο θα ηταν το αποτελεσμα.ηταν προφανες οτι η καλιθεα οποτε εβαζε το γκολ θα κλεινοταν πισω.το ιδιο θα γινοταν και αν το βαζε με το πεναλτι.σιγουρα η καλιθεα μπορει να διαμαρτιρεται οτι αδικιθηκε!
ειναι προφανες οτι η διαιτησια ειναι απαραδεκτη και κατι πρεπει να αλλαξει!επειγωντως!δεν παει αλλο!(φυσικα με dvd δεν γινεται δουλεια.θελει πιο ουσιαστικα μεσα και οχι κινησεις εντυπωσιασμου!). αλλα ρε παιδια σαν ολυμπιακος που γουσταρω να παιρνει η ομαδα μου πρωταθληματα οντας καλυτερη ομαδα αλλα και σαν ελληνας φιλαθλος που γουσταρω να ανεβει το ποδοσφαιρο μας και να γινουμε μεγαλυτεροι στην ευρωπη δεν μπορω παρα να νιωθω πολυ ασχημα οταν σε μια συγκεκριμενη αγωνιστικη εχουμε και τις τρεις μεγαλες ομαδες της αθηνας να ευνοουνται απο την διαιτησια με τον ιδιο τροπο(μη καταλογισμος πεναλτι στις αντιπαλες ομαδες) και να εξανιστανται ολοι οτι ευνοειται σκανδαλωδως μονο η ομαδα μου!ειναι τρομερα σουρεαλιστικο ολο αυτο το σκηνικο!ακουω και ραδιοφωνο τωρα!πως ειναι δυνατον φιλαθλοι της αεκ να ξεχνανε οτι δεν δοθηκε πεναλτι στο αιγαλεο και δεν αποβληθηκαν οι τσιριλο για την φαση του πεναλτι με δευτερη κιτρινη και ο εμερσον παλι με δευτερη κιτρινη!πως ειναι δυνατον να ξεχνανε οι φιλοι του παο οτι δεν δοθηκε πεναλτι στον λεβαδειακο και οτι η ομαδα αυτη δεν εχει πεναλτι κατα πανω απο δυο χρονια στο πρωταθλημα!ειναι τρομερη η μονομερια ολων μας μερικες φορες και το πως θυμομαστε μονο των αλλων!
ξαναλεω η διαιτησια ειναι απαραδεκτη γενικα!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
g3orge
Full Member
Full Member


Joined: 29 Mar 2004
Posts: 333
Location: Middlesbrough

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 1:29 am    Post subject: Reply with quote

Μου φαίνεται, έχουμε φτάσει σε σημείο, να μην κοιτάμε τίποτα άλλο σε έναν αγώνα, παρά μόνο πόσο καλός ήταν ο εκάστοτε διαιτητής... Και με το που πάρει ένα φάουλ παραπάνω ο Ολυμπιακός να αρχίζουμε τη μουρμούρα τύπου 'αηδίασα, βαρέθηκα, δεν είναι πρωτάθλημα αυτό' κτλ. Έλεος. Σαν παιδάκια που τους παίρνουν τη πιπίλα και αρχίζουν την κλάψα... Confused

Δεν αντιλέγω, υπήρχε πέναλτυ όπως επίσης ο Βασιλείου ήταν πολύ κακός σήμερα. Πηγαίνετε όμως και δύο αγωνιστικές πίσω και δείτε το πέναλτυ του Παναθηναϊκού στο Καραϊσκάκη. Δεν ευνοείται μόνο ο Ολυμπιακός μάλλον... Όσο για τον Παλομπαρίνι που αναφέρθηκε, δεν προσπάθησε να δικαιολογήσει τον Βασιλείου στη φάση του πέναλτυ. Αντίθετα, επισήμανε το λάθος υποστηρίζοντας ότι ήταν μακρυά από τη φάση, κάτι που έκανε και αρκετές φορές κατα τη διάρκεια του αγώνα.

Όσον αφορά στις ανακοινώσεις, είναι μάλλον ένα ακόμη επικοινωνιακό λάθος των διοικούντων της ΠΑΕ. Μάλλον πρέπει να αναζητήσουν αλλού τα αίτια της αποτυχίας να διεκδικήσουν πρωτάθλημα και φέτος ή ακόμη να βγούν Champions League.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Manchester_7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 800
Location: 53.3° N 2.3° W (Manchester, United Kingdom)

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 1:34 am    Post subject: Reply with quote

Διαβασα τα 2-3 πρωτα ποστς και μετα το αφησα το θεμα. Δωστε 2-3 πρωταθληματα στον ΠΑΟ να ηρεμησουμε ολοι επιτελους!!!!!! Ημαρτον πια...Για το καλο του φορουμ ας το παρει ο ΠΑΟ το πρωταθλημα φετος. Αλλα ξεχασα, ειναι 12 βαθμους πισω...

Y.Γ. Doc, Ποιος σου ειπε οτι δεν ασχολουνται στην Αγγλια με την διαιτησια; Παρακολουθησες μηπως τον τελευταιο αγωνα Man.U - Fulham; Για να σε βοηθησω θα σου πω οτι ο προπονητης της Fulham αποβληθηκε απο τον αγωνιστικο χωρο για διαμαρτυρια στον διαιτητη ενω το σκορ ηταν 2-1 (και εγινε το 3-1 απο φαση που ξεκινησε απο Off side του Van Nisterloy). Εαν δεν γνωριζεις κατι μην το λες γιατι ειναι ανακριβες. Δες πρωτα καμια εκπομπη με δηλωσεις προπονητων και μετα μιλας.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Giorgos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 24 Mar 2004
Posts: 1059
Location: Peiraias

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 2:00 am    Post subject: Reply with quote

Kαταρχήν συμφωνώ απολυτα με τον rchos7!
Δευτερον,ο ρουφιάνος-τσιρακι του Κοκκαλη κ της Ιντρακομ κλπ..Παλομπαρίνι είπε οτι σ'αυτή τη φάση αδικήθηκε η Καλλιθέα κ υπέδειξε το λάθος του διαιτητη να βρισκεται εκεί.Κ αν δείτε τη φάση θα δείτε οτι ο διαιτητης βρισκεται σε εντελώς λάθος θέση γιατι πίσω απ'τον παιχτη που ανατρεπεται είναι ένας παίχτης του Ολυμπιακού κ κόβει το οπτικό πεδίο!
Για το παιχνίδι..
Ο Οκκας πήρε κάρτα!
Υπηρξαν κ αρκετα φαουλ υπερ του Ολυμπιακού που δεν δόθηκαν!Χαρακτηριστικά ενα που μου'ρχεται,σε βαρος του Στολτιδη που επιχειρουσε σουτ,σε πολύ καλή θεση!
Στη τελευταια φάση ούτε εγώ κατάλαβα τι έγινε!Αλλα αυτό που λες ΠΑΡΑείναι!!Στη τελική γιατί να του'δινε κ κάρτα κ απο πάνω?Confused
Πολύ κακή διαιτησία Γενικά,η Καλλιθέα αδικήθηκε κυρίως στη φάση του πεναλτυ και γενικά στο 2ο ημιχρονο που πίεζε ο Ολυμπιακός,ο διαιτητης όπως συνήθως έπαιζε 60-40 τη μεγάλη ομάδα!!

Arrow assotos:Εννοείται..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Mika
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 17 May 2005
Posts: 771
Location: London, UK

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 2:50 am    Post subject: Reply with quote

χαιρομαι που υπαρχουν και καποιοι σκεπτομενοι Ολυμπιακοι... δυστυχως δεν ειναι ολοι.

λεει ο george να παμε δυο βδομαδας πισω για να δουμε τι? απλα ηταν και εκεινο το πεναλντυ οπως και το σημερινο ΚΑΤΑΦΑΝΕΣΤΑΤΑ.


οσο για κατι αστεια σχολεια του στυλ "δωστε στον Παο 2 πρωταθληματα για το καλο του φορουμ" ειναι στην καλυτερη γελοια... και σιγουρα ειναι αυτα που κανουν κακο στο επιπεδο αυτου του φορουμ.


υ.γ. Πρεπει να χαιρονται πολυ μερικοι που η διαφορα Παο- οσφπ ειναι στο -12 δεν εξηγειται αλλιως γιατι το επαναλμβανουν συνεχεια... ε μην τους χαλασουμε την χαρα
Back to top
View user's profile Send private message
Doc
Full Member
Full Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 359
Location: Liverpool

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 3:08 am    Post subject: Reply with quote

Τι να πω ρε παιδια....Προφανως εχουμε διαφορετικη αντιληψη της πραγματικοτητας.
Οταν εγω λεω οτι ο Ολυμπιακος παιρνει παραπανω σφυριγματα απο τον αντιπαλο του οποιος κι αν ειναι αυτος οπου κι αν παιζουν,και εσεις μου λετε οτι αυτο συμβαινει σε ολες τις μεγαλες ομαδες,δεν μπορουμε να συζητησουμε,γιατι εγω αλλα βλεπω με τα ματια μου...
Δεν μιλαω για το παιχνιδι με την Καλλιθεα μονο,μιλαω για το ολο πρωταθλημα...
Και σιγουρα η διαιτησια εχει γενικοτερο προβλημα περα των παραπανω,και καθε αγωνιστικη βλεπουμε τραγικα πραγματα...(πχ Λαρισα,Καλαμαια χθες)...Και στο μονο που μπορω να ελπιζω προσωπικα ειναι η Σουπερ Λιγκα.Η λυση ειναι ευκολη αλλα θα πρεπει να περασει απο τους μηχανισμους της γραφειοκρατιας.

1.Θεσπιση επαγγελματικης διαιτησιας με αυστηροτατα κριτιρια.(Οχι αλλοι 50χρονοι διαιτητες ανω των 100κιλων !!!Δεν σφυριξατε καλα κυριε;;;Σπιτι σας!!)
2.Απομακρυνση της κεντρικης επιτροπης απο την ΕΠΟ και ελεγχο απο επιτροπη των συλλογων.(Οχι αλλοι καρακλοκενταυροι που προσβαλλουν την νουμοσυνη μας!).



ΥΓ:Μαντσεστερ 7,κοιτα να μου βρεις 2-3 πρωταθληματακια να ηρεμησουμε και ασε την Αγγλια...ειρωνικα εγραφα...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ael
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 15 Feb 2004
Posts: 1854
Location: πινω Λουμιδη.ΚΟΥΠΑτο...

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 3:27 am    Post subject: Reply with quote

Very Happy Very Happy epitelous h omada mou eunohthike apo th diaithsia!!! Very Happy Very Happy na sas pw thn alhtheia,ntrepomai ligaki,opws episis de tha vreite Larissaio na sas pei oti htan offside,alla meta apo kati wraia xeirourgia pou mas etyxan fetos,mporw na pw oti vathia mesa mou,goustara!opws episis to eixa sigouro oti an de mporousame na nikhsoume,tha mas esprwxne ligaki h diaithsia,to dhmosieusa allwste kapou(oxi edw,kai mallon den exei shmasia pou...)

auto pou me kanei na fovamai omws,einai ta xeirourgia pou erxontai...exoume PAOK kai AEK stis epomenes agwnistikes...edw tha maste... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
K.
Full Member
Full Member


Joined: 29 Sep 2004
Posts: 253
Location: EΛΛΑΣ

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 9:13 am    Post subject: Reply with quote

Για μένα η χθεσινή διαιτησία του Βασιλείου αν σε κάποιον έκανε ζημιά είναι στον Ολυμπιακό . Τίποτα δεν θ'αλλαζε στην εξέλιξη του αγώνα αν έδινε το καταφανέστατο πέναλτι υπέρ της Καλλιθέας . Η Καλλιθέα θα οπισθοχωρούσε έτσι κι αλλιώς , πάλι για 1-1 ή 2-1 θα πήγαινε το ματς . Ομως με την απαράδεκτη απόφασή του ο Βασιλείου έδωσε δικαίωμα σε κάθε πικραμένο να βγαίνει και να λέει τα δικά του , έχοντας στο νου του μια τρανταχτή φάση . Ο διαιτητής αυτός , προσωπική άποψη εκφέρω - δεν θεωρώ τον εαυτό μου εκπρόσωπο οπαδών του Ολυμπιακού , δεν πρέπει να ξανασφυρίξει στην Α'Εθνική .
Προς τους συνγαβρους : Eχω κουραστεί να τα λέω και να τα γράφω από την αρχή της χρονιάς : Δεν έχουμε ομάδα μάγκες και ναι , είμαστε χειρότεροι από πέρυσι όντας πιο γερασμένοι ! Αφήστε τις αυταπάτες περί ομαδάρας , CL , προπονητή-θεού Σόλιντ (ευτυχώς που παίρνει από ...λόγια γιατί αλλιώς τα καλά του Μαλεζάνι θα'χαμε και μεις) κλπ Το ότι ο "βάζελος" είναι χειρότερος από μας δεν σημαίνει ότι εμείς είμαστε καλοί , σημαίνει ότι αυτοί είναι οι χειρότεροι που θυμάμαι ποτέ τα τελευταία 20 χρόνια και έχουν καταντήσει το τέλειο άλλοθι της δικής μας διοίκησης για τις κινήσεις που κάνει ... Η ομάδα χρειάζεται νέο αίμα και 2-3 μεγάλους παίκτες για να αντικαταστήσουν τους σούπερ-παππούδες που με βία αντέχουν κάνα χρόνο ακόμα . Αν αυτό δε γίνει , άστα να πάνε , "βάλτε να πιούμε" ...
Πρωτάθλημα θα πάρουμε γιατί οι άλλοι είναι ανύπαρκτοι . Κύπελλο καλό θα είναι να το πάρει η Ξάνθη αν είναι να ξυπνήσουμε ...
Back to top
View user's profile Send private message
kallithea
New Member
New Member


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 54
Location: ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΑΘΗΝΑ

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 10:08 am    Post subject: Reply with quote

K. wrote:
Για μένα η χθεσινή διαιτησία του Βασιλείου αν σε κάποιον έκανε ζημιά είναι στον Ολυμπιακό . Τίποτα δεν θ'αλλαζε στην εξέλιξη του αγώνα αν έδινε το καταφανέστατο πέναλτι υπέρ της Καλλιθέας . Η Καλλιθέα θα οπισθοχωρούσε έτσι κι αλλιώς , πάλι για 1-1 ή 2-1 θα πήγαινε το ματς . Ομως με την απαράδεκτη απόφασή του ο Βασιλείου έδωσε δικαίωμα σε κάθε πικραμένο να βγαίνει και να λέει τα δικά του , έχοντας στο νου του μια τρανταχτή φάση ...



Τι μας λες ρε φίλε .Εκ του αποτελέσματος τώρα μας λες ότι θα χάναμε και πάλι;;;;;;;;;;;;;;;;;Που το ξέρεις εσύ,είσαι ο ΠΗΤ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΜΗΠΩΣ Question Question Question

Να το ξέρουμε να μην παίζουμε με εσάς επειδή λέγεστε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!!!!!!!

Για γέλια είσαστε πάρτε το χαμπάρι Embarassed Embarassed Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Manchester_7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 800
Location: 53.3° N 2.3° W (Manchester, United Kingdom)

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 10:08 am    Post subject: Reply with quote

Mika wrote:
οσο για κατι αστεια σχολεια του στυλ "δωστε στον Παο 2 πρωταθληματα για το καλο του φορουμ" ειναι στην καλυτερη γελοια... και σιγουρα ειναι αυτα που κανουν κακο στο επιπεδο αυτου του φορουμ.


To επιπεδο του φορουμ ηταν πολυ υψηλο και αυτο το εχουν διαπιστωσει τα παλαιοτερα μελη του. Αλλα υπαρχουν καποια μελη που διαρκως προσπαθουν να το υποβιβασουν ακομη περισσοτερο απ'οτι ειναι τωρα. Κριμα...

Ζητω συγγνωμη στον Αdmin (πρωτιστος) και τους mods για την συμπεριφορα μου εαν προξενησε καποιο προβλημα. Αλλα πιστευω οτι πρεπει κατι να γινει για να μπουν τα πραγματα στην θεση τους. Αν νομιζει ο Αdmin και οι mods οτι το προβλημα ειμαι εγω ας μου το πουν, θα το σεβαστω. Αλλα απο εσενα Mika δεν ακουω λεξη!

Υ.Γ. Doc, εσυ την ανεφερες πρωτος την Αγγλια. Εγω ενα παραδειγμα σου ειπα. Αν δεν μπορεις να το υπερασπιστεις μην το φερνεις το παραδειγμα. Αλλα μαλλον δεν το ειδες το παιχνιδι...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mika
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 17 May 2005
Posts: 771
Location: London, UK

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 10:30 am    Post subject: Reply with quote

Manchester_7 wrote:



To επιπεδο του φορουμ ηταν πολυ υψηλο κ




αποφασισε τελικα αν το επιπεδο του φορουμ ειναι υψηλο ή αν πρεπει να παρει ο Παο το πρωταθλημα για να σωθει το φορουμ
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Next
Page 12 of 14

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr