stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Επιστροφή Φιλάθλων στα Γήπεδα ...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mozart
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2820
Location: Thessaloniki

PostPosted: Wed Mar 09, 2005 2:50 pm    Post subject: Reply with quote

Ρε παιδιά. Αν έπρεπε να διαμαρτυρηθεί κάποιος για αυτό, ο ΠΑΟΚ είναι, καθώς αυτόν ζημιώνουν με το να το συνεχίσουν και στο μέλλον. Και στο κάτω κάτω το κατηγορητήριο που τον ακολουθεί αύριο στο δικαστήριο, δόξα τω Θεώ έχει γράψει και το παραμικρό. Μόνο για το ότι είχε κρύο την Κυριακή δε κατηγορείται ο ΠΑΟΚ. Ευτυχώς ο παρατηρητής είχε μάτια και έβλεπε ο άνθρωπος.
Να κάνω μια άλλη ερώτηση (χωρίς απαραίτητα να ζητώ απάντηση).
Στο ΟΑΚΑ αν μη τι άλλο κάμερες έχει. Λίγα άτομα είχε πίσω από την εστία που μπήκε το γκολ? Τι διάολο. Πόσα ball boys υπήρχαν?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Wed Mar 09, 2005 2:56 pm    Post subject: Reply with quote

OMF wrote:
Αλλα αυτό το μήνημα μου marage ελπίζω να μην έχει σχέση με το χθεσινό τραγελαφικό παραλλύρημα πανικού και φανατισμού του προέδρου του ολυμπιακού.


Το ότι διαλέγεις τη μικρότερη δυνατή γραμματοσειρά δεν σημαίνει ότι αλλάζει και το νόημα αυτού που γράφεις. Το κάνεις πολύ συχνά.
Αν έχεις να πεις κάτι για τον Κόκκαλη πες το ευθέως και ανάμενε και την απάντηση (ή τις συνέπειες).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Rohan
Full Member
Full Member


Joined: 17 Dec 2004
Posts: 382
Location: Middle Earth

PostPosted: Wed Mar 09, 2005 2:58 pm    Post subject: Reply with quote

Οι οπαδοί του ΠΑΟΚ που "μπούκαραν", δεν συνελήφθησαν γιατί στην Αστυνομία της Θεσ/νικης υπάρχει η νοοτροπία ότι είναι "δικά μας παιδιά". Αν ήταν οπαδοί οποιασδήποτε αθηναϊκής ομάδας τώρα θα έιχαν ήδη φάει το 12μηνο. Βέβαια αυτό δεν σημαίνει ότι η αστυνομία εκεί πάνω δεν δέρνει τους Παοκτσήδες, Αρειανούς, Ηρακλειδείς, κ.λ.π. Αλλά όταν γίνεται αυτό, γίνεται γιατί οι εν λόγω οπαδοί προκαλούν ευθέως την αστυνομία για άλλους δικούς τους "ενδο-Θεσσαλονικιούς" λόγους και διαμάχες.
Δεν είμαι οργανωμένος, ούτε έχω υπάρξει ποτέ, για να ανεβώ εκδρομη επάνω, αλλά νομίζω ότι το παραπάνω μπορεί να επιβεβαιωθεί από οποιονδήποτε οργανωμένο από ομάδα της Αθήνας έχει ανέβει Θεσσαλονίκη.
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Wed Mar 09, 2005 3:09 pm    Post subject: Reply with quote

Ασε καλύτερα ypsilon γιατί τα έχουμε ξαναπεί για το ποιο είναι το μόνο σωματίο που έχει κάνει στο Ελληνικό ποδόσφαιρο χαριστική ρύθμιση που ευχαρίστησε και τότε τον υπουργό οικονομικών που ήταν και φίλος της ομάδας (βλ. Μάνο), για το αν το 44 είναι νόμος του κράτος ,για τα πραγματικά χρεή της ΑΕΚ , για το αν ζημιώθηκε η ωφελίθηκε το κράτος απο τη σωτηρία της ΑΕΚ και για το πώς χτίστικε το Καραισκάκη με ιδιωτικά κεφάλαια κτλ κτλ Wink
Αλλα βλέπεις οι Έλληνες έχουν μικρή και επιλεκτική μνήμη. Embarassed
Έβαλα μικρή γραμματοσειρά γιατί δεν αξίζουν μεγαλύτερη αυτές οι δηλώσεις. Cool
Back to top
View user's profile Send private message
maragos
Junior Member
Junior Member


Joined: 29 Dec 2004
Posts: 71

PostPosted: Wed Mar 09, 2005 3:14 pm    Post subject: Reply with quote

Λαλαλαλαλαλα..... αρχισαμε παλι τα ιδια.
Α δεν βαζουμε μυαλο το μονο που ξερουμε να κανουμε ειναι πως θα ριξουμε λαδι στην φωτια για να βριζομαστε μετα μεταξυ μας.
Ρε εδω μεσα βγαλτε τα ομορφα γυαλακια σας οτι χρωμα και αν εχουν Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
K.
Full Member
Full Member


Joined: 29 Sep 2004
Posts: 253
Location: EΛΛΑΣ

PostPosted: Wed Mar 09, 2005 3:21 pm    Post subject: Reply with quote

OMF , μπορώ να σου απαντήσω στο ίδιο και χειρότερο στυλ , να ανταλλάξουμε 3-4 post με θέμα ΑΕΚ-Ντέμης-44-Κόκκαλης-Κράτος-Και το λουρί της μάνας , να φάμε ban , να κλειδωθεί το topic κι από δω παν κι οι άλλοι

ή

μπορούμε να περιμένουμε τους προσεχείς ενδιαφέροντες αγώνες των ομάδων μας και μετά να σχολιάσουμε ότι μλκια θέλουμε επί "παικτικών" ζητημάτων .

Εγώ ψηφίζω το δεύτερο .
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Wed Mar 09, 2005 3:23 pm    Post subject: Reply with quote

Και εγώ το ίδιο φίλε. Wink
Άλλωστε απο χθές δεν έχω μηλίσει και αυτό είναι μια πρόοδο.

Σαν τις ομάδες αποθεραπείες
ΜΕ ΛΕΝΕ OMF ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ. Laughing Laughing


Last edited by OMF on Wed Mar 09, 2005 3:26 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Wed Mar 09, 2005 3:24 pm    Post subject: Reply with quote

Κι εγώ επίσης, γιατί σαν να το βλέπω το χρυσό λουκέτο να καταφθάνει. Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Thu Mar 10, 2005 12:03 am    Post subject: Reply with quote

Σήμερα δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε μετά το γκολ του Τρεζεγκέ που ανάψαν στο μπαλκόνι του πάνω διαζώματος 3-4 φωτοβολίδες μεγάλης ποικιλίας χρωμμάτων Twisted Evil μέσα στο Ντελεαλπι !

Απορώ γιατί δεν τους "μαζέψανε" Twisted Evil Laughing Άλλωστε ήταν επικίνδυνο. Φαντάζεστε να έπεφτε στο κάτω διάζωμα από το χέρι του χουλιγκάνου και να έκαιγε κανένα Twisted Evil .

Τέλοσπάντων, αρκετές κακίες είπα και μπαίνω στο στόχαστρο των μοντεράτορων Confused και βλέπω να με κράζουν Twisted Evil .

Συμφωνώ πάντως ότι τα δυναμιτάκια πρέπει να απαγορεύονται.

Υ.Γ. Έχω να πετάξω καμία 20αριά Twisted Evil στον ακάλυπτο της πολυκατοικίας που ψήνουμε παϊδάκια το πάσχα
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Mon Mar 14, 2005 2:20 am    Post subject: Reply with quote

maragos wrote:
ΝΤΡΟΠΗ τα συνθηματα για το παιδι του Αλεκου Αλεξανδρη.
ΝΤΡΟΠΗ


Τι έχεις να πείς φίλε απο τη χθεσινή επίθεση (υδριστική και με αντικείμενα) των 50 καλεσμένων της ΠΑΕ ΑΕΚ και των κατόχων σουιτών προς τον Ντέμη Νικολαίδη (για τη γυναίκα του και το παιδί του) και σε όλη την αποστολή της διοίκησης ΑΕΚ. Embarassed

Πάντως για να δείς τι σημαίνει ποδοσφαιρικός πολιτισμός διάβασε τις δηλώσεις ΝΤΕΜΗ για το γεγονός. Wink

Τα υδριστικά είναι μέσα στο παιχνίδι αλλα και όταν χοντρένει το παιχνίδι και αναγκάζεται ο Μόραλης να φυγαδέψει την αποστολή σε αίθουσα μέσα στο Καραισκάκη για να γλιτώσουν απο το άγρειο πέσιμο και να προσπαθεί (ο Μόραλης) να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα τότε δεν νομίζω ότι και αυτά είναι μέσα στο παιχνίδι.

Τέλοσπάντων το θέμα έχει ήδη κλείσει απο την ΑΕΚ.
Back to top
View user's profile Send private message
Tzinos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 02 Apr 2004
Posts: 993
Location: London

PostPosted: Mon Mar 14, 2005 3:43 am    Post subject: Reply with quote

Kai pali sorry, OMF, alla ti egine???? Question Question Question

An katalava kala, sto Karaiskaki oi AEKtzides kalesmenoi vrizane ton Ntemi???

Giati?? Confused
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Mon Mar 14, 2005 12:59 pm    Post subject: Reply with quote

Όχι οι ΑΕΚτζίδες οι Ολυμπιακοί.

Με το που τελείωσε ο αγώνας,οι 40 ΑΕΚτζίδες (διοίκηση κτλ) ξεκίνησαν να πάρουν τον δρόμο προς την έξοδο.Οι 50 "επίσημοι" του Ολυμπιακου και οι άλλοι 500 που βρίσκονταν στις σουίτες του Καραϊσκάκη,κινήθηκαν επιθετικά προς την αποστολή της Α.Ε.Κ.Ο πρόεδρος της Π.Α.Ε. Α.Ε.Κ.,κοινώς Ντέμης Νικολαϊδης,βλέποντας αυτό το σκηνικό,ζήτησε από τον υπεύθυνο της αστυνομίας να τους απομακρύνουν.Ο υπεύθυνος της αστυνομίας δεν αντέδρασε όπως έπρεπε αγνοώντας την υπόδειξη.Ενώ η αποστολή της ομάδας μας,προσπαθούσε να βρεί λύσεις για το πως θα φύγουν από το γήπεδο Shocked οι 600+ επίσημοι καλεσμένοι της Π.Α.Ε. Ολυμπιακός,συνέχιζαν να βρίζουν χυδαιότατα,και κυρίως την γυναίκα του Ντέμη Νικολαϊδη αλλά και την κόρη του.Τελικά η αστυνομία,έδιωξε τους επίσημους καλεσμένους της Π.Α.Ε. Ολυμπιακός και η αποστολή της Π.Α.Ε. Α.Ε.Κ. πήρε τον δρόμο για την έξοδο από το γήπεδο.Φεύγοντας όμως,οι ίδιοι επίσημοι καλεσμένοι της Π.Α.Ε. Ολυμπιακός ήταν έξω από το γήπεδο,και συνέχιζαν να προκαλούν βρίζοντας χυδαιότατα όποιο μέλος της αποστολής της Π.Α.Ε. Α.Ε.Κ. έβλεπαν μπροστά τους.
Εκεί παρενέβηκε ο Μώραλης και έκλεισε την αποστολή της Α.Ε.Κ. σε ένα γραφείο του γηπέδου Καραϊσκάκη.Ο Μώραλης λοιπόν,προσπαθούσε να πείσει την αποστολή της Α.Ε.Κ.,οτι αυτά γίνοντια και στην Α.Ε.Κ. Shocked Φυσικά στο τέλος ο Ντέμης Νικολαίδης στης δηλώσεις του είπε ότι το θέμα έλιξε και ότι όποιος θα είναι θα έχει τη καλύτερη φιλοξενία στο ΟΑΚΑ όπως πρέπει.

Ψιλοδικαιολογημένες είναι οι αντιδράσεις ποτέ δεν ήταν στις <<καρδιές>> των Ολυμπιακών ο Ντέμης Νικολαίδης και πάντα τον βρίσκουν μπροστά τους απο το 96΄που τους έκλεισε τη πόρτα και μετά με τα γκόλ που έβαζε . Laughing Laughing

Για να δούμε για πόσο ακόμα θα πηγαίνουμε με το σταυρό στα χέρια. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Aquis Granum
Senior Member
Senior Member


Joined: 27 Feb 2004
Posts: 541
Location: Aachen/Germany

PostPosted: Mon Mar 14, 2005 1:15 pm    Post subject: Reply with quote

Αν έγιναν πράγματι όλα αυτά έτσι όπως τα παρουσιάζεις OMF (δεν αμφιβάλλω!) είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ! Evil or Very Mad

Αλήθεια, εσύ που τα έμαθες; γιατί δεν τα είδα πουθενά γραμμένα!
Back to top
View user's profile Send private message
Panathas13
Full Member
Full Member


Joined: 11 Mar 2004
Posts: 262
Location: Germany

PostPosted: Mon Mar 14, 2005 1:23 pm    Post subject: Reply with quote

Afta me to vrisidi ktl to eipan pantos kai sthn EraSpor.
Alla kalla kanane, eixan parapona giati eixan agwrasei thn nea CD ths Vandis, tous ekane hypnotice kai etsi den mbwrousan na valoun goal Laughing
A re glentia
Mia erwtish: Symera tha exoume paly DS ths PAE OFSP? Gia na kserw na mhn vgw na thn akousw Laughing Twisted Evil Laughing
Mbwrei na katagelisei thn "Tixh" Laughing "Den paei alo, den fteei pou mas kinigaei o Karamanlis, o PAO, o Blair, o Bush, o Schroeder, h China, twra mas kinigaei kai h tixh!" Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Mon Mar 14, 2005 1:30 pm    Post subject: Reply with quote

Aquis Granum wrote:
Αλήθεια, εσύ που τα έμαθες; γιατί δεν τα είδα πουθενά γραμμένα!


Δεν αποκαλύπτω ποτέ τις πηγές μου. Wink
Άλλωστε το είπαν και στο ράδιο .

Προσπαθήσαν όλοι ΑΕΚ-ΟΣΦΠ-Δημοσιογράφοι να το χαντακώσουν το θέμα και μερικά site το έβαλαν στα ψιλά (όπως και το επεισόδιο Dusan-Ολυμπιακών με βρισιές στα σέρβικα Embarassed ).

Αμα ήταν άλλος θα έβγαινα σήμερα στα κανάλια και θα αρχιζε να λέει για ζούγλες κτλ αλλα δεν πρόκειται γιατί θέλει να δείνει μια άλλη νοοτροπία και έτσι προτείμησε να το προσπεράσει και να το υποβαθμίσει.

Quote:
Alla kalla kanane, eixan parapona giati eixan agwrasei thn nea CD ths Vandis, tous ekane hypnotice kai etsi den mbwrousan na valoun goal !


Άλλος είναι ο λόγος και όποιος δεν πιστεύει στις κατάρες καλό είναι να αρχίσει. Wink 1/10 αν και να έπαιζαν λίγο καλά. Twisted Evil

Υ.Γ. Η ΑΕΚ το υποβάθμισε το θέμα γιατί υπάρχει κίνδυνος αντιποινων. Confused
Back to top
View user's profile Send private message
Aquis Granum
Senior Member
Senior Member


Joined: 27 Feb 2004
Posts: 541
Location: Aachen/Germany

PostPosted: Mon Mar 14, 2005 1:42 pm    Post subject: Reply with quote

Πράγματι, στον τομέα αυτό (της πρόληψης της βίας) ο Ντέμης είναι άψογος και του αξίζουν πολλά συγχαρητήρια. Είναι από τους λίγους προέδρους στο ελληνικό ποδόσφαιρο, αν όχι ο μόνος, που δουλέυει προς τη σωστή κατεύθυνση, μιλάει με πράξεις και όχι με λόγια του αέρα, δεν καλύπτει τους οπαδούς του όταν αυτοί παραφέρονται και δεν υποθάλπτει τον φανατισμό, αντιθέτως μάλιστα, προσπαθεί να τον καταπνίξει.

Ο άνθρωπος γνώρισε τις συνθήκες του ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου και κατάλαβε κάποια πράγματα. Δυστυχώς, οι υπόλοιποι έχουν ακόμη μεσάνυχτα. Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
Pi7
New Member
New Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 61
Location: Paris

PostPosted: Mon Mar 14, 2005 4:09 pm    Post subject: Reply with quote

Arrow OMF :
Giati na klisoun to 8ema oi dimosiografoi; Afti kai otan den iparhei 8ema prospa8oun na to dimiourgisoun.
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Mon Mar 14, 2005 4:32 pm    Post subject: Reply with quote

Φίλε Pi7

Οχι με σκοπό να ευνοείσουν ή να αδικήσουν κανένα αλλα ήταν λίγο περίεργο το σκηνικό Confused και προτείμησαν (οι δημοσιογράφοι) να το κλείσουνε αφού και ο πρόεδρος της ΑΕΚ έκανε δήλωση όπου κλείνει το θέμα απο τη δική του μεριά ώστε να παραμείνουν ήρεμα τα πράγματα όπως είναι μέχρι στιγμής η τακτική του με σκοπό το καλό της ομάδας του και του Ελληνικού πρωταθλήματος.
Φυσικά συνεχίζεται η κουβέντα σήμερα στα ράδιο κάτι που το θεωρώ απόλυτα φυσιολογικό (και στο Mega έδειξαν σήμερα ρεπορτάζ για το γεγονός). Embarassed
Πάντως δεν νομίζω ότι πρέπει να δωθεί ξανά τιμωρία στο Ολυμπιακό για το γεγονός και απλά καλό είναι να μην υπάρχουν ξανά τέτοια <<πεσίματα>> ειδικά απο κατόχους σουιτών και ανθρώπους με προσκλήσεις (τόσο άχτι του έχουν του κοντού Laughing Laughing ) και οι μπάτσοι να προσέχουν άλλοι φορά .
Δυστιχός είχαμε επανάληψη του γεγονότος με το Γρανίτσα που ήταν πολλή πιο άγρειο (ξύλο απο τους VIP στη Ριζούπολη και σε εκείνη τη περίπτωση την γλίτωσε την τιμωρία ο Ολυμπιακός που θα ήταν καταδικαστική) και δεν θεωρείται <<μαγκιά>> αυτό αλλα μάλλον το αντίθετο. Evil or Very Mad
Πάντως στο ΟΑΚΑ και ο Μήτσου ήρθε και ακόμα και ο Κόκκαλης να έρθει δεν πρόκειται να γίνει κανένα τέτοιο <<περιστατικό>>. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Pi7
New Member
New Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 61
Location: Paris

PostPosted: Mon Mar 14, 2005 5:25 pm    Post subject: Reply with quote

File OMF,
dior8ose me an kanw la8os alla ehw tin entiposi, an kai parakolou8w apo makria, oti eseis oi aektzides ehete kanei idolo ton Demi kai ohi tin omada sas opos emeis me Ton THrylo. Twra, gia tin podosferiki aksia tou Nikolaidi, den 8elw na aniksw 8ema alla den itan kai "O epi8etikos" kai telos panton emeis den hasame kai tipota pou den ir8e stin omada mas. Alloste o Nikolaidis den ehei ferei kanenan titlo stin AEK. Aporia mou kanei pos ksehnate merika megala onomata , (Manolas ...,) kai tous ehete antikatastisei me ton Nikolaidi, pou persi sas paratise ehontas parei ola ta hrimata tou eno oi alloi palevan enantion olon.
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Mon Mar 14, 2005 5:45 pm    Post subject: Reply with quote

Φίλε Pi7,
Διαφωνώ αλλα δεν υπάρχει κανένας λόγος να συνεχίσω τη κουβέντα γιατί δεν έγραψα κάτι για τη ποδοσφαιρική αξία του ή για το τι γινόταν τα προηγούμενα χρόνια.
Εγώ έγραψα κάτι για το συγκεκριμένο συμβάν.
Πάντως δεν ήταν και κακός επιθετικός ,πληροφοριακά 163γκόλ σε περίπου μια 10ετία στην Α¨εθνική και νομίζω ότι η αξία του αναγνωρίστικε και στην Ισπανία που του ζητήσαν ανανέωση πέρσι αλλα και στην εθνική Ελλάδος παρόλο που δεν έπαιξε euro λόγο τραυματισμού και ΑΕΚ. Wink
Πάντως προσωπικά σαν επιθετικούς που περάσαν απο την ΑΕΚ απο αυτούς που μου έρχονται τώρα στο μυαλο στα 25χρόνια μου βάζω τα παρακάτω ονόματα πάνω απο το Ντέμη : ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ , ΜΑΥΡΟΣ , ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ , ΑΡΔΙΖΟΓΛΟΥ.
Αν πάμε και στις άλλες θέσεις θα είναι πολλή μεγάλη η λίστα.
Σαν πρόεδρο μέχρι στιγμής πάνω απο το Ντέμη : ΜΠΑΡΛΟΣ , ΓΚΟΥΜΑΣ

Όσο για αν έχετε εσείς ΘΡΥΛΟ εμείς έχουμε την ΙΔΕΑ Wink που κατά τη γνώμη μου είναι πιο συμαντική απο οποιοδήποτε θρύλο.

Υ.Γ. Το ότι δεν πήρε πρωτάθλημα και έφυγε πέρσι είναι μεγάλη κουβέντα και δεν νομίζω ότι χρειάζεται να την ανοίξουμε. Wink


------------------------------------------------------------------------------------
-Πάντως η κουβέντα για τα χθεσινά νομίζω ότι κολλάει μόνο εδώ. Rolling Eyes
-Άλλωστε δεν ήταν και λίγο Embarassed
-Αν δεν θέλετε να το συζητήσουμε είναι άλλο θέμα. Cool
-Πάντως εγώ ότι είχα να πώ το είπα . Wink


Last edited by OMF on Mon Mar 14, 2005 7:08 pm; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
Admin
Site Owner
Site Owner


Joined: 16 Jan 2004
Posts: 2295
Location: Davelis Cave (απ'έξω)

PostPosted: Mon Mar 14, 2005 6:19 pm    Post subject: Reply with quote

1) Βαρέθηκα να διαβάζω για τον Ντέμη ΣΕ ΚΑΘΕ TOPIC ΤΟΥ FORUM.

2) Βαριέμαι να μεταφέρω τόσα posts.

3) Το επόμενο post άσχετο με το θέμα του topic θα διαγραφεί.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
petalo
Senior Member
Senior Member


Joined: 09 Feb 2004
Posts: 596
Location: θεσσαλονίκη

PostPosted: Sun Mar 20, 2005 2:24 pm    Post subject: Reply with quote

χθες ηθελα να παω στη Λαρισα για να δω τον αγωνα με τον Ακρατητο μαζι με κατι γνωστους,διαβαζοντας στην εφημεριδα οτι τελικα τα παιχνιδια της β'εθνικης θα διεξαχθουν κανονικα.για να βεβαιωθω,τηλεφωνω γυρω στις 3 στα γραφεια της ΑΕΛ για να ρωτησω αν θα πραγματοποιηθει ο αγωνας .η κοπελα μου απαντησε οτι περιμενουν επισημο fax απο την ΕΠΑΕ...επισης μου ειπε οτι οι διαιτητες και η φιλοξενουμενη ομαδα εχουν φθασει στην πολη...λιγο αργοτερα πηρα τηλ.στην ΕΠΑΕ.η τηλεφωνητρια μου απαντησε οτι δεν γνωριζει καθως στις 6 θα συνεδριαζε η επιτροπη και θα αποφασιζε για την τυχη του αγωνα.τελικα δεν πηγαμε καθως και να ηταν θετικη η αποφαση δεν θα προλαβαιναμε να φθαναμε στην Λαρισα.το ματς ηταν στις 8...
στην χωρα που κατεκτησε το ευρωπαικο οι φωστηρες αξιωματουχοι αποφασιζουν 2 ωρες πριν την προγραμματισμενη εναρξη ενος αγωνα αν θα γινει 'η οχι.οπωςαλλαζουν και την ωρα εναρξης με συνοπτικες διαδικασιες...
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Sun Mar 20, 2005 10:44 pm    Post subject: Reply with quote

Πραγματικά εύχομαι να μείνει ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ στην Α' ΕΘΝΙΚΗ γιατί είναι ένα ΚΟΣΜΗΜΑ για το πρωτάθλημα μας (όπως είπε και ο Λύμπε) μας με αυτό το γήπεδο και αυτό κόσμο και τη φανταστική νοοτροπία σαν ομάδα. Razz
Όλος ο κόσμος χειροκρότησε τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ σαν υποστήριξη για την προσπάθεια που κάνει φέτος. Cool
Εντύπωση μου έκανε ότι ήρθε στο ΟΑΚΑ να παίξει επιθετικά και ανοικτά που σχεδόν καμία ομάδα δεν το έχει κάνει μέχρι τώρα και άμα ήταν πιο τυχεροί θα έβαζαν και κάποιο γκόλ στην αρχή. Confused
Χαίρομαι που υπάρχει στην Α΄εθνική μια ομάδα που βγάζει προς τα έξω αυτά που γνωρίζω για τη Κρήτη. Razz
Back to top
View user's profile Send private message
andbrok
Junior Member
Junior Member


Joined: 31 May 2004
Posts: 199

PostPosted: Mon Mar 21, 2005 3:34 am    Post subject: Reply with quote

Mετά πνευμάτων δικαίων τετελειωμένων... Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue Mar 22, 2005 11:59 pm    Post subject: Reply with quote

Απο contra.gr (κάποιοι πήραν παραδείγματα Rolling Eyes ).

Βλέπουν ΟΑΚΑ

Την ίδια ώρα, κλιμάκιο της ΠΑΕ των πρωταθλητών επισκεπτόταν το Ολυμπιακό Στάδιο. Μετά την απαγόρευση της ΟΥΕΦΑ για χρήση της Λεωφόρου σε ευρωπαϊκά παιχνίδια, είναι δεδομένο πως τα παιχνίδια σε Τσάμπιονς Λιγκ ή Κύπελλο ΟΥΕΦΑ, θα λαμβάνουν χώρα στο μεγαλύτερο στάδιο της χώρας.
Ωστόσο, υπάρχει σκέψη εγκατάλειψης της Λεωφόρου και σε ό,τι αφορά τα ματς πρωταθλήματος, γεγονός που θα επιτρέψει στον κόσμο να απολαμβάνει σαφώς καλύτερες συνθήκες εξυπηρέτησης, ενώ ίσως φέρει διαφορετική χάραξη πολιτικής και σχετικά με τα εισιτήρια διαρκείας (φθηνότερες τιμές - μεγαλύτερες πωλήσεις).
Απόφαση δεν έχει παρθεί, με την οριστική επιστροφή στο ΟΑΚΑ, να γίνεται ολοένα και πιο πιθανή.


Το βρίσκω πολλή θετικό για το Ελληνικό πρωτάθλημα και ευρωπαική νοοτροπία (φθηνά διαρκείας-περισσότερος κόσμος) .
Άντε exit , ypsilon , ypsilonaki , Vag και σία να μπείτε και εσείς στο τριπάκι του διαρκείας και να διοργανώνεται και εσείς ΠΑΡΤΙ στις εξέδρες. Wink
Η μάχη της εξέδρας φαίνεται ότι θα πάρει φωτιά σύντομα Twisted Evil άλλωστε αυτό ζητάνε σαν οπαδοί-θεατές καλή μπάλα-όμορφη ατμόσφαιρα και όχι πρωταθλήματα πάσης θυσίας με τα γνωστά αποτελέσματα βίας , παράγκας και απαξίωσης.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Next
Page 28 of 30

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr