stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Τηλεόραση Ελλάδα & Κόσμος
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "πολιτικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  

Πόσο τηλεόραση βλέπετε?
Πολύ (7< ώρες)
3%
 3%  [ 1 ]
Αρκετά (7- 5ώρες)
6%
 6%  [ 2 ]
Κανονικά ( 4-2 ώρες)
34%
 34%  [ 11 ]
Λίγο ( 1 ώρα)
56%
 56%  [ 18 ]
Total Votes : 32

Author Message
Dromeas
Full Member
Full Member


Joined: 25 Oct 2007
Posts: 367
Location: Λονδίνο

PostPosted: Mon Oct 29, 2007 10:44 am    Post subject: Reply with quote

Εγώ παιδιά την έχω κόψει την τηλεόραση. Δεν έχω τηλεόραση σπίτι εδώ και δύο χρόνια και δεν μου λείπει καθόλου. Για την ενημέρωση μου έχω τις εφημερίδες μου και το διαδύκτιο. Επίσης, έχω τους φίλους μου, τα βιβλία μου και τη μουσική μου. Για αθλητικά έχω το ραδιόφωνό μου μέσω διαδυκτίου (καθότι στα εξωτερικά). Τέλος!!! Με κουράσανε με τις παπαριές που δείχνουν στην ΤV σε Ελλάδα και Αγγλία, οπότε συνειδητά απέχω... Σας πληροφορώ ότι δεν πέθανα που την έκοψα. Το αντίθετο μάλιστα΄χαλιέμαι λιγότερο... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
alekos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 873
Location: Athens

PostPosted: Mon Oct 29, 2007 1:41 pm    Post subject: Reply with quote

Μαζί σου κι εγώ... μια απ'τα ίδια. Η ενημέρωσή μου καλύπτεται από διαδίκτυο κι εφημερίδες.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
worldofjustice
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Sep 2004
Posts: 983
Location: Zurich

PostPosted: Mon Oct 29, 2007 3:02 pm    Post subject: Reply with quote

Το ίδιο παιδιά. Την θεωρώ μάλιστα επικίνδυνη. Προτιμώ να ψάχνω για νέα παρά να μου λέει κάποιος τα νέα. Ενώ επιπλέον η τηλεόραση μεταδίδει συναισθήματα και όχι πληροφορία το οποίο είναι εξαιρετικά κουραστικό.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vag3721
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 06 Feb 2005
Posts: 2392
Location: Naousa/Athens

PostPosted: Mon Oct 29, 2007 3:29 pm    Post subject: Reply with quote

Πιστεύω ότι έχει δημιουργηθει μια "ομάδα-κοινωνία"(όπως θέλετε πείτε το) ανθρώπων,οι οποίοι δεν περιμένουν να ενημερωθούν απο την τηλεόραση(ειδήσεις,Ευαγγελάτο κλπ) και τις εφημερίδες,αλλά αντλούν την ενημέρωσή τους απο το internet.

Πιστεύω ότι αυτοί οι άνθρωποι(και οι περισσότεροι απο εμάς),σκέφτονται πολύ διαφορετικά αυτά που ακούν-βλέπουν κλπ.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
J.R
New Member
New Member


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 18

PostPosted: Tue Oct 30, 2007 12:37 pm    Post subject: Reply with quote

παιδιά εγώ μένω εξωτερικό. Για κάποιον που τα Ελληνικά ΜΜΕ είναι η μονή τους πηγή πληροφοριών (όπως πολλοί ομογενείς ) η εικόνα της Ελλάδας είναι τελείως διαστρεβλωμένη. Μονό τον Κουίκ ή τον Αυτιά να δεις και πιστεύεις ότι στην Ελλάδα τα πάντα είναι... "απλησίαστα" και ότι οι πάντες κλέβουν τους πάντες σε σημείο που.... "δεν το χωράει ανθρώπινος νους". Very Happy
δεν λέω να μην θίγουν τα προβλήματα της κοινωνίας αλλά όχι και να κάνουμε σόου με του κάθε ανθρώπου τα προβλήματα.

κατά σύμπτωση το Νοέμβρη γίνονται εκλογές εδώ πέρα. (Αυστραλία) Θα το πιστεύατε ότι στα δελτία των ειδήσεων αναφέρονται μονό αν έκαναν καμιά ομιλία οι αρχηγοί τον κωμάτων για 30 περίπου δεύτερα??? Exclamation ( και όχι 10 ώρες την ημέρα "βουλευτές" να "αντιπαραθέτονται" (Laughing Laughing) στα παράθυρα. )
Back to top
View user's profile Send private message
worldofjustice
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Sep 2004
Posts: 983
Location: Zurich

PostPosted: Tue Oct 30, 2007 12:55 pm    Post subject: Reply with quote

Laughing
^^ Όταν γυρνάω Ελλάδα που είμαι τελείως αποτοξινωμένος από τηλεόραση και την ανοίγω τότε καταλάβαίνω τι κοροϊδία είναι. Αλλιώς κάθε μέρα συνηθίζεις. Δοκιμάστε το για καμία εβδομάδα και μετά όταν την ανοίξετε θα νομίζετε ότι ζείτε σε άλλη χώρα.

Το πρόβλημα της τηλεόρασης είναι πολύ σαφές. Πρώτον είναι ολιγοπώλιο. Όσοι πήρανε, πήρανε (και ποιοί πήρανε, χεχε...). Άρα κανείς δεν μπορεί να ανοίξει εύκολα πανελλαδικό σταθμό χωρίς να τον εγκρίνει το κρατος. Δεύτερον, τεχνικά είναι μονόπλευρη, δηλαδή μπορεί να βρίζεις στο γυαλί αλλά κανείς δεν σε ακούει. Τρίτον και σημαντικότερο, το κοινό της. Οι νέοι άνθρωποι δεν ασχολούνται πλέον, οι σοβαροί βρίσκουν από αλλού ενημέρωση. Άρα τι μένει? Αυτοί που αγοράζουν Espresso, οι γιαγιάδες, οι νοικοκυρές. Είναι πολύ απλό: αυτά είναι τα ενδιαφέροντα τους, μην εκπλήσεστε από το επίπεδο.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dromeas
Full Member
Full Member


Joined: 25 Oct 2007
Posts: 367
Location: Λονδίνο

PostPosted: Tue Oct 30, 2007 1:22 pm    Post subject: Reply with quote

Η τυραννία της πλειοψηφίας, τελικά... τουλάχιστον, με το internet μπορείς να διαλέξεις τι θα διαβάσεις ή τι θα δεις. Η χαρα της αμφιδρομικότητας... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
SOUL_13
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 28 Apr 2004
Posts: 722
Location: Birmingham-UK

PostPosted: Tue Oct 30, 2007 3:54 pm    Post subject: Reply with quote

Rolling Eyes GI'auto ton logo eimai fan tis kalwdiakis toulaxiston opws einai sthn Agglia. 100+ kanalia xwrismena analoga me thn thematologia me pay per view. Thes documentaries pare 20 kanalia na vlepeis, thes news channels pare alla tosa, thes reality kai trash TV pare na xeis.....
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Wed Nov 07, 2007 2:23 pm    Post subject: Reply with quote

Οι καλές εκπομπές στην Ε.Τ είναι όπως γνωρίζουμε λίγες.

Επί της ευκαιρίας των συζητήσεων που πραγματοποιήθηκαν στο "Εθνικά Θέματα...." και αγνοώντας αν έχει ξαναναφερθεί, ήθελα να αναφερθώ σε μία περίπτωση της Ελληνικής τηλεόρασης.

Η φυσιογνωμία αυτού του ανθρώπου μάλλον σε κάτι άλλο παρά σε δημοσιογράφο παραπέμπει. Ο λόγος του, δεν έχει αυτά τα σύγχρονα εφετζίδικα στοιχεία που κυριαρχούν στο τρόπο ομιλίας των μοντέρνων δημοσιογράφων.

Ωστόσο αυτός ο δημοσιογράφος, κατά τη γνώμη μου, παράγει ένα καταπληκτικό και κυρίως ουδιώδες δημοσιογραφικό έργο.

Ανεξάρτητα αν κάποιος διαφωνεί ή συμφωνεί με το περιεχόμενο των εκπομπών του, ένα είναι σίγουρο, ότι όσους και καλεσμένους να έχει δεν πρόκειται να παρακολουθήσετε ... "παραθυρομαχίες".


ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ


Back to top
View user's profile Send private message
Ydrohoos
Junior Member
Junior Member


Joined: 02 Jun 2004
Posts: 189
Location: London, UK

PostPosted: Sun Mar 16, 2008 8:59 pm    Post subject: Reply with quote

Παιδια εχω εντυπωσιαστει με την ποιοτητα του ΣΚΑΙ. Μπορω πλεον να το παρακολουθω απο το ιντερνετ εδω στην Αγγλια και πιστευω οτι πραγματικα κανει πολυ καλη δουλεια. Εσει σιγουρα το καλυτερο δελτιο ειδησεων (ΕΡΤ sat δεν βλεπω πια, ειναι ηλιθιοι) και πολλες καλες εκπομπες οπως αυτη των νεων φακελων. Επισης μου αρεσει το γεγονος οτι προβαλει συχνα περιβαλλοντικα θεματα.

Σας παρακαλω παρακολουθεισται την εκπομπη του Φυντανιδη για το ποσο πισω ειμαστε (παγκοσμιως) σε διαφορους καιριους δεικτες. Εκπομπες σαν και αυτη πιστευω οτι μπορουν να μας βοηθησουν να καταλαβουμε ποιοι ειμαστε, που παμε, που βαδιζουμε, να μας βγαλουν απο το ληθαργο και να δουμε τα πραγματα οπως πραγματικα ειναι. Αντε, γιατι το χουι αυτο της αλλαζονιας, βασισμενη στο δηθεν Ελληνικο μεγαλειο, πρεπει να κοπει το συντομοτερο.

Αξιζει να τη δειτε, ειναι σε τρια μερη

http://www.skai.gr/master_avod.php?id=76164&cid=1012&bc=1012&lsc=1
Back to top
View user's profile Send private message
worldofjustice
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Sep 2004
Posts: 983
Location: Zurich

PostPosted: Mon Mar 17, 2008 1:36 am    Post subject: Reply with quote

Ο Σκαι ανήκει στο συγκρότημα Αλαφούζου (Καθημερινή). Ο Παπαχελάς εκτός της εξαιρετικής εκπομπής φάκελοι ειναι και διευθυντής της εφημερίδας.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
chr.04
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 05 Mar 2004
Posts: 1566
Location: Thessaloniki

PostPosted: Sat Mar 22, 2008 10:27 am    Post subject: Reply with quote

Νομίζω ότι φέτος είναι η πιο αδιάφορη τηλεοπτική χρονιά στην ιστορία της τηλεόρασης.

Ούτε ένα σήριαλ της προκοπής δεν υπάρχει. Εκπομπές προβάλλονται μια δυο φορές και μετά εξαφανίζονται. Οι 'ενημερωτικές' εκπομπές έχουν καταντήσει μια αηδία.

Ευτυχώς που έχω dsl και κατεβάζω 2-3 σήριαλ εξ' Αμέρικής, καμιά ταινία και φέτος έχω ανακαλύψει την μαγεία του ραδιοφώνου.
Back to top
View user's profile Send private message
Ydrohoos
Junior Member
Junior Member


Joined: 02 Jun 2004
Posts: 189
Location: London, UK

PostPosted: Mon Mar 24, 2008 1:21 am    Post subject: Reply with quote

worldofjustice wrote:
Ο Σκαι ανήκει στο συγκρότημα Αλαφούζου (Καθημερινή). Ο Παπαχελάς εκτός της εξαιρετικής εκπομπής φάκελοι ειναι και διευθυντής της εφημερίδας.


Για τον Παπαχελα γνωριζω, για τον Αλφουζο ομως οχι και πολλα αν και ειναι πολλα χρονια στον τυπο. Πες λιγα πραγματα για τον κυριο αν εχεις χρονο.

Παντως οποιος και να ειναι, ειναι σιγουρο οτι το καναλι του περναει σε πολλα θεματα πολυ θετικα μηνυματα και εχει την ταση να ενεργοποιηται και να δινει το παραδειγμα σε αξιολογες προσπαθειες. Εντυπωσιαστικα με τη διοργανωση του μαραθωνιου του Ολυμπου, με τη διοργανωση αναδασωσεων και με ενα διαγωνισμο που γινεται τελευταια για την επιλογη συνθηματος που στοχο εχει την περιβαλλοντικη ευαισθητοποιηση των πολιτων. Τους αξιζουν πολλα συγχαρητιρια. - Η ΕΡΤ εν τω μεταξυ ειναι σε αφασια...

Χαιρομαι επισης για το οτι για πρωτη φορα γινεται αναλυση οικονομικων και χρηματοοικονομικων θεματων σε Ελληνικα δελτια ειδησεων. Εχω δει αρκετες φορες εκτεταμενα και ποιοτικα ρεπορταζ για την παγκοσμια οικονομια για της χρηματαγορες και τη σχεση τους με τις παγκοσμεις πολιτικες εξελιξεις. Τα υπολοιπα καναλια συνεχιζουν να αφιερωνουν ενα τριλεπτο απλως με στοιχεια, και διχως ουσιαστικη αναλυση, για την ανοδο η καθοδο καθε μετοχης (σε στιλ ανκοινωση αποτελεσματων παμε-στοιχημα) στο ΧΑΑ, τις συναλαγματικες ισοτιμιες και τους δεικτες των μεγαλων χρηματιστηριων του εξωτερικου.
Back to top
View user's profile Send private message
savas
Full Member
Full Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 287

PostPosted: Mon Mar 24, 2008 4:35 am    Post subject: Reply with quote

Να πώ και εγώ πως ο ΣΚΑΪ είναι πραγματικά πολύ καλό κανάλι. Αν θα αποχαιρετούσε και κάποιες εκπομπές που ασχολουνται με ανθρωποκυνηγητά σε αμερικανικους δρόμους και άλλα θα ήταν εξαιρετικό. Βλέπω καθημερινά τις ειδήσεις το βράδυ. Δεν υπάρχει άλλο κανάλι που να προσφέρει τετοια ποιότητα. Προσπάθησα να δώ του MEGA... χάλια, ΑNT1 μια από τα ίδια. Οσο για την ΕΡΤ ούτε καν υπάρχει τέτοια υπηρεσία και για τους Ελληνες του εξωτερικού υπάρχει το ERT Sat που δε βλέπεται (και από ποιότητα εικόνας) και αρκειται σε μπουζουκια της λογικής "να ακουν για να κλαίνε".
Back to top
View user's profile Send private message
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Mon Mar 24, 2008 1:20 pm    Post subject: Reply with quote

Τα μονα "σοβαρα" καναλια ειναι η ΝΕΤ και το Σκαι.
Τα αλλα ειναι για τα πανηγυρια , ειδικα το Star και το Alter !!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
savas
Full Member
Full Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 287

PostPosted: Mon Mar 24, 2008 1:46 pm    Post subject: Reply with quote

Και μία μιλάμε για τηλεόραση....

Τον γύρο του κόσμου έκανε η είδηση ότι ακτιβιστής έσπασε τα μέτρα ασφαλείας στην Ολυμπία, αλλά η κρατική τηλεόραση το... έθαψε, όπως και η κινεζική! Shocked Shocked Shocked

Επίσης κανένας λόγος δε γίνεται στην ιστοσελίδα της ERT για το επεισόδιο!!!!

Τι έγινε ρε παιδιά; Shocked Evil or Very Mad Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
Mika
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 17 May 2005
Posts: 771
Location: London, UK

PostPosted: Mon Mar 24, 2008 2:01 pm    Post subject: Reply with quote

η ΝΕΤ το εθαψε σε τετοιο σημειο ωστε αναρωτιομουνα αν εκαναν πουλακια τα ματια μου και νομισα οτι ειδα τον διαδηλωτη!
Back to top
View user's profile Send private message
Ydrohoos
Junior Member
Junior Member


Joined: 02 Jun 2004
Posts: 189
Location: London, UK

PostPosted: Mon Mar 24, 2008 3:09 pm    Post subject: Reply with quote

savas wrote:
για τους Ελληνες του εξωτερικού υπάρχει το ERT Sat που δε βλέπεται (και από ποιότητα εικόνας) και αρκειται σε μπουζουκια της λογικής "να ακουν για να κλαίνε".


Kαλα, τι να πω για την ΕΡΤ σατ ? Σκετη καταθληψη και τα βλεμματα παντα στραμμενα στο παρελθον. Το προγραμμα της ταιριαζει απολυτα στην ταση μας να πηγαινουμε μπρος με την οπισθεν. Τοσα χρονια δεν εχω παρακολουθησει ουτε ενα αξιολογο προγραμμα περα απο το "μενουμε Ελλαδα". Αυτα τα τουβλα, η Τσουκαλα και η Δρουζα δεν αντεχονται. Τι ανοητα ειναι αυτα τα θεματα που προβαλουν και τι τραγικη η ελληψη στοιχειωδους ταλεντου. Πως θα γινει να ξεκολησουμε δεν ξερω, τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελη μου. Εικοσι χρονια τωρα που παρακολουθω τηλεοραση η νοσταλγια και η ενασχοληση με τις "παλιες καλες εποχες" εχει καταντισει κουραστικη και δεν ειναι μαλιστα και διολου εποικοδομιτικη.

Αν η εξεληξη της ανθρωποτητας επαφιονταν σε εμας τους νεοελληνες τοτε κλαυτα Χαραλαμπε, ενα βημα μπροστα δυο βηματα πισω, σαν το ζειμπεκικο.
Back to top
View user's profile Send private message
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Mon Sep 01, 2008 10:32 pm    Post subject: Reply with quote

Έχει πολλή πλάκα το ελληνικό MTV που ξεκίνησε να εκπέμπει από σήμερα!
Ε, τώρα πια ελπίζω επιτέλους να δούμε σύντομα και τα Ευρωπαϊκά Βραβεία του στην Ελλάδα, μπας και εκτιμήσουμε κι από κοντά τα προσόντα της Σακίρα ή της J. Lo!
Η αγωνία μου είναι καθαρά ακαδημαϊκή, όπως αντιλαμβάνεστε, και επικεντρώνεται αποκλειστικά στο καλλιτεχνικόν μέρος του πράγματος! Laughing Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
chr.04
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 05 Mar 2004
Posts: 1566
Location: Thessaloniki

PostPosted: Tue Sep 02, 2008 6:04 am    Post subject: Reply with quote

Το 2010 θα διοργανωθούν στην Αθήνα και ήδη φήμες αναφέρουν για παρουσιαστές Παπαρίζου - Ρουβά

Εμείς στην Θεσσαλονίκη πάλι στην απέξω μείναμε!
Back to top
View user's profile Send private message
gm2263
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1840
Location: Athens, Hellas

PostPosted: Wed Sep 03, 2008 3:28 pm    Post subject: Reply with quote

Πλάκα-πλάκα, αν το ΜΤV Greece είχε αρχίσει να εκπέμπει αρχές της δεκαετίας του 90 θα γινόταν χαμός. Τώρα, αν σας πω ότι το πληροφορήθηκα τυχαία τι θα μου πείτε;

Να υποθέσω ότι τα άλλα ΜΜΕ το... έθαψαν λόγω αντικρουόμενων συμφερόντων Mr. Green ;

Σε κάθε περίπτωση γουστάρω... Αν και δεν κρίνω τον πολιτισμό από αυτά (παρότι θεωρώ ότι ΚΑΙ το MTV είναι δείγμα πολιτισμού), σε λίγο θα βλέπαμε MTV Macedonia Laughing με έδρα τα Σκόπια και MTV Albania. Πάλι καλά, νάναι καλά ο Βίκτωρ Ρέστης αν δεν κάνω λάθος που τό'φερε.
Πήγε να μπλέξει ο άνθρωπος με την ενέργεια, μπερδεύτηκε και σου λέει άσε καλύτερα... Εδώ είναι τα λεφτά... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
chr.04
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 05 Mar 2004
Posts: 1566
Location: Thessaloniki

PostPosted: Sat Oct 11, 2008 9:01 pm    Post subject: Reply with quote

Δεν κρίνω τις ιδιαιτερότητες του καθενός.

Σιχαίνομαι όμως τον Μουρατίδη στο Χ-factor κάθε φορά που μπαίνει κανένα μικρό 'ζουμπουρλούδικο' αγοράκι και αυτός έχει ένα ηλίθιο/πονηρό χαμόγελο του στυλ 'να δεις μετά τι θα μου κάνεις'.

----------------
Υπερβολικό για τα ελληνικά δεδομένα και το άλλο με παρουσιάστρια την γυναίκα του Άδωνη Γεωργίαδη (δεν γνωρίζω το ονομά της), με τις προσωπικές ερωτήσεις. Χθες ακούσαμε για ψεύτικους οργασμούς, αν είχε σχέση με παντρεμένο, αν έκανε ναρκωτικά κτλ κτλ κτλ. Είπαν κιόλας ότι τις ερωτήσεις τις ξεσκόνισαν για να μην 'σοκαριστεί' το ελληνικό κοινό.
Back to top
View user's profile Send private message
chr.04
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 05 Mar 2004
Posts: 1566
Location: Thessaloniki

PostPosted: Fri Jan 16, 2009 12:14 am    Post subject: Reply with quote

Συγκλονιστική η εκπομπή του Σταύρου Θεοδωράκη για την Αγγελική που έγινε Άγγελος. Δείτε την. Εκπληκτική!

Κρίμα που τέτοιες εκπομπές μεταδίδονται στις 12, και κατά την διάρκεια της μέρα βλέπουμε τις σαβούρες.
Back to top
View user's profile Send private message
GEORGE
Senior Member
Senior Member


Joined: 28 May 2004
Posts: 466
Location: GLYFADA/ATHENS

PostPosted: Fri Jan 16, 2009 7:30 pm    Post subject: Reply with quote

οπως συγκλονιστικη ηταν η τσαντιλα που με επιασε οταν εχθες μεγκα, αντ1 και αλφα διεκοψαν το προγραμμα τους, (χαχαχα και τι προγραμμα!!!!), για να μας δείξουν την πτωση του αεροπλανου στον ποταμο hudson στην Ν. Υόρκη.
Ο Ευαγγελατος live στο τηλ απο την κουζινα του μας εκανε αναμεταδοση το cnn και μια κοπελιτσα απο ny να μιλαει με κομενη την ανασα για τον πρωτο επιβατη που βγηκε ζωντανος.
Αναρωτιεμαι γιατι δεν εγινε καποια διακοπη στο προγραμμα τους για να μας πουν τι γινετε με siemens, γιατι τα μουσικα σχολεια αλιμου και πειραια υποβαθμιζονται, βατοπαιδι, την οικονομια μας που ειναι στο πατο κλπ.
Back to top
View user's profile Send private message
pilotos
Junior Member
Junior Member


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 184
Location: Λάρισα

PostPosted: Sat Jan 17, 2009 2:42 pm    Post subject: Reply with quote

Δεν διέκοψαν μόνο ΑΝΤ1 και Α άλλα και όλα τα άλλα, και μάλλον δίκαια αφου αεροσκάφος "προσγειώθηκε" σε ποταμό και τόσοι άνθρωποι κινδύνευαν, μπορεί να μην ήταν έλληνες άλλα όπως και να έχει το γεγονός απο μόνο του είναι και λίγο ασυνήθιστο, βέβαια συμφωνώ για την γενικότερη ηλιθιότητα σε κάποια απο τα κανάλια και ειδικά όταν δεν μεταδίδουν ειδήσεις άλλα απλά αναμεταδίδουν!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "πολιτικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr