stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Επιστροφή Φιλάθλων στα Γήπεδα ...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LOS
Full Member
Full Member


Joined: 26 Oct 2004
Posts: 214

PostPosted: Wed Mar 23, 2005 12:47 am    Post subject: Reply with quote

Για φτηνά εισιτήρια και φτηνά διαρκείας φίλε μου είμαι πολύ περίεργος αν τα δώ αυτά τα πράγματα από πλευράς Τζίγγερ. Μακάρι...να γυρίσουμε στο ΟΑΚΑ, αρκεί αυτή η επιστροφή να μην είναι μόνιμη. Με σωστή πολιτική στις τιμές και διαρκείας(σαν αυτή της ΑΕΚ) μπορεί και ο κόσμος του Παναθηναϊκού να επιστρέψει κάποια στιγμή ειδικά άμα αρχίσει να φτιάχνετε τον Νέο γήπεδο πιστεύω ότι του χρόνου θα κάνουμε "κόντρες" με τους Αεκτζήδες ποιος θα έχει τον περισσότερο κόσμο Very Happy ! Να δούμε...!! Προσωπικά η Λεωφόρος όσο και αν την αγάπησα..με έχει κουράσει και όχι μόνο εμένα αλλά και πολλούς Παναθηναίκούς.
Back to top
View user's profile Send private message
apari
Senior Member
Senior Member


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 646
Location: Athens-Zografou

PostPosted: Wed Mar 23, 2005 2:01 am    Post subject: Reply with quote

Τα φτηνά διαρκείας στον Παναθηναϊκό ξεχάστε τα.
Σε κουβέντες που είχαμε παλιότερα τόσο με την ΠΑΕ όσο και με την ΚΑΕ για φτηνότερα διαρκείας η απάντηση ήταν οτι κοστολογούν το προϊόν άσχετα με την χωρητικότητα και το συνολικό κέρδος. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Admin
Site Owner
Site Owner


Joined: 16 Jan 2004
Posts: 2295
Location: Davelis Cave (απ'έξω)

PostPosted: Wed Mar 23, 2005 2:39 am    Post subject: Reply with quote

Μεταφορά posts από άλλο topic

OMF wrote:
Αναμένεται πάνω απο 40.000 κόσμο Razz στο ΟΑΚΑ αύριο στο ματς ΑΕΚΑΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΑΡΑ Cool .
Οι λόγοι:
-Ιδιεταιρη συμπαθεια του κόσμου της ΑΕΚ στο ΕΡΓΟΤΕΛΗ (και το αντίστροφο φυσικά ) και το βλέπει το μάτς σαν ποδοσφαιρική γιορτή.
-Θυμίζει παλιές καλές εποχές Ν.Φ. η ώρα διεξαγωγής του μάτς
-Ευκαιρία για τα πολλή μικρά παιδιά (κάτω των 8χρονών) να πάρουν το ΑΕΚτζίδικο βαπτισμα του πυρός λόγω της ώρας.
-Μη τηλεοπτική κάληψη.
-Η ατμόσφαιρα στο ΟΑΚΑ που μαγεύει όλο και περισσότερο κόσμο
-Το ΟΑΚΑ σαν στάδιο τραβάει κόσμο λόγω ομορφιάς και προσβάσεων
-H υγεία σε όλους τους τομείς της ομάδας και η καλή πορεία μέχρι τώρα βάση των αρχικών χαμυλών προσδοκιών.
-H ομάδα αρχίζει να προσφέρει θέαμα με τους βραζιλιάνους

Ιδού και η σχετική αναφορά απο το sportime.gr

Ολοι οι δρόμοι οδηγούν στο ΟΑΚΑ
Σε ότι αφορά την παρουσία του κόσμου, όλα δείχνουν πως θα είναι δυναμική. Το ότι ο αγώνας θα διεξαχθεί στις 15:30, χωρίς τηλεοπτική μετάδοση και με πολύ καλές καιρικές συνθήκες, αποτελούν έξτρα κίνητρα για τον κόσμο της Ένωσης ώστε να ανηφορίσει στο ΟΑΚΑ.

Αλλωστε, οι φίλοι της ΑΕΚ έχουν δείξει από την αρχή της σεζόν πως είναι δίπλα στην ομάδα κάθε εβδομάδα και αυτό θα συνεχιστεί, σε μεγαλύτερο βαθμό μάλιστα, όσο πλησιάζει το τέλος της σεζόν και η ομάδα του Σάντος διεκδικεί ακόμη και το νταμπλ!

Οι εκτιμήσεις των ανθρώπων των "κιτρινόμαυρων" κάνουν λόγο για παρουσία περισσότερων από 40.000 οπαδών την Κυριακή και μάλλον θα επιβεβαιωθούν.

Η διάθεση των εισιτηρίων θα συνεχίζεται κανονικά και την Κυριακή, από τις 10:00 έως και την ώρα έναρξης της αναμέτρησης.


Απο ότι φαίνεται αυτός ο αγώνας θα είναι απο τα καλύτερα φετινά ΠΑΡΤΙ του ΟΑΚΑ.

andbrok wrote:
Όλοι οι Κρητικοί της Αθήνας αύριο στο ΟΑΚΑ για να... κρυφτούμε μέσα στο πλήθος!Very Happy

Έχω την κακή συνήθεια να πηγαίνω στα αθηναϊκά παιχνίδια του Εργοτέλη, ανάμεσα στους ντόπιους, και να μην μπορώ να κρατήσω τις κραυγές μου όταν χάνουμε ευκαιρίες. Φοβάμαι ότι κάποια στιγμή θα μου την πέσουν άσχημα.

OMF wrote:
Μην φοβάσαι φίλε τπτ Razz εδώ καθόμασταν δίπλα σε βάζελος και γαύρους και δεν έγινε τπτ (ενοείται ότι δεν είναι και πολλή έξυπνο να φωνάζεις κανένα σύνθημα αν και σαν Εργοτέλης δεν νομίζω ότι θα προκαλέσεις ακόμα και σε αυτή τη περίπτωση και μάλλον θα κερδίσεις μερικά γέλια Laughing Laughing ).
Προσωπικά θα σου πρότεινα να μην το παίξεις καν ΑΕΚτζής (να κρυφτείς δλδ) αλλα στους τριγύρο να συστιθείς κανονικά σαν οπαδός του ΕΡΓΟΤΕΛΗ και πιστεψέ μου το πιο πιθανό είναι να σε ρωτάνε που να κάνουν διακοπές στη Κρήτη . Wink

andbrok wrote:
Οι 95 στους 100 σίγουρα έτσι θα φερθούν. Δεν ξέρεις όμως πότε θα πέσεις στους υπόλοιπους 5.

Ας μη συνεχιστεί εδώ αυτή η άσχετη με το topic συζήτηση.

OMF wrote:
35.000 + με πάρα πολλά ατμόσφαιρα αφού ξανά όλο το γήπεδο είχε γίνει ένα με το πέταλο. Razz
Andbrok πώς πέρασες ??


Υ.Γ. Οι παίκτες του Εργοτέλη μοίρασαν τριαντάφυλλα στην αρχή στο κόσμο και καταχειροκροτήθηκαν .Ηταν πραγματικά μια μεγάλη γιορτή αυτό το μάτς και βγαλμένο μέσα απο το όνειρα μου πώς θα ήθελα το Ελληνικό πρωτάθλημα .Ο κόσμος ξανά έφευγε μαγεμένος . Cool

andbrok wrote:
To ματς ήταν πραγματικά μια ποδοσφαιρική γιορτή, η οποία δυστυχώς για μένα κατέληξε σε ακόμα μια κατραπακιά στον Εργοτέλη. Δεν είναι όμως αυτό που μετράει τόσο πολύ εν τέλει, νομίζω ότι ακόμα και στη Β' Εθνική, αξίζει να ακολουθώ αυτή την ομάδα.

Τη σκηνή με τα τριαντάφυλλα δεν την είδα, αφού, λόγω καθυστέρησης στα γκισέ των εισιτηρίων, μπήκα στο στάδιο ακριβώς με την έναρξη του αγώνα (άραγε είναι δύσκολο να βάλουν μερικά κιόσκια ακόμαWink. Όμως, σε όλη τη διάρκεια του αγώνα, ήταν διάχυτη η πολιτισμένη ατμόσφαιρα, η οποία τόσο πολύ λείπει από τα άλλα γήπεδα της χώρας. Δεν τόλμησα βέβαια σε καμία περίπτωση να εκδηλώσω την οπαδική μου προτίμηση, αφού δε μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι ο πολιτισμός του ΟΑΚΑ έχει φτάσει σε αυτό το υψηλό επίπεδο.

Αγωνιστικά, είναι κρίμα η ομάδα, ενώ δείχνει ότι έχει κάποιες δυνατότητες, τελικά να χάνει συνέχεια βαθμούς από επιπολαιότητα και έλλειψη ψυχραιμίας. Στα πρώτα 20 λεπτά, κυριολεκτικά παίζαμε την ΑΕΚ στο μισό γήπεδο. Όμως, το πρώτο γκολ έφερε την κατάρρευση. Μετά πνευμάτων δικαίων τετελειωμένων... Sad

OMF wrote:
Απο το sport-fm .

"Παιδικό" πάρτι στις εξέδρες

Μπορεί τα εισιτήρια που κόπηκαν στον αγώνα της ΑΕΚ με τον Εργοτέλη να ήταν 26.910, ωστόσο ο αριθμός των θεατών που βρέθηκαν στις εξέδρες ξεπερνά τις 30.000. Στην αύξηση αυτή σημαντικό ρόλο έπαιξε το γεγονός πως πολλοί γονείς έφεραν τα παιδιά τους στο γήπεδο και παρά το γεγονός πως ελεύθερη είσοδος υπήρχε μόνο για παιδιά μέχρι έξι ετών, τελικά χωρίς εισιτήριο μπήκαν παιδιά μέχρι 12 ετών. Σύμφωνα με τα στοιχεία που συνέλεξαν οι υπεύθυνοι ασφαλείας, οι φίλοι της «Ένωσης» έφτασαν συνολικά τους 30.273, εκ των οποίων 3.263 ήταν παιδιά. Τα αποτελέσματα αυτά όπως είναι φυσικό χαροποιούν απόλυτα την «κιτρινόμαυρη» διοίκηση, αφού ο στόχος της επιστροφής της οικογένειας στο γήπεδο έχει αρχίσει να επιτυγχάνεται

Και εγώ είχε φέρει ένα πιτσιρικά Razz αλλα 16χρονών και μπήκε με διαρκείας μέσα . Πρώτη φορά στο γήπεδο (δεν το είχε φέρει ο πατέρας του Evil or Very Mad ) αν και είναι πιο σοβαρός για την ηλικεία του προσπάθησε με τις δικές μου παροτρίνσεις στη αρχή να φωνάξει Cool .Μετά πήρε το κολλάει μόνος του. Laughing
Δίπλα μου είχε 2 πολλή μικρά πιτσιρίκια ( κάπου 4 χρονών Rolling Eyes ) που είχαν μπεί και αυτά σε θέσεις διαρκείας και ενώ το αγοράκι ήταν σχετικά σοβαρό το κοριτσάκι όταν φώναζε το ένα πέταλο ''εμπρός αετέ'' απαντούσε μόνο του ''Δικέφαλε'' ενώ εγώ είχα σταματήσει και είχα πιάσει κουβέντα με τη γερουσία τριγύρο Embarassed (γειτονάκια και κρατάω καλές επαφές Cool ) . Δεν σας λέω τπτ αποθέωση να βλέπεις βρεφη να φωνάζουν συνθήματα . Laughing Laughing

Υδριστικά (τα γνωστά με γαμ... κτλ) δεν ακούστηκαν εκτός απο 1-2 μόνο απο το πέταλο και για πολλή λίγα δευτερόλεπτα αφου το υπόλοιπο γήπεδο δεν ακολουθούσε λόγω των πολλών παιδιών. Φυσικά λόγω Εργοτέλη γιατι με το ΠΑΟΚ πάλι θα επανέλθουν λογικά . Confused

OMF wrote:
Φίλε andbrok μπορεί να μην εκδηλώθηκες εσύ αλλα άλλοι δεν άντεξαν. Laughing
Απο ότι έμαθα υπήρχαν διάσπαρτα φίλοι του Εργοτέλη και συγκεκριμένα στην 111 υπήρχε μια παρέα 15-20 ατόμων (ανάμεσα τους και κρητικοπούλες Razz ) με φανέλες Εργοτέλη ή κασκόλ και ένας κρητίκαρος με φανέλα '' ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΜΙΑ ΖΩΗ'' και φυσικά περάσαν εντελώς απαρατήρητη .
Φυσικά και αξίζει να συνεχίσεις να υποστηρίζεις τρελά γιατί όσο υπάρχουν οπαδοί που αγαπούν την ομάδα τόσο και η ομάδα θα πηγαίνει ψιλά και θα επανέλθει .Όταν χάνεται η αγάπη για μια ομάδα χάνετε και η ομάδα και έχουμε πολλά παραδείγματα (Απόλλων , Αθηναικός κτλ) .

andbrok wrote:
Κρίμα που δεν ήμουν κι εγώ ανάμεσά τους. Θα κάναμε καλή εξέδρα, και ίσως οργανωνόμαστε για μελλοντικά ματς (και ό,τι άλλο ήθελε προκύψει, μια που υπήρχαν και Κρητικοπούλες Very Happy ). Στην τελευταία αγωνιστική, το ματς με τον Πανιώνιο στη Ν. Σμύρνη πιθανόν (σε ένα αρκετά ευνοϊκό σενάριο) να κρίνει την παραμονή! Φαντάζομαι μια δυναμική Κρητική παρουσία! Το ίδιο και με τον Ιωνικό!

Question Ρε παιδιά, αλήθεια, γιατί το εισιτήριο έγραφε τριψήφιο αριθμό θύρας (119); Πού να καταλάβω τι σημαίνει αυτό; 11 ή 19; Χρειάστηκε να ρωτήσω αστυνομικό.

Idea Φίλε μου OMF, χωρίς καμία διάθεση ειρωνείας, δεν θέλω με τίποτα η ομάδα να πηγαίνει... ψιλά! Wink Προτιμώ να πηγαίνει ψηλα!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Wed Mar 23, 2005 9:02 am    Post subject: Reply with quote

Φίλοι Los και Apari,
Εγώ πιστεύω ότι και σε αυτή τη περίπτωση θα αναθεωρίσουν τη σκέψεις τους γιατί το θέμα ''Διαρκείας στο γήπεδο'' έχει πολλή μέλλον στην Ελλάδα και η επιστροφή του κόσμου περνάει μέσα απο αυτό το μεγάλο κεφάλαιο.
Άλλωστε τα 10+ εκατομμύρια που έχει βγάλει η ΑΕΚ μέχρι στιγμής ( ενώ μέχρι πέρσι ούτε 1 δεν έβγαζαν) ,η ατμόσφαιρα στο γήπεδο και η επιστροφή της οικογένειας στο γήπεδο δεν νομίζω να τους αφήσει αδιάφορους.
Άλλωστε για να έχει άμεση εμπορική επιτυχία και ο κόσμος να το αγκαλιάσει άμεση με οικογένειες κτλ το νέο γήπεδο όπου και αν είναι πρέπει να ξεκινήσει η προεργασία απο το ΟΑΚΑ που είναι γνωστό και αγαπητό σε όλους λόγω Ο.Α. και προσβάσεων κτλ.

Όπως έχω ξαναπεί ,επειδή το έχω ψιλομελετήσει το θέμα, τα διαρκείας στην Ευρώπη παρόλο τους μεγάλους μισθούς δεν είναι ακρηβά όπως λάθος νομίζουμε στην Ελλάδα και επιπλέων στην Ευρώπη όλος ο κόσμος (και όχι μόνο οι οργανωμένοι) οικογένειες-παρέες έχουν το γήπεδο και την ομάδα τρόπος ζωής στη περιοχή τους κτλ.
Πολλοί θα πούν δεν γίνονται αυτά στην Ελλάδα , εγώ επειδή το ζώ και το βλέπω και στο Πανκρήτιο είμαι σίγουρος ότι μπορούν να αλλάξει ριζικά το Ελληνικό ποδόσφαιρο προς αυτή τη κατέθυνση.
Φυσικά όσο υπάρχει η απαξίωση θα είναι ανατρεπτικός παράγοντας αλλα άμα έρχεται περισσότερος κόσμος σε όλες τις ομάδες και αυτές που δεν έχουν κόσμο θα χάσουν τη θέση τους σε κάποιες κατηγορίες (άλλωστε το γνωρίζουν και γι¨αυτο πολλοί παράγοντες θέλουν να διώξουν το κόσμο) αλλα και θα αρχίζουν να φιάχνουν μερικά πράγματα στη νοοτροπία-διαιτησία κτλ .
Πόλλοί λένε να φιάξει το πρωτάθλημα και μετά να γυρίσει ο κόσμος εγώ θα έλεγα ότι καλύτερα και γρηγορότερο να γυρίσει ο κόσμος και με τη παρουσία του να αλλάξει το πρωτάθλημα. Wink
Πάντως προτείνω σε όποιον δεν έχει διακρείας να πάρει στη ομάδα του γιατί πραγματικά είμαι πολλή ωραίο και να σχηματίζονται μεγάλες παρέες κάθε κυριακή αλλα και είναι μια πολλή ωραία διασκεδαση να έχεις σταθερή θέση στο γήπεδο.

Υ.Γ. Arrow Andbrok η 119 είναι θύρα 19 αριστερά στο διάδρομο. Παλιά τα ξεχωρίσαν σε 19Α και 19Β μετά τους Ο.Α. ξεχωρίζουν σε 119 και 19 . Είναι ψιλομπέρδεμα και εγώ είχα σπάσει το κεφάλη μου να το βρώ. Confused


Last edited by OMF on Wed Mar 23, 2005 9:23 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Panathas13
Full Member
Full Member


Joined: 11 Mar 2004
Posts: 262
Location: Germany

PostPosted: Wed Mar 23, 2005 9:14 am    Post subject: Reply with quote

Ta 10 ekat akougwntai polla, alla gia na exoume mia sygkrish, sto mats Barca-Chealsy h Barca poulouse to pio ftino hsitirio gyro sta 200€! Kserete poses theseis exei to Camp Nou etsi? Shocked
Dld afta pou evgale h AEK se sxedon olh thn season, h Barca ta vgazei me to etsi thelw se ena vradi! Giafto teties omades eine kai miria makria apo emas Sad
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Wed Mar 23, 2005 9:22 am    Post subject: Reply with quote

LOS wrote:
πιστεύω ότι του χρόνου θα κάνουμε "κόντρες" με τους Αεκτζήδες ποιος θα έχει τον περισσότερο κόσμο Very Happy ! Να δούμε...!! .


Μακάρι να ξεκινήσει τέτοια κόντρα με τη προσέλευση του κόσμου και ας χάσουμε εμείς οι ΑΕΚτζίδες στο τέλος. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Mon Apr 11, 2005 9:41 pm    Post subject: Reply with quote

Αν δε κανω λαθος αυριο θα γινει συσκεψη για να αποφασιστει το ποσοστο των εισιτηριων που θα παρουν οι ομαδες για το κυπελλο.

Ο Ολυμπιακος θελει το ποσοστο να πεσει απο το 40% στο 10%.

Αν γινει αυτο σημαινει οτι θα υπαρχουν κατι λιγοτερο απο 3000 αεκτζηδες στο Καραισκακη και περιπου 6000 Ολυμπιακοι στο ΟΑΚΑ...
Back to top
View user's profile Send private message
apari
Senior Member
Senior Member


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 646
Location: Athens-Zografou

PostPosted: Tue Apr 12, 2005 2:21 pm    Post subject: Reply with quote

Τελικά 5% οι φιλοξενούμενοι... Cool
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue Apr 12, 2005 11:09 pm    Post subject: Reply with quote

apari wrote:
Τελικά 5% οι φιλοξενούμενοι... Cool


Μια χαρά Cool , θα τους βάλουν στο πάνω διάζωμα πέταλο και ούτε θα ακούγονται ενώ οι 1500 ΑΕΚτζίδες (πρώτη μεγάλη παρουσία φιλοξενούμενου στο Καραισκάκη) θα είναι δίπλα στους παίκτες. Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Tue Apr 12, 2005 11:36 pm    Post subject: Reply with quote

Mην εισαι τοσο σιγουρος.

Αν κατσει κανα 0-2 στο ΟΑΚΑ ποσοι απο τους 1500 θα ερθουν στον Πειραια; Wink
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue Apr 12, 2005 11:39 pm    Post subject: Reply with quote

Φίλε Παναγιώτη συν-φορουμίτη και συν-Γλυφαδιώτη

Τα γκόλ του Ολυμπιακού ποιος θα τα βάλει Question Rolling Eyes

Υ.Γ. Η ΑΕΚ φέτος στατιστικά μόνο σε 1-2 αγώνες δεν έχει σκοράρει. Wink

Υ.Γ. (2) Σε περίπτωση που έρθει 2-0 τι γίνεται Question Rolling Eyes


Last edited by OMF on Tue Apr 12, 2005 11:46 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Tue Apr 12, 2005 11:45 pm    Post subject: Reply with quote

Παρακαλώ επανέλθετε στο θέμα μας και μην συζητάτε για εισητήρια και αγωνηστική κατάσταση των ομάδων. Δεν είναι εδώ το τόπικ που θα πρέπει να τα αναλύσουμε

Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue Apr 12, 2005 11:50 pm    Post subject: Reply with quote

Έχεις δίκιο Losada sorry . Embarassed

Πάντως με το Παναγιώτη είμαστε φιλαράκια* και δεν πρόκειται να ξεφύγει η συζήτηση απο τη κουβέντα-πειράγματα. Razz Wink

*Αλήθεια έχουμε κάνει και φιλική κουβέντα με pm αλλα τελικά δεν είναι Γλυφαδιώτης. Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Wed Apr 13, 2005 12:00 am    Post subject: Reply with quote

OMF wrote:
Αλήθεια έχουμε κάνει και φιλική κουβέντα με pm αλλα τελικά δεν είναι Γλυφαδιώτης. Crying or Very sad Crying or Very sad


Laughing Laughing Laughing Δεν παίζεται το άτομο !!!! Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Wed Apr 13, 2005 9:15 am    Post subject: Reply with quote

Ypsilon wrote:
OMF wrote:
Αλήθεια έχουμε κάνει και φιλική κουβέντα με pm αλλα τελικά δεν είναι Γλυφαδιώτης. Crying or Very sad Crying or Very sad


Laughing Laughing Laughing Δεν παίζεται το άτομο !!!! Laughing Laughing Laughing


Και όμως είναι αλήθεια , γίνεται στη πραγματικότητα , μπορεί να μηλίσει ένας γαύρος και ένα χανούμι χωρίς να ανταλλάξουν ούτε μια βρισιά , ούτε μια ειρωνία ,ούτε μια μπικτή απλά κουβέντα και όχι πάντα για τις ομάδες. Wink και δεν είναι η πρώτη φορά. Cool
Back to top
View user's profile Send private message
oute psilos
Full Member
Full Member


Joined: 22 Feb 2005
Posts: 394
Location: glasgow

PostPosted: Wed Apr 13, 2005 1:01 pm    Post subject: Reply with quote

Y
κι αν για κάτι χαίρομαι με όλη αυτή την ιστορία, είναι ότι επιτέλους βλέπω να πλησιάζει το τέλος των χουλιγκάνων. Κι όποιος διαφωνεί, ας το συζητήσουμε στην «επιστροφή φιλάθλων στα γήπεδα».


Ti les to syzitame?
Back to top
View user's profile Send private message
andbrok
Junior Member
Junior Member


Joined: 31 May 2004
Posts: 199

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 12:53 am    Post subject: Reply with quote

Σήμερα στο Παγκρήτιο Στάδιο έγινε ακόμα ένα βήμα προς αυτή την κατεύθυνση. Μάλιστα, η γιορτινή ατμόσφαιρα συνοδεύτηκε από πλούσιο θέαμα, αφού ο Εργοτέλης έπαιξε από την αρχή ανοιχτά και, όσο μπορούσε, επιθετικά (αν και αυτό είναι εις βάρος του και η αιτία που υποβιβάζεται).
Back to top
View user's profile Send private message
Giorgos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 24 Mar 2004
Posts: 1059
Location: Peiraias

PostPosted: Wed May 18, 2005 9:48 pm    Post subject: Reply with quote

Πηγε κανεις χθες στο Οακα,στο Παο-Οσφπ??Πόσο κόσμο είχε περίπου Question

Last edited by Giorgos on Thu May 19, 2005 3:11 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
wizard
Senior Member
Senior Member


Joined: 29 Apr 2004
Posts: 468
Location: Athens & UK

PostPosted: Thu May 19, 2005 2:51 am    Post subject: Reply with quote

Εξι με επτά χιλιάδες.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Thu May 19, 2005 1:33 pm    Post subject: Reply with quote

edit από Losada -- Σχολιασμός ολόκληρου του προηγούμενου μηνύματος. Υπενθυμίζω ότι όταν θέλουμε να σχολιάσουμε το αμέσως προηγούμενο post δεν κάνουμε quote. Φυσικά αν το προηγούμενο post είναι μεγάλο και πρέπει να σχολιάσουμε μία πρόταση τότε μπορούμε να το κάνουμε αλλά ΟΧΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ γιατί πολύ απλά είναι περριτό κείμενο στη βάση δεδομένων του φόρουμ

Ημασταν περιπου 8.000 Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
siakabetis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 01 Oct 2004
Posts: 1426
Location: patras

PostPosted: Thu May 19, 2005 1:38 pm    Post subject: Reply with quote

Μεταφέρθηκε στα εισητήρια διαρκείας -- Losada7
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
GEORGE
Senior Member
Senior Member


Joined: 28 May 2004
Posts: 466
Location: GLYFADA/ATHENS

PostPosted: Thu May 19, 2005 1:41 pm    Post subject: Reply with quote

αν ειχαμε αλλη διοικηση θα σου απανταγα οχι γιατι θα ειχαμε πολους περισσοτερους.
Τωρα σου λεω οτι μεχρι εκει ειναι ο προγραμματισμος και ο στοχος
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue May 24, 2005 1:45 pm    Post subject: Reply with quote

Πρόσκληση στη γιορτή

Με ανακοίνωση που εξέδωσε το απόγευμα, η διοίκηση της ΠΑΕ καλεί όλους τους φίλους της ΑΕΚ να μην χάσουν τον αγώνα της Τετάρτης και τη γιορτή που θα ακολουθήσει μετά τη λήξη του. Αναλυτικά:

«H χρονιά για την ΑΕΚ ολοκληρώνεται την Τετάρτη. Στην τελευταία αγωνιστική σας θέλουμε όλους κοντά μας γιατί αξίζει να κλείσουμε όλοι μαζί αυτή τη χρονιά με τον καλύτερο τρόπο. Ο αγώνας με τον Απ. Καλαμαριάς αρχίζει στις 18.30. Οι ποδοσφαιριστές θέλουν τη συμπαράσταση όλων των φίλων της ομάδας σε αυτό το τελευταίο παιχνίδι στο Ολυμπιακό Στάδιο.
Αμέσως μετά τη λήξη του αγώνα μη φύγει κανείς. Σε μια όμορφη γιορτή όλοι μαζί θα πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ, σε εσάς που στηρίξατε την προσπάθεια, που πιστέψατε στην ομάδα, που δεν την αφήσατε μονή καμία στιγμή αλλά και σε όλα τα μέλη του ποδοσφαιρικού τμήματος που δούλεψαν σκληρά για τη φετινή παρουσία της ομάδας.
Την Τετάρτη το απόγευμα θα περάσουμε καλά. Καθώς θα έρχεστε στο γήπεδο θα υπάρχουν «face painters» που θα σας βαφούν δωρεάν το πρόσωπο στα χρώματα της ομάδας, θα μοιραστούν σημαίες για να κυματίζουν στις εξέδρες του γηπέδου. Μόλις ο διαιτητής σφυρίξει τη λήξη, μείνετε στη θέση σας. Τα φώτα θα χαμηλώσουν και οι εκπλήξεις θα αρχίσουν. Θα θυμηθούμε τις καλύτερες και πιο σημαντικές στιγμές της χρονιάς που κλείνει και λίγο μετά οι ποδοσφαιριστές και το τεχνικό επιτελείο θα σας πουν ένα μεγάλο ευχαριστώ με ένα ξεχωριστό τρόπο. Ελάτε να αποχαιρετήσουμε μαζί αυτή τη χρονιά».


Λόγω μέρας ώρας και απογοήτευσεις λόγω απώλειας τίτλου δεν νομίζω να έχει και τρομερό κόσμο. Embarassed
Ελπίζω αυτή τη φορά να μην έχουμε εφράγματα. Confused
Back to top
View user's profile Send private message
GEORGE
Senior Member
Senior Member


Joined: 28 May 2004
Posts: 466
Location: GLYFADA/ATHENS

PostPosted: Tue May 24, 2005 2:57 pm    Post subject: Reply with quote

παμε στοιχημα οτι θα τραγουδησει η Δεσποινα?
Back to top
View user's profile Send private message
siakabetis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 01 Oct 2004
Posts: 1426
Location: patras

PostPosted: Tue May 24, 2005 3:04 pm    Post subject: Reply with quote

Μεταφέρθηκε στα εισητήρια -- Losada
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Next
Page 29 of 30

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr