stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Επιστροφή Φιλάθλων στα Γήπεδα ...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ZORBAS
Full Member
Full Member


Joined: 16 Apr 2004
Posts: 364
Location: London

PostPosted: Wed Apr 28, 2004 6:51 pm    Post subject: Reply with quote

Ας ρωτήσουμε το πρόβατο στην προηγουμενη σελίδα (sorry topic εννοώ) να δούμε αν ξέρει τίποτα, Question

πλάκα, πλάκα έχει δίκιο ο άνθρωπος. Παραπέμπω σε άπειρα posts για τα αυτογκόλ που βάζει το κράτος στα θέματα ασφαλειας και ενημέρωσης
Back to top
View user's profile Send private message
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Thu Apr 29, 2004 4:59 pm    Post subject: Reply with quote

Δηλώσεις Βουλγαράκη:

"Είναι απαράδεκτο το γεγονός ότι ο τελικός ενός Κυπέλλου που θα έπρεπε να είναι μια γιορτή του ποδοσφαίρου, να αποτελεί για την Ελλάδα ένα πάρα πολύ μεγάλο πρόβλημα. Πρόβλημα για τους φιλάθλους, πρόβλημα για τους κατοίκους των περιοχών, πρόβλημα για τις αστυνομικές δυνάμεις. Είναι εντυπωσιακό οτι κανένας Δήμαρχος δεν επιθυμει τη διεξαγωγη του Κυπέλλου στη περιοχή του. Είναι προφανές ότι το φαινόμενο του χουλιγκανισμού και της βίας στα γήπεδα δεν μπορεί να συνεχιστεί άλλο. Δεν μπορεί να γίνει ανεκτό από κανέναν. Γι αυτό, μετά από ευρεία σύσκεψη που πραγματοποιήθηκε εδώ στο Υπουργείο Δημόσιας Τάξης, αποφασίστηκε μετά το τέλος της φετινής ποδοσφαιρικής περιόδου να ξεκινήσει ένας πραγματικός, ουσιαστικός και βαθύς διάλογος, που θα καταλήξει σε ουσιαστικές αποφάσεις με σκοπό να αντιμετωπισθεί ριζικά το φαινόμενο του χουλιγκανισμού και της βίας στα γήπεδα. Είμαστε αποφασισμένοι αυτό το φαινόμενο που ταλαιπωρεί χρόνια τώρα την ελληνική κοινωνία, να εκλείψει οριστικά"

Δεν ξέρω γιατί αλλά τον πιστεύω. Ίσως γιατί πραγματικά δεν πάει άλλο.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Thu Apr 29, 2004 5:14 pm    Post subject: Reply with quote

ΑΠΟ SPORTLINE.GR :


`` Η Ε.Π.Ο. αποφάσισε ο Τελικός Κυπέλλου Ελλάδας ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ολυμπιακός να γίνει στη Νέα Σμύρνη . ``



Και επισημα Νεα Σμυρνη ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Manchester_7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 800
Location: 53.3° N 2.3° W (Manchester, United Kingdom)

PostPosted: Thu Apr 29, 2004 5:22 pm    Post subject: Reply with quote

To contra.gr leei episis oti skeftontai na exoun tis times ton eisitirion akrives gia na apomakrynoun tous taraksies...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Thu Apr 29, 2004 5:24 pm    Post subject: Reply with quote

Τρομερη αντιμετωπιση της βιας ε;
Back to top
View user's profile Send private message
Nikolas
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 1068
Location: Άλιμος!

PostPosted: Thu Apr 29, 2004 5:26 pm    Post subject: Reply with quote

Τωρα να τα χωσω ή να μην τα χωσω??

Ειναι δυνατον Question
α)Να εχει αποφασιστει εδω και μερικους μηνες να γινει ο τελικος Κυπελλου στο Παμπελοποννησιακο προς τιμην του ΠΡΟΕΔΡΟΥ της Δημοκρατιας
β)να υπαρζουν καινουργια γηπεδα σαν εναλλακτικες λυσεις(Καυταντζογλειο)
γ)Να υπαρχουν ενα σωρο προβληματα στη Νεα Σμυρνη(Προσβασιμοτητα,εργα τραμ,θεματα ασφαλειας) και ο ιδιος ο δημαρχος να μην θελει να γινει εκει ο Αγωνας

ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΕΙ?? Exclamation Question

Τωρα τι θα πουν στον Προεδρο της Δημοκρατιας??Συγγνωμη θα κανουμε τον τελικο προς τιμην σας του...χρονου στην Πατρα
(σημειωτεον οτι του χρονου ο Κωστης Σταφανοπουλος δεν θα ειναι πια Προεδρος της Δημοκρατιας...)


Αυτοι ειναι ικανοι του χρονου να πουν να μη γινει ο τελικος στο Παγκρητιο γιατι ειναι ...μεγαλο!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation


Last edited by Nikolas on Fri Apr 30, 2004 12:21 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Manchester_7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 800
Location: 53.3° N 2.3° W (Manchester, United Kingdom)

PostPosted: Thu Apr 29, 2004 5:28 pm    Post subject: Reply with quote

Telika i kalyteri lysi tha itan na to kanoun kekleismenon ton thyron i katholou gia na teleionei i ypothesi.... Giati me tetoio klima, i epistrofi ton filathlon sta gipeda (opos einai kai to topic) provlepetai na ksthysterisei ligaki...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Thu Apr 29, 2004 5:28 pm    Post subject: Reply with quote

Arrow Panagiotis-7: Καλά, το συγκεκριμένο θα είναι "ιδέα" κανενός Γκαγκάτση ή άλλου φωστήρα της ΕΠΟ-ΕΠΑΕ... Evil or Very Mad Έχω - ακόμα - εμπιστοσύνη στην - ακόμα - άφθαρτη πολιτική ηγεσία.

Arrow Manchester-7: Η σωστότερη κουβέντα που έχει ειπωθεί/γραφτεί αυτές τις μέρες:

ΜΗ ΣΩΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
incisiv
Junior Member
Junior Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 149
Location: athens

PostPosted: Thu Apr 29, 2004 6:41 pm    Post subject: Reply with quote

ο τελικος θα εχει γενικη εισοδο 50 ευρω Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Fri Apr 30, 2004 12:07 am    Post subject: Reply with quote

ΝΤΡΟΠΗ!!!
Μονο αυτο εχω να πω.
Δηλαδη ποναει κεφαλι κοψει κεφαλι;Ετσι θα σταματησουν τη βια και τα επεισοδια στα γηπεδα;
Λενε οτι θελουν οικογενειαρχες στο γηπεδο.
Ποιος θα δωσει 200Ε για να παει στο γηπεδο;
Αν νομιζουν οτι ετσι θα φερουν τον κοσμο στο γηπεδο,κανουν πολυ μεγαλο λαθος.

Εχω και μια λυση για να εξαφανιστει η φτωχια στην Ελλαδα.
ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΦΤΩΧΟΥΣ!!! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
ael
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 15 Feb 2004
Posts: 1854
Location: πινω Λουμιδη.ΚΟΥΠΑτο...

PostPosted: Fri Apr 30, 2004 4:58 am    Post subject: Reply with quote

ratsistes...ti allo na pw...tha symfwnisw ki egw me ton panagioti...skotwste tous ftwxous...autoi ftaine gia ola...

an einai dynaton... Evil or Very Mad Evil or Very Mad ti myala kouvalane reeeeeee...autoi einai pou tha pane ton athlitismo mprosta... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Fri Apr 30, 2004 6:47 am    Post subject: Reply with quote

Εντάξει παιδιά δεν μπορούμε να κρίνουμε απο τώρα. Να δούμε τι θα πράξει και αυτή η κυβέρνηση και μετά να τη κρίνουμε. 3 μήνες πρίν ίσως το μεγαλύτερο πολιτιστικό γεγονός(του 21ου αιώνα) για τη χώρα μας δεν μπορεί να κρίνουμε κάποια απόφαση του κράτους που προσπαθεί να μην ξανασυμβούν τα γεγονότα της λεοφώρου.
Back to top
View user's profile Send private message
ael
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 15 Feb 2004
Posts: 1854
Location: πινω Λουμιδη.ΚΟΥΠΑτο...

PostPosted: Fri Apr 30, 2004 6:59 am    Post subject: Reply with quote

file mou losada,den krinw tin kyvernisi kath'euatw.krinw ti logiki twn kyriwn gia tin poly omorfi kai logiki skepsi pou ekanan... Evil or Very Mad episis pisteuw pws akoma kai to 50eurw den einai ikano na apotrepsei tous kafrous na min pane ston agwna. Evil or Very Mad kapoio tropo tha vroune...pou xereis,mporei na tous agorasoun kapoioi 'alloi' ta eisitiria... Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Fri Apr 30, 2004 8:56 am    Post subject: Reply with quote

Διευκρίνιση: Η απόφαση για την τιμή του εισητηρίου ανήκει αποκλειστικά στην ΕΠΟ-ΕΠΑΕ. Επίσης, ο τρισμέγιστος Γκαγκάτσης δήλωσε ότι θα προσπαθήσει να υπάρχει όσο το δυνατόν λιγότερος κόσμος στο γήπεδο. Έτσι, αναμένεται να μην εκδοθούν πάνω από 6.000 εισητήρια!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Fri Apr 30, 2004 5:39 pm    Post subject: Reply with quote

3750 κομματια ο καθενας...
Back to top
View user's profile Send private message
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Fri Apr 30, 2004 5:41 pm    Post subject: Reply with quote

...και ακουγεται οτι τα εισητηρια εμεις οι Ολυμπιακοι θα τα παρουμε 20Ε.
Back to top
View user's profile Send private message
apari
Senior Member
Senior Member


Joined: 07 Feb 2004
Posts: 646
Location: Athens-Zografou

PostPosted: Fri Apr 30, 2004 11:45 pm    Post subject: Reply with quote

Ο Γκαγκατσης βάζοντας 50ευρώ τα εισιτήρια στην ουσία εφαρμόζει το 2004 το μέτρο που εφάρμοσε η Θάτσερ στην Αγγλία το 1986. Exclamation Exclamation Exclamation
Η εφαρμογή αυτού του μέτρου είχε αποτέλεσμα στην Αγγλία , αφού απέτρεψε τα χαμηλότερα κοινωνικά στρώματα από το να πηγαίνουν στο γήπεδο. Η επιτυχία του όμως οφείλετε κατά ένα ποσοστό και στο γεγονός ότι παράλληλα με την αύξηση της τιμής αυξήθηκαν και οι προσφερόμενες υπηρεσίες στο γήπεδο και δόθηκε σημασία στην άνεση του θεατή , ο οποίος ούτως η άλλος πλήρωνε ακριβά.
Ας με πείσει λοιπόν κάποιος από τους αρμοδίους οτι αξίζει να δώσω 50 ευρώ για να πάω σε ένα γήπεδο που δεν έχει καλά καλά τουαλέτες , ειναι αμφίβολο οτι θα έχω έστω και νερό για να πιω , θα πρέπει να είμαι τουλάχιστον 2 ώρες νωρίτερα στο γήπεδο και θα φύγω 2 ώρες μετά το τέλος του παιχνιδιού , καθόλη τη διάρκεια της μετακίνησης μου θα με συνοδεύουν αστυνομικές δυνάμεις ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΟΣΜΙΟ ΤΡΟΠΟ ενώ αυτή θα γίνεται από προκαθορισμένα σημεία ασχέτως τον δικό μου προορισμό και τη δικιά μου ευκολία. Επίσης θα πρέπει να με πείσουν οτι κατά τη διάρκεια του αγώνα θα μπορώ να τον παρακολουθήσω αμέριμνος χωρίς να ανησυχώ για το τι μπορεί να προσγειωθεί στο κεφάλι μου. Τέλος θα πρέπει εγώ απο τη μεριά μου να έχω σαν κίνητρο οτι υπάρχει περίπτωση να δώ αγώνα υψηλού θεάματος , ο οποίος θα κριθεί βάση της ικανότητας των 2 ομάδων και όχι απο κάποιο σφύριγμα του διαιτητή το οποίο θα κουραστώ να αναλύω για όλο το καλοκαίρι.
Και μετά ξύπνησα...
ή μάλλον αυτοί ξύπνησαν...
γιατί θέλω να πιστεύω ότι εμείς οι υπόλοιποι έχουμε πάρει χαμπάρι απο καιρό τι παίζει. Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Mon May 03, 2004 10:41 am    Post subject: Reply with quote

apari wrote:
Ο Γκαγκατσης βάζοντας 50ευρώ τα εισιτήρια στην ουσία εφαρμόζει το 2004 το μέτρο που εφάρμοσε η Θάτσερ στην Αγγλία το 1986. Exclamation Exclamation Exclamation ...

...Και μετά ξύπνησα...
ή μάλλον αυτοί ξύπνησαν...
γιατί θέλω να πιστεύω ότι εμείς οι υπόλοιποι έχουμε πάρει χαμπάρι απο καιρό τι παίζει. Evil or Very Mad


Ο συγκεκριμένος και τα διαμάντια που τον περιστοιχίζουν δεν πρόκειται να ξυπνήσουν ποτέ. Βέβαια, γενικώς η ΕΠΟ κοιμάται τον ύπνο του δικαίου εδώ και τόσα χρόνια...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Aquis Granum
Senior Member
Senior Member


Joined: 27 Feb 2004
Posts: 541
Location: Aachen/Germany

PostPosted: Mon May 03, 2004 12:31 pm    Post subject: Reply with quote

Καλά παιδιά μιλάμε... ο Λόγος του Ορφανού είναι Νόμος! Exclamation Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
marin
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 29 Apr 2004
Posts: 1414
Location: London

PostPosted: Thu May 06, 2004 10:24 pm    Post subject: Reply with quote

Me aformi ti sizitisi gia ton teliko Ellados, tha ithela na sas rwtisw ean tha eisastan antithetoi sta metra pou edw kai xronia efarmozei i M.Bretania (me epitixia).
1. Sigoura den ginetai na kaneis price out tous oikogeneiarxes me 200 E to eisitirio. Omws mporeis na baleis timi 30 E pou einai arketa akribi gia na apotrepsei kapoious kai sxetika omali gia kapoion epaggelmatia.
2. Auta ta deiarkeias pws dianemontai stin Ellada? Giati edw (ektos tou oti exoun kleisei oi listes gia tis megales omades) prepei na dwseis ola sou ta stoixeia gia na pareis tetoia eisitira. Katopin autou, 200 kameres se parakolouthoun synexws mesa kai exw apo to gipedo. Ean parektrapeis, blepeis to prosopo sou stis bradynes eidiseis fardia platia me lezanta: "O kyrios, gronthokopise agria 12xrono sto gipedo. Ean xerete poios einai tilefoniste empisteutika" klp.
3. Osoi exoun syllifthei sto parelthon gia opoiodipote symban pou exei na kanei me to podosfairo anagkazontai na parousiastoun sto topiko tous tmima kai na parakolouthisoun ekei ton ekastote agwna.
4. Gia to Euro2004 sygkekrimena afairountai ta diabatiria autwn kai episis pali prepei a parousiastoun sto tmima.
5. Ta stoixeia tous ta dinei i Scotland Yard stis arxes tis ekastote xwras opou yparxei prwtathlima (Portogalia px) kai tous apagoreutai i eisodos se auti tin xwra.
6. Undercover astynomikoi, paratan douleia kai oikogeneia gia na zisoun ws hooligan, gia distimata mexri kai 3 xronia akolouthontas tis pio hard core omades kai katagrafontas ta panta etsi wste otan ftasei i stigmi tis syllipsis ta stoixeia na einai adiasista.
Tha mporousa na grafw olo to brady gia auto to thema alla epeidi den exw teleiwsei akoma apo ti douleia sas afinw na skefteite kata poson thelete na exete tetoia metra. Egw exontas dei tin terastia diafora pou kanoun sta Agglika gipeda eimai enthermos ypostiriktis.
Back to top
View user's profile Send private message
savroulis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1632
Location: Athens, Greece

PostPosted: Thu May 06, 2004 10:43 pm    Post subject: Reply with quote

ωραία τα λές!!!!
αλλά στη χώρα του παραλόγου και του μη μου άπτου, Ελλάδα, αυτά που λές τους θυμίζουν τυρανία και χούντα!!!!

Εδώ τις κάμερες για τους ολυμπιακούς αγώνες, υπαριθμόν 300 όλες και όλες! με το που τελειώσουνε οι αγωνες τις θέλουνε ξηλωμένες!! ενώ γνωρίζουνε ότι θα κάνουνε καλό στο κυκλοφοριακό! σε ατυχήματα που δεν υπάρχουνε μάρτυρες, σε πολλά και δίαφορα καθημερινά προβλήματα!!!


αλλά όχι η κυρα κατίνα και η θείτσες βάζουνε βέτο πρψσοικού απορρήτου@@@ λές και το κράτος τους ενδιαφέρει ο κάθε μικρός της τρελούπολης μας!@!!!!! Ημαρτον!!!! αλλά όπως ξεκίνησα !ΕΛΛΔΑΡΑ μας αθάνατη!!!
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Fri May 07, 2004 1:12 am    Post subject: Reply with quote

Αυτό έχει να κάνει με προσωπικά βιώματα. Εγώ την καταλαβαίνω την κυρα κατίνα που δεν θέλει τις κάμερες γιατί έχει ζήσει και μία χούντα και την τρομάζει μόνο η ιδέα ότι υπάρχει τέτοιο διαβολομηχάνημα πόσο μάλλον να την παρακολουθεί και να την ηχογραφεί κι όλας.

Όπως εν μέρει καταλαβαίνω και τον νεουορκέζο που έχει χεστεί πάνω του με την ιδέα να έρθει στην πόλη μας να παρακολουθήσει αγώνες μετά απ αυτά που ακούει κάθε μέρα για την τρομοκρατία από τα κανάλια του.

Ο κάθε λαός έχει τα βιώματα του και τη ψυχοσύνθεση του.
Back to top
View user's profile Send private message
marin
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 29 Apr 2004
Posts: 1414
Location: London

PostPosted: Fri May 07, 2004 1:30 am    Post subject: Reply with quote

Exeis dikio alla se mia dimokratiki kai eunomoumeni politeia, kanenas den tha eprepe na fobatai.
Ola ta parapanw metra pou anefera kai alla polla pou bariemai na katsw na ta grapsw exoun telika apomonwsei mia omada "opadwn" tis taxews twn 1000 anthropwn se enan plithismo 60 ekatomyriwn. Kaneis allos den exei prosblithei apo auta ta metra.
Giati etsi opws exoun ta pragmata auti ti stigmi pou einai to diko mou anauthereto dimokratiko dikaioma, na briskomai sto gipedo? As min xexname oti ta dimokratika dikaiomata tou kathenos teleiwnoun ekei pou arxizoun na katapatoun tis eleutheries kai ta dikaiomata tou synanthropou tou.
Opws eipa kai pio panw meta apo prosopiki empeiria eimai enthermos ypostiriktis olwn autwn twn metrwn. Den me peirazei katholou pou bgenw perpatontas apo to Old Trafford kai to pio dyskolo pou exw na skeftw einai pws tha apofygw tin kinisi!
Back to top
View user's profile Send private message
Giorgos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 24 Mar 2004
Posts: 1059
Location: Peiraias

PostPosted: Fri May 07, 2004 4:05 am    Post subject: Reply with quote

Στην Αγγλία όμως μάλλον το έχουν παρακάνει λιγάκι...Κάπου διάβαζα ότι έχουν τοποθετηθεί πάνω απο 3500 κάμερες παρακολούθησης!!Και δεν αναφέρομαι σε αυτές εντός των γηπέδων..Έχουν μετατρέψει το Λονδίνο κι άλλες πόλεις σ'ένα μεγάλο big brother δήθεν για τη προστασία του κοσμου!!Συγγνώμη αλλά σε αυτό θα διαφωνήσω!Δεν είναι λύση να παρακολουθούμε με κάμερες διαρκώς όλο το κόσμο δήθεν για να τον προστατεύσουμε!!Σε λίγο θα μας βάλουν κ σε κλουβιά κ θα μας βγάζουν βόλτα με λουράκι,για να'μαστε κατα τ'άλλα "ασφαλείς"..!!! Twisted Evil Δε ξέρω η κυρα-κατίνα γιατί δε τις θέλει,εγώ όμως ξέρω ότι οι 300 κάμερες μετά γίνονται 1000,5000 κ πάει λέγοντας..Μέχρι που καταλήγουμε σ'αυτο που'λεγα παραπάνω χαριτολογώντας..Αν ηταν δε πήγαινα στο fame story;Θα 'βγαζα λεφτά,θα γνώριζα κ τη Μάρω! Wink Μια είναι η συνταγή:ΠΑΙΔΕΙΑ!Κ τήρηση των νόμων!Η οποία επιτυγχάνεται κ μέσω άλλων απλούστερων,μα εξίσου αποτελεσματικών μέτρων που δεν καταπατούν τα προσωπικά μου δικαιώματα κ την ατομική μου ελευθερία...!Δε ξέρω αν για καποιους είμαι συντηρητικός ή ανθρωπος "εκτός του καιρού μας",εγώ όμως πιστεύω οτι είμαι απλά ΕΛΛΗΝΑΣ!!Και πίστεψέ με φίλε μου δε μου 'κανε ΚΑΘΟΛΟΥ εντύπωση που κανείς Αγγλος δεν αντέδρασε μ'αυτά τα μέτρα..(Εδώ δεν έχουν αντιδράσει γι'άλλα..)Τις "αντιδράσεις" τους τις βλέπουμε το καλοκαίρι στα νησιά μας!!Όσο για το νεουρκέζο,αν "χέστηκε" απ'το τελευταίο γγνός,στη χώρα του τι θα'πρεπε να κάνει;; Shocked Που τα τρομ.χτυπήματα είναι υπερδιπλάσια σε συχνότητα αλλα κ σε μέγεθος! Τέλοσπάντων,καλύτερα να σταματήσω εδώ γιατι πήρα φόρα..(τι μ'έπιασε 4.30 το βράδυ;; Rolling Eyes ) Ζητώ συγγνώμη για το μέγεθος(του post ε..) αλλά κ την αγανάχτηση μου που δεν οφείλεται σε σας,απλά όταν ακούω "παρακολούθηση" κάτι με πιάνει..

Last edited by Giorgos on Fri May 07, 2004 4:22 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Giorgos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 24 Mar 2004
Posts: 1059
Location: Peiraias

PostPosted: Fri May 07, 2004 4:12 am    Post subject: Reply with quote

Υ.Γ:Ούτε εμένα μ'ενοχλεί όταν είμαι στ'αμάξι με τη κοπελιά μου κ δεν ανησυχώ μη με πάρει καμμια κάμερα κ με βγάλουν σε κανα μεταμεσονύχτιο με σήμα "Ακατάληλον".... Wink Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Next
Page 4 of 30

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr