stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Εδώ κολλάνε τα πάντα ΕΚΤΟΣ ΣΠΟΡ
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 157, 158, 159  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "πολιτικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  
Author Message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Fri Sep 29, 2006 12:29 am    Post subject: Reply with quote

billy8181 wrote:
eyharistw, ala den ehei NET......gia bala to thelo!! Sad


Κάποιος συνάδελφος μου χρησιμοποιεί αυτό αλλά απ ότι μου έχει πει κάποιες φορές κολλάει όταν κάνουν αλλαγές στην διαχείριση του bandwith. Δοκίμασε το γιατί αλλο δεν υπάρχει νομίζω(δωρεάν τουλάχιστον) ...
Back to top
View user's profile Send private message
billy8181
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 11 Mar 2005
Posts: 3759
Location: London-UK

PostPosted: Fri Sep 29, 2006 12:55 am    Post subject: Reply with quote

ευχάριστο λοσάντα αλλα δε μου λειτουργεί.

Exclamation Παιδιά όσον αφορά το ΑΕΠ είναι σχετικό...συμφωνώ με τους ιταλούς, παράδειγμα πολλά είναι λαθραία αλλα δε σημαίνει τίποτα,αν ήταν νόμιμα τώρα θα μιλάγαμε για φόρους....η πορνεία σε πολλά κράτη συνεισφέρει στο ΑΕΠ.
Back to top
View user's profile Send private message
Lucretius
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1762
Location: Θεσσαλονίκη

PostPosted: Sat Sep 30, 2006 2:00 am    Post subject: Reply with quote

Δηλαδή, το συμπέρασμα που βγαίνει είναι πως ο έλληνας πηδά τόσο πολύ που ανεβάζει το αεπ κατά 25%!
Back to top
View user's profile Send private message
billy8181
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 11 Mar 2005
Posts: 3759
Location: London-UK

PostPosted: Sat Sep 30, 2006 2:08 am    Post subject: Reply with quote

αν θεωρούμε τι συγκεκριμένη λύση τιμητική ok...

αλλιώς θα λέγαμε πως το ότι υπάρχει κόσμος που πηδ**ι τόσο λίγο και στρέφεται σε τέτοιες λύσεις είναι θετικό για το ΑΕΠ(?)
Back to top
View user's profile Send private message
gm2263
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1840
Location: Athens, Hellas

PostPosted: Sat Sep 30, 2006 11:21 am    Post subject: Reply with quote

Μακάρι να ήταν έτσι αλλά, φυσικά δεν είναι...

Σίγουρα, το να κινείται χρήμα είναι καλό, διότι ακόμα και αν ο εγκληματίας ή ο κλέφτης βγάλουν πολλά λεφτά και τα πάνε στην Ελβετία, ε, κάτι θα αφήσουν εδώ, κάποιες δεκάδες χιλιαδούλες ευρώ για να αγοράσουν κανένα Hummer ή Cayenne, για να χτισουν τη βιλίτσα τους στη Μύκονο και πάει λέγοντας...

Το θέμα είναι ότι, για να χρησιμοποιήσω και τη φρασεολογία του μακαρίτη του πατέρα μου, "δεν γίνεται δουλειά έτσι". Αναγνωρίζοντας ότι υπάρχει υπερβάλλων αχαρτογράφητος πλούτος, σημαίνει ότι παραδέχεσαι την ανικανότητα σου σαν κυβέρνηση πρώτον να τον καταγράψεις και να τον φορολογήσεις, δεύτερον το ότι (και είναι κοινό μυστικό) όσο εργατικός να είσαι σε αυτή την περίεργη χώρα, με τίμια δουλειά πλούσιος δεν γίνεσαι. Και από εκεί αρχίζουν τα παρατράγουδα.

Γι' αυτό (και βρίστεμε όσο θέλετε) θεωρώ ότι μέχρι το 2001 η Αμερική ήταν η καλύτερη πατρίδα για όποιον ήθελε να "ψαχτεί" να φτιαχτεί και να κάνει κάτι στη ζωή του, ιδίως για κάποιον Ελληνα ο οποίος είναι ήδη υποψιασμένος από τη μάνα του και δεν θα κατέληγε ένα παχύσαρκο suburban scum Αμερικανάκι, αλλά θα χρησιμοποιούσε το σύστημα για να ανέβει.

Δυστυχώς, η χώρα μας, αν και στην κορυφή της άκριτα φιλοαμερικανική, στη βάση της έχει μεταβληθεί σε ένα matrix εσωστρέφειας, ψευτο-κουτσαβακικου εθνικισμού, παυλοβιανού τύπου αντίδρασης σε ΚΑΘΕ νεωτερικότητα. Το να μη θες ΚΑΝ να συζητήσεις για ΚΑΠΟΙΕΣ αλλάγές, να γίνουν τα πανεπιστήμια καλύτερα, να χτιστούν πέντε ουρανοξύστες να στεγάσουν υπουργεία, να αλλάξουν καποια πράγματα πέρα από το να αφήνεις τους pimps που λες ότι κατέστρεψαν τη χώρα εκτός φυλακής αλλά ταυτόχρονα να βάζεις 500 και χίλια ευρώ πρόστιμο για να βγάλεις τα σπασμένα σε όποιον αυνάνα ή φουκαρά παραβίασε ένα στόπ ή ήπιε σε ένα club (βρε ξέρω, κατα κάποιο τρόπο καλά κάνει και τα βάζει τα πρόστιμα έχετε δίκιο αλλά ακολουθήστε το συλλογισμό μου ως το τέλος), ενώ πρίν δεν μπορούσες να εισπράξεις ούτε 100, πάει να πει ότι κάτι δεν πάει καλά.

Δυστυχώς, οι πολιτικοί μας χρεωκόπησαν ΠΑΝΤΕΛΩΣ, οι πολίτες είναι είτε βολεμένοι είτε ανυποψίαστοι, και το καράβι πάει με αυτόματο πιλότο. Κρίμα.
Back to top
View user's profile Send private message
billy8181
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 11 Mar 2005
Posts: 3759
Location: London-UK

PostPosted: Sat Sep 30, 2006 5:46 pm    Post subject: Reply with quote

"παβλοβιανο"? χάχα καλο..

συμφωνώ αλλα ερώτηση: αυτά που θα συμπεριλαμβάνονται στο 25% θα φορολογούνται τώρα δηλαδή?

εννοούμε κανονικά(όχι απλός και καλά θα οποιος κόβει αποδείξει καλός...οποιος δεν έκοψε είναι μάγκας..). Εννοώ θα περάσουν από μαύρα σε νόμιμες δουλειές?και η πορνεία?
Back to top
View user's profile Send private message
Nassos
Full Member
Full Member


Joined: 16 Dec 2005
Posts: 347

PostPosted: Sun Oct 01, 2006 12:03 pm    Post subject: Reply with quote

Υπό κατασκευή νέου τύπου ταχύπλοο Ε/Γ-Ο/Γ σε ναυπηγείο της Σικελίας

http://www.express.gr/index.php?selida_id=107&article=81992&categ=7&lang_id=1

Φωτογραφία:



http://www.marinelog.com/DOCS/NEWSMMVI/2006sep00123.html

Ενδιαφέρον σχέδιο από τους Ιταλούς. Surprised
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Grecolatin
Junior Member
Junior Member


Joined: 04 Jun 2004
Posts: 154
Location: Spain,Granada

PostPosted: Mon Oct 02, 2006 5:36 am    Post subject: Reply with quote

Pedes...pedes.....Xriazome mia defteri gnomi apo kanan gnosti

Edo kai mia bdomada paratiro tin istoselida Ebay,exo aniksi logariasmo,exi diabasi tous kanones,k.t.l....

H prosfores pou iparxoun,toulasxiston ston tomea ton fotografikon kameron,ine toso kales...pou tromazoun.
Apo ebay den ksero toso,ala apo times ksero poli kala

Milame gia prosfores apo kameres pou pouliounte stin agora sta 1000-1200 Euro, na dinonte se teliki timi (DIOTI MILAME PANTA GIA PLISTIRIASMOUS), ton 300-400 Euro. Diladi 1000 euro kato

Exo kai pio akrea... poli pio akrea...
To pleon fobero ine oti aftes i kameres pou prosferonte ine KAINOURGIES! nai diabasate kala....Me egkiisi kai ta lipa.

H plistiriasmi doulevon sinithos etsi (Pira ,meros se ena):

-O politís bazi mia arxiki timi

-Iparxi mia teliki hmerominia liksis plistiriasmou,stin opia,opios exi prosferi tin psiloteri timi tin perni

-Afti i imerominia liksis doulevi san antistrofo roloi,kai blepis poso kairo meni gia to telos

-Lipon....oses meres kai an ine to proion ektethimeno, den iparxi kinisi sxedon kamia mexri.....TO TELEFTEO LEPTO.

-Sto telefteo lepto,i timi, pou sinithos ine , opos ipa ksekardistika xamili, anebeni me trelo klotsidi,skane kamia dekaria paratirites kai prosferoun times...GINETE TIS POPIS.

-Parola afta, h teliki timi pou tin perni o opios tixeros ine akoma panfthini stis perisoteres periptosis.

Ola afta,oso eksotika kai an mou akougonte,mporo na tous bro mia eksigisi...Ala iparxoun kati ala koufa pou me problimatizoune,opos otan se kati ekpliktikes prosfores (1000 Euro kato), sto telefteo lepto den ginete tipota..tipota.
Apla tin perni kapios pou ixe dosi ena kseftilo-simboliko poso Euro 3 meres prin, kai giati?...Giati apla sto telos, eki pou sinithos ginete xamos (ksero apo Mixanes,the eprepe na ixe gini) den ginete tipota kai den prosferi kanis.

Ti ginete?
Ti pezi kai pios pezi?

Gia mena i doulia exi kolpo, epipleon to ebay den pabi na se proidopii gia asfalia, minimata pseftika sto email sou pou prospiounte pos ine apo ebay...
Genikotera,exo tin entiposi pos "No es oro todo lo que reluce" opos lene stin Ispania, diladi "Den ine xrisafi oti gializi"


Opios exi empiria as mou pi kati

Efxaristo ali mia fora Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Mika
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 17 May 2005
Posts: 771
Location: London, UK

PostPosted: Mon Oct 02, 2006 11:57 am    Post subject: Reply with quote

Κοιτα στο ebay αγοραζει και πουλαει ο καθενας. επομενως δεν τιθεται θεμα αξιοπιστιας του ebay αλλα του καθε πωλητη ξεχωριστα. εγω εχω αγορασει πραγματα απο ebay 5-6 φορες αλλες φορες σε απλα καλες τιμες και αλλες φορες σε παολυ χαμηλες. (παντως καμια αγορα δεν ηταν μεγαλυτερη των 100 ευρο)

φανταζομαι εχεις τσεκαρει το συστυμα αξιολογησης που υπαρχει. αν οχι προκειται για μια μεθοδο ασφαλειας που λειτουργει με την αξιολογηση ενος πωλητη απο ολους τους αγοραστες του. εγω προτιμω να αγοραζω απο πωλητες που εχουν 99% θετικες αξιολογησεις και πανω.
Back to top
View user's profile Send private message
chr.04
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 05 Mar 2004
Posts: 1566
Location: Thessaloniki

PostPosted: Mon Oct 02, 2006 12:10 pm    Post subject: Reply with quote

Εγώ αγόρασα 2 πραγματάκια από Έλληνα και συνενοηθήκαμε μια χαρά. Δεν έχω αγοράσει από ξένο, οπότε δεν ξέρω τι γίνεται.
---------

Αν κάνω μια αγορά ρούχων από ΗΠΑ μέσω internet γνωρίζει κανείς αν περνάνε από τελωνείο και αν πρέπει να πληρώσω φόρο;
Back to top
View user's profile Send private message
Nassos
Full Member
Full Member


Joined: 16 Dec 2005
Posts: 347

PostPosted: Mon Oct 02, 2006 12:22 pm    Post subject: Reply with quote

chr.04 wrote:
Εγώ αγόρασα 2 πραγματάκια από Έλληνα και συνενοηθήκαμε μια χαρά. Δεν έχω αγοράσει από ξένο, οπότε δεν ξέρω τι γίνεται.
---------

Αν κάνω μια αγορά ρούχων από ΗΠΑ μέσω internet γνωρίζει κανείς αν περνάνε από τελωνείο και αν πρέπει να πληρώσω φόρο;


Όχι. Αλλά θα χρεωθείς στη πιστωτική σου κάρτα επιπλέον έξοδα για συνναλαγές με χώρα εκτός Ευρωζώνης (μέχρι €1 και εξαρτάται από την Τράπεζα).

Επίσης να επιλέξεις το φθηνότερο courrier και όχι "high priority".
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tanash
Full Member
Full Member


Joined: 19 Dec 2005
Posts: 219
Location: Λάρισα

PostPosted: Mon Oct 02, 2006 12:30 pm    Post subject: Reply with quote

Από εκτός ευρώπης, καλό είναι να ζητάς από τον πωλητή να σημειώνει στο πακέτο πάνω ότι πρόκειται για δώρο, ή να βάζει τιμή μικρότερη των 100 ευρώ, γιατί από 100 ευρώ και πλέον φοολογούνται...
Back to top
View user's profile Send private message
vag3721
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 06 Feb 2005
Posts: 2392
Location: Naousa/Athens

PostPosted: Mon Oct 02, 2006 4:32 pm    Post subject: Reply with quote

Θέλω ενημέρωση(αξίζει?,τι περίπου περιλαμβάνει,πόση ώρα χρειάζεται κλπ) για:
1)Μουσείο Μπενάκη(Πειραιώς)
2)Ελληνικός Κόσμος(Πειραιώς)
3)Πλανητάριο

Επίσης,Αρχαία αγορά,Ρωμαική Αγορά,Λουτρό Αέρηδων κλπ είναι επισκέψιμα?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
alekos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 873
Location: Athens

PostPosted: Mon Oct 02, 2006 6:48 pm    Post subject: Reply with quote

Mouseio Mpenaki, Peiraiws:

http://www.benaki.gr/museum/buildings/peiraiws/gr/index.htm

Planitario:

http://www.eugenfound.edu.gr/portal/gr/58/29/1/0/27/1/showlistdocbullets.html
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
dimi
Full Member
Full Member


Joined: 08 May 2004
Posts: 319
Location: Leuven Belgium

PostPosted: Mon Oct 02, 2006 6:53 pm    Post subject: Reply with quote

Arrow Grecolatin Εχω αγοράσει αρκετά πράγματα απο Ebay, από βιντεοκαμερα, μεχρι καλώδια και φορτιστή για το laptop μου, κλπ. Συνήθως, επειδή δεν γουστάρω τις εκπλήξεις με τους πλειστηριασμούς που αναφέρεις και εσύ, επιλέγω να ψωνίζω με τη μέθοδο "Buy It Now". Εκεί απλά ο πωλητής αναφέρει τη τιμή στην οποία διατίθεται να σου πωλήσει το αντικείμενο, την οποία εσύ αποδέχεσαι και η συμφωνία κλείνει αμέσως.

Σχετικά με τους πλειστηριασμούς είναι καλό να ξέρεις ότι ο πωλητής μπορεί να βάλει μια "reserved price" ή αλλιώς τιμή κράτησης. Εάν ο πλειστηριασμός δε φτάσει αυτή τη τιμή τότε ο πωλητής έχει δικαίωμα να μήν δώσει το αντικείμενο για πώληση. Έτσι δεν πρόκειται να δώσει μία κάμερα των 500 ευρώ για 10.

Επίσης πρόσεξε γιατί πολλοί πωλητές ΔΕΝ στέλνουν αντικείμενα στο εξωτερικό των ΗΠΑ. Σιγουρέψου ότι προσφέρουν "International Shipping". Και πάντα να ψωνίζεις από πωλητές με δεκάδες χιλιάδες πωλήσεις. και καλό feedback.

'Ενα ακόμη καλό site που έχει καμμιά φορά μεγάλες προσφορές είναι το amazon.com. Επίσης ρίξε μια ματιά και στο newegg.com
Back to top
View user's profile Send private message
Grecolatin
Junior Member
Junior Member


Joined: 04 Jun 2004
Posts: 154
Location: Spain,Granada

PostPosted: Mon Oct 02, 2006 7:57 pm    Post subject: Reply with quote

Efxaristo gia ola pedia...

Kitakste, mpika sto forum tou Ebay.es (Ispanias) kai frikara!
Entaksi,eki oli lene to kaimo tous, dixnoune tous apateones,brizoun to Ebay,aloi organonoune mia Mega-argia sto Ebay gia na tin gonatisoune, ali hackers theloune na tin dialisoune.... den ksero ti na po...den mporousa na xonepso toses plirofories.

Exi gini ena mega mpaxalo me mia eteria-magazi pou poulai ilektronika meso Ebay,to "Cameta camera"
Apo oti fenete, ine "O" poulitis,isos aftos me tis megaliteres poulisis tou site.Mallon i pio poles agores meso aftou na ine ok ala iparxoune kati fanera skandala ta opia i Ebay kani pos den blepi,kai as lei oti prostatevi ton politi

Megali koroidia,me liga logia,sas leo oti i plistiriasmi pou ginonte me ta proionta tis ine apodedigmena stimena.

Kati alo, sto thema me ta teli, ine sxedon sigouro pos tha ta plirosoume oloi ama to proion erxete apo USA. Kai merikes fores ine para poli,mexri kati 150 Euro diabaza ego se kati kameres

O monos tropos na ta glitosis ine na agorasis poli palio montelo,aliios plironis
Afto to kolpo me to doro,den ksero an ine efikto,makari....ala i alithia ine pos i pio poli agorastes prepi na skasoun epipleon lefta teloniou otan o taxidromos tous ta zitai.

Pantos mou efige afti i elpida na agoraso fthini psifiaki reflex...
Ola mou dixnoune pos ine kalitera na tin agoraso metaxirismeni apo Europi

Tha kitakso kai to amazon...

Efxaristo Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Tanash
Full Member
Full Member


Joined: 19 Dec 2005
Posts: 219
Location: Λάρισα

PostPosted: Mon Oct 02, 2006 8:10 pm    Post subject: Reply with quote

Βασικά αν κοιτάξεις τους φακέλους ή τα πακέτα, συνήθως έχει να τσεκάρεις για τι πρόκειται το περιεχόμενο, ανάμεσα στις επιλογές είναι και δώρο. Επίσης μπορείς να ζητήσεις από τον πωλητή να γράψει ότι η τιμή του περιεχομένου είναι πχ 90 ευρώ (στο τελωνείο φορολογούνται απο 100 και πάνω και όχι πάντα, εξαρτάται και από το μέγεθος του πακέτου). Ένας φίλος μου παραγγέλνει συνέχεια με αυτό τον τρόπο από αμερική και μέχρι στιγμής δεν είχε πρόβλημα. Μόνο πρόσεξε το τι ταχυδρομείο θα χρησιμοποιήσεις, γαιτί τα courier είναι πανάκριβα!! Όσο για το αν πρέπει να πάρεις μηχανή απο τό ebay... ίσως να σκεφτείς και κανονικά από μαγαζί γιατί με τις εγγυήσεις όσο νάναι πρέπει να είναι μπέρδεμα..
Back to top
View user's profile Send private message
dimi
Full Member
Full Member


Joined: 08 May 2004
Posts: 319
Location: Leuven Belgium

PostPosted: Tue Oct 03, 2006 7:52 am    Post subject: Reply with quote

Για να γλυτώσεις το τελωνείο μπορείς να κάνεις το παρακάτω κόλπο:

Στείλε το σε κάποιον φίλο σου/γνωστό σου στην αμερική και πες του να σου το στείλει/φέρει αυτός.

Σχετικά με το τελωνείο, δεν γνωρίζω για όριο 100 δολαρίων στην αξία του πακέτου. Αλλά φαντάζομαι ότι μπορείς να ρωτήσεις στο Ταχυδρομείο ή να κοιτάξεις σε καμμιά ιστοσελίδα του United States Post Office.

Καλή τύχη.
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Tue Oct 03, 2006 11:13 am    Post subject: Reply with quote

Αυτό που λέει ο Tanash το έχω ακούσει και εγώ. Αν στο στείλουν με το χαρακτηρισμό GIFT δεν πρέπει να υπάρχει πρόβλημα. Την διαδικασία δεν την ξέρω αλλά αυτό σίγουρα ισχύει.
Back to top
View user's profile Send private message
Mika
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 17 May 2005
Posts: 771
Location: London, UK

PostPosted: Tue Oct 03, 2006 11:19 am    Post subject: Reply with quote

το θεμα με το τελωνειο ειναι πως δεν ειναι σιγουρο τιποτα. αν ο πωλητης το δηλωσει gift τοτε δεν απαλειφεις τις πιθανοτητες να εχεις προβλημα αλλα τις ελαχιστοποιεις. Αν εισαι τυχερος μπορει να παραγγειλεις και τηλεοραση 40'' που λεει ο λογος και να μην εχεις προβλημα διοτι πολυ απλα δεν την ανοιξαν στο τελωνειο (προφανως ανοιγουν μερικα δέματα στην τυχη)
Back to top
View user's profile Send private message
Tanash
Full Member
Full Member


Joined: 19 Dec 2005
Posts: 219
Location: Λάρισα

PostPosted: Tue Oct 03, 2006 1:42 pm    Post subject: Reply with quote

Ανοίγουν στην τύχη και με βάση το μέγεθος πολύ συχνά! Είχα παραγγείλει ένα παιχνιδάκι και ο τύπος που το έστειλε το έβαλε σε κούτα!και έτρεχα στον εύοσμο στα κεντρικά των ελτα να το παραλάβω γιατί το είδαν μεγάλο το κουτί και το έψαξαν..
Από αγγλία ξέρει κανένας εαν φορολογούνται τα πακέτα;Γιατί έκανα πρόσφατα μια αγορά ακριβούτσικη και φοβάμαι μην το φορολογήσουν..
Back to top
View user's profile Send private message
chr.04
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 05 Mar 2004
Posts: 1566
Location: Thessaloniki

PostPosted: Tue Oct 03, 2006 2:15 pm    Post subject: Reply with quote

Από Αγγλία όσες φορές έχω αγοράσει (5-6 δηλαδή) πάντα έρχονται με το ταχυδρομείο και άθικτα.
Back to top
View user's profile Send private message
Tanash
Full Member
Full Member


Joined: 19 Dec 2005
Posts: 219
Location: Λάρισα

PostPosted: Tue Oct 03, 2006 3:04 pm    Post subject: Reply with quote

Arrow chr.04
Ξέρεις πόσο καιρό παίρνουν πάνω κάτω να φτάσουνε από αγγλία; Γιατί περιμένω ένα πακέτο και την άλλη τρίτη πάω εξωτερικό και θα ήθελα να το πάρω μαζί μου Confused
Back to top
View user's profile Send private message
chr.04
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 05 Mar 2004
Posts: 1566
Location: Thessaloniki

PostPosted: Tue Oct 03, 2006 3:14 pm    Post subject: Reply with quote

Συνήθως 7-10 μέρες, αλλά υποθέτω εξαρτάται και με ποια εταιρεία το στέλνουν από εκεί.
Back to top
View user's profile Send private message
vag3721
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 06 Feb 2005
Posts: 2392
Location: Naousa/Athens

PostPosted: Tue Oct 03, 2006 4:28 pm    Post subject: Reply with quote

alekos wrote:
Mouseio Mpenaki, Peiraiws:

http://www.benaki.gr/museum/buildings/peiraiws/gr/index.htm

Planitario:

http://www.eugenfound.edu.gr/portal/gr/58/29/1/0/27/1/showlistdocbullets.html


Τι μου έγραψες τα sites?Αυτά τα ξέρω και τα έχω δεί.
Ρωτάω αν έχει πάει κάποιος να ξέρω λεπτομέριες.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "πολιτικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 157, 158, 159  Next
Page 133 of 159

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr