stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Κλείδωμα "αθλητικού κλουβιού"
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    stadia.gr/forum Forum Index -> Σχετικά με το stadia.gr
View previous topic :: View next topic  

Η ύπαρξη του "αθλητικού κλουβιού" προσθέτει ή αφαιρεί από αυτό που θα θέλατε να είναι το forum μας; Αν κλειδώσουν οι συζητήσεις του, θα σας λείψουν;
Είναι αναπόσπαστο και απαραίτητο κομμάτι του forum. Με ενδιαφέρουν πολύ οι συζητήσεις που φιλοξενεί.
43%
 43%  [ 28 ]
Δε μου κάνει ούτε κρύο ούτε ζέστη. Δεν το πολυδιαβάζω, αλλά δεν με πειράζει να υπάρχουν στο forum και αυτού του είδους οι συζητήσεις.
43%
 43%  [ 28 ]
Δε θα μου λείψει καθόλου. Πιστεύω ότι το συγκεκριμένο κομμάτι χαλάει τη συνολική εικόνα του forum.
6%
 6%  [ 4 ]
Καιρός ήταν! Όλες οι βλακείες στο forum προέρχονταν από εκεί! Οι "άρρωστοι" μπορούν αν θέλουν να κουβεντιάζουν και αλλού.
6%
 6%  [ 4 ]
Total Votes : 64

Author Message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Wed Apr 18, 2007 12:59 pm    Post subject: Reply with quote

Να σου απαντήσω εγώ αντί του παναγιώτη Razz , μέσω pm είναι αδελφίστικο . Laughing
Και για να μηλήσουμε σοβαρά εγώ προτείνω να δούμε παρέα τον επόμενο αγώνα της εθνικής όποτε είναι στο mall με θέα το καλατράβα και μετά να πάμε να φάμε στα hooters. Cool
Εγώ θα προσπαθήσω να είμαι εκεί , όποτε είναι κανονίζουμε. Wink


Υ.Γ. Σε περίπτωση που δεν θα μπορώ να είμαι εκεί τη συγκεκριμένη ημέρα θα οφειλεται είτε σε δουλειές , είτε σε μπαντόφλα. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
assotos yios
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 30 Mar 2004
Posts: 955
Location: not aswtosgios blogspot :-)

PostPosted: Wed Apr 18, 2007 1:31 pm    Post subject: Reply with quote

Εδω στο ιντερνετ συνεννοουνται ανθρωποι απο διαφορετικες ηπειρους και πολιτισμους,στο σταδια.gr το προβλημα ειναι οτι δε γνωριζομαστε προσωπικα?Μετα απο 3-4 χρονια και εκατονταδες/χιλιαδες ποστ νομιζω οτι γνωριζουμε τον τροπο σκεψης και το υφος του καθενα απο μας.Μαλλον δικαιολογιες ψαχνετε...
Back to top
View user's profile Send private message
GEORGE
Senior Member
Senior Member


Joined: 28 May 2004
Posts: 466
Location: GLYFADA/ATHENS

PostPosted: Wed Apr 18, 2007 1:45 pm    Post subject: Reply with quote

Εχω ξενερωσει τελειως με την φαση αυτη.
Αντι να τελειωνει το ζητημα να ανοιξει το κλουβι για να σχολιασουμε ολα αυτα που συμβαινουν καθομαστε τωρα και λεμε οτι αν γνωριζομασταν θα ηταν ολα καλα και δε θα τσακονωμασταν.
Τι να πω, νομιζω οτι εχει τραβηξει αυτη η ιστορια, το forum δεν εχει κανενα ενδιαφερον και το μονο topic που εχει ποστ ειναι οι υποδομες, καμια σχεση με το υφος του stadia forum.
Τελος παντων ισως ειμαι πολυ χουντικος εναντι των δημοκρατικων φίλων που θελουν να το κουβεντιαζουν πολυ το ζητημα φτανοντας μεχρι το σημειο οτι δεν εχουμε κανει παρεα για να μην τα γαμαμε ολα!
Back to top
View user's profile Send private message
KPHTH Rulez
Guest





PostPosted: Wed Apr 18, 2007 7:16 pm    Post subject: Reply with quote

Arrow GEORGE
Χαλάρωσε!!!! Wink Wink Μην κάνουμε και αυτό το topic μπουρ***ο!!!

Arrow OMF
Ώστε είναι αδελφίστικο ε;;Χμμ.... Έγινε...Εγώ τα συμπεράσματά μου τα έβγαλα...

ΥΓ:Θα συνεχίσω να παρακολουθώ τις εξελίξεις όσον αφορά το sub-forum,αλλά δεν έχω όρεξη να συμμετέχω άλλο στις συζητήσεις...Ας πούνε και άλλα μέλη τις απόψεις τους..
Back to top
Mika
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 17 May 2005
Posts: 771
Location: London, UK

PostPosted: Wed Apr 18, 2007 7:25 pm    Post subject: Reply with quote

KPHTH Rulez wrote:

Arrow OMF
Ώστε είναι αδελφίστικο ε;;Χμμ.... Έγινε...Εγώ τα συμπεράσματά μου τα έβγαλα...


νομιζω ειναι προφανες οτι ο OMF το λεει ειρωνικα...
Back to top
View user's profile Send private message
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Wed Apr 18, 2007 7:47 pm    Post subject: Reply with quote

KPHTH Rulez wrote:

Γιατί όμως όλοι εμείς να γινόμαστε θεατές αυτής της κατάστασης;Ειλικρινά δεν με αφορά καθόλου ποιος από εσάς(όλα τα μέλη του forum!!) είναι ικανός να την πει στον άλλο,ποιος υποστηρίζει την καλύτερη ομάδα κτλ.
Δεν με(μας) αφορά!Είμαστε εδώ να μιλάμε (κυρίως) για τα στάδια!
Παναγιώτη,να την πεις στον OMF(στον εκάστοτε «αντίπαλό» σου) μέσω PM!Γιατί να κλειδώνει ένα ολόκληρο subforum μόνο και μόνο επειδή εσύ θες να την πεις στον άλλο!Δεν είναι κάπως εγωιστικό;

Επιπλέον,το γεγονός ότι δεν μπορείς να είσαι ο πραγματικός Παναγιώτης λόγω του απρόσωπου Internet γιατί πρέπει να σε κάνει να μαλώνεις και να τη λες στον οποιοδήποτε;;Εννοώ,από τη στιγμή που γνωρίζεις ότι το net είναι απρόσωπο,γιατί να πρέπει να κλειδώσουν 15 topics για να βάλεις νερό στο κρασί σου και να επανέλθουμε σε φυσιολογικούς ρυθμούς;


Μηπως ειναι καλυτερα να το σταματησουμε εδω?
Ασε που εχουμε ξεφυγει τελειως απο το θεμα του topic.
Back to top
View user's profile Send private message
Kalashnikov
Senior Member
Senior Member


Joined: 26 Feb 2004
Posts: 597
Location: Brussels

PostPosted: Thu Apr 19, 2007 10:38 am    Post subject: Reply with quote

To 8ema tou topic einai na doume an mporoume na kanoume mia sizitisi xwris na metatrapei se pedio antipara8esis tou osfp-pao-aek.
To oti mexri k gia tis xorografies synmperiferontai kapoioi les kai metrane to pouli tous na doun pios to exei makrytero einai o logos pou kleidwse to klouvi.
To oti meta apo toses meres me posts apo olous den exei vgei o -ka8e- pao-panagiotis-omf ktl. na pei oti allazoume ti stasi mas kai 8a akolou8oume ton kanonismo, einai o logos gia ton opoio einai akoma kleidwmeno to klouvi.
To na to rixnoume se mia filosofiki anazitisi tis diaforas tis diadiktyakis proswpikotitas se sxesi me tin pragmatiki, sigoura de fernei kapoio apotelesma
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Thu Apr 19, 2007 10:40 am    Post subject: Reply with quote

Ψυχραιμία παιδιά , Cool
Προτάσεις ζήτησε ο exit και έκανα μια πρόταση . Αν δεν σας αρέσει την απορρίπτετε και τελειώνει εκεί η κουβέντα.
Αφού έβγαλες κρήτη τα συμπεράσματα τώρα ηρέμισα . Razz Razz

Κάτα τα άλλα δεν το κλείνετε ολόκληρο το φόρουμ να ηρεμίσετε όλοι. Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Thu Apr 19, 2007 10:58 am    Post subject: Reply with quote

Ανοιξτε το κλουβι γιατι εχουμε νεοτερα για τον μεγαλο τελικο του Βολου Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
KPHTH Rulez
Guest





PostPosted: Thu Apr 19, 2007 11:04 am    Post subject: Reply with quote

Mika wrote:
KPHTH Rulez wrote:

Arrow OMF
Ώστε είναι αδελφίστικο ε;;Χμμ.... Έγινε...Εγώ τα συμπεράσματά μου τα έβγαλα...


νομιζω ειναι προφανες οτι ο OMF το λεει ειρωνικα...


Το λέει ειρωνικά αλλά όχι 100%...
Πιστεύω ότι σε ένα μεγάλο ποσοστό το πιστεύει...Δεν είναι δυνατόν κάποιος που δεν το πιστεύει έστω και σε μικρό βαθμό να πει κάτι τέτοιο...
Back to top
apelpisiakos
Full Member
Full Member


Joined: 10 Jun 2004
Posts: 277
Location: Estadio Municipal de Mytilini - "Tarlas"

PostPosted: Thu Apr 19, 2007 3:08 pm    Post subject: Reply with quote

Δεν μπορώ να αλλάξω αυτό που ψήφισα δυστυχώς, αλλά μπορώ να το δηλώσω εδώ....

Μετά από 3 σελίδες ποστς ψηφίζω......
ΔΑΓΚΩΤΟ 4!!!!!

Να παραμείνει κλειστό εις τον αιώνα τον άπαντα.

Είπε τους προβληματισμούς του ο admin αλλά πολύ φοβάμαι ότι με όσα διαβάζει, μάλλον θα το.... διαγράψει το αθλητικό κλουβί αντί να το ξεκλειδώσει. Και δίκιο θα χει.....

Οπότε θα μπορούμε συζητάμε εδώ για γήπεδα, στάδια, υποδομές (όσοι ενδιαφερόμαστε γι αυτά... Wink ) και όποιος έχει προτεραιότητα το πρωτάθλημα, τον τελικό του Βόλου κλπ. να τα συζητάει στο Mall και το Hooters (που θα βρισκονται να τα λένε Wink ) από κοντά...

Και θα είμαστε όλοι ευχαριστημένοι, ε?????
Back to top
View user's profile Send private message
aikinn
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 08 Jul 2004
Posts: 763

PostPosted: Thu Apr 19, 2007 4:26 pm    Post subject: Reply with quote

Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποια ελπίδα. Εδώ ακόμα και σε αυτό το topic η κατάσταση ξεφεύγει. Άλλοι συζητάνε για το πως θα μπορέσουμε να κάνουμε το forum καλύτερο, και άλλοι ονειρεύονται τελικούς και χορογραφίες. Που να ανοίξει πάλι και το άλλο. Εξάλλου όπως είχα πει και στην αρχή, stadia.gr λέγεται το site. Και θέλω να πιστεύω ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα πρώτα επισκέφτηκαν την αρχική σελίδα και μετά το forum. Την ψήφο μου την έριξα στο οριστικό κλείσιμο, και όσο γεμίζουν σελίδες, εύχομαι να μπορούσα να ρίξω και άλλες.
Back to top
View user's profile Send private message
Alexandros
Junior Member
Junior Member


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 168
Location: ATHENS

PostPosted: Thu Apr 19, 2007 4:52 pm    Post subject: Reply with quote

Αν μπορουσα και εγω να αλλαξω την ψηφο μου θα επαιρνα την τεταρτη επιλογη.Πραγματικα αν και παρακολουθω που και που και λιγες φορες εχω γραψει και καποια ποστ στο κλουβι και συνηθως με απασχολουν τα χαλια της δικης μου ομαδας και οχι να "την πω" σε αλλους νομιζω οτι στις τελευταιες 2 σελιδες εδω σε αυτο το τοπικ απογοητευτικα και κουραστικα με τα οπαδικα!Ειναι αρρωστια ρε παιδια.Πραγματικα αρρωστια.Οταν καναμε λογο στην αρχη του τοπικ για καποια μελη που συνηθως αυτα ειναι που δημιουργουν το προβλημα ειχαν γινει αφαντα.Σιγα σιγα αναθαρεψαν και αρχισαν να δινουν την εντυπωση οτι περιμενουν πως και πως να ξεκλειδωσει(σαν να ειχαν παθει συνδρομο στερησης) για να κανουν παλι τα ιδια λες και ολοι οι υπολοιποι εδω μιλαμε στον τοιχο τοσες μερες.
Back to top
View user's profile Send private message
Dimiskour
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 02 Jun 2004
Posts: 1189
Location: Αθήνα

PostPosted: Thu Apr 19, 2007 5:04 pm    Post subject: Reply with quote

vag3721 wrote:

losada7 wrote:
Συμφωνώ επίσης ότι δεν μπορούμε να εφαρμόσουμε με ευκολία τον κανονισμό, καθώς αρκετές φορές το ύφος και το περιεχόμενο ενός post "ακροβατεί" μεταξύ της νομιμότητας και της παραβατικότητας.

Οι περιπτώσεις που ξεπερνούν κατα πολύ το όριο της νομιμότητας και της παραβατηκότητας ,είναι αρκετές για να πέσουν τα BAN που πρέπει.


Συμφωνω απολυτα. Ειμαι της αποψης οτι το κλουβι πρεπει να μεινει ανοιχτο διοτι και πολυ ενδιαφεροντα τοπικς υπαρχουν και σοβαρες συζητησεις εχουν γινει κατα καιρους.

Δεχομαι οτι υπαρχουν πολλα φορα που μπορει ο καθενας μας να συζητησει για αθλητικα, αλλα δεν νομιζω οτι υπαρχουν αρκετα (ισως ειναι ελαχιστα) στα οποια συμμετεχει πλειαδα σοβαρων ανθρωπων που θελουν να κανουν εποικοδομητικες αναλυσεις και σχολιασμους. Απλως οσοι δεν θελουν να βαλουν μυαλο (και ευτυχως ειναι λιγοι) πρεπει σιγα σιγα να φευγουν και να μεινουν εκεινοι που ειναι διατεθειμενοι να συζητουν χωρις οπαδικες παρωπιδες.

Στο επομενο κιχ, ban. Οχι αλλες ευκαιριες.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
sdakos
Junior Member
Junior Member


Joined: 06 Oct 2006
Posts: 155
Location: thessaloniki - athens

PostPosted: Fri Apr 20, 2007 12:10 am    Post subject: Reply with quote

Χωρίς δυστυχώς να έχω πολύ χρόνο για να διαβάσώ τι γράψαν οι συμφορουμίτες εγώ δηλώνω πως το αθλητικό κλουβί πρέπει να υπάρχει στο site. ΑΛΛΑ να απαγορευτεί πλήρως ο οπαδισμός. Δεν νομίζω ότι χωράει εδω μέσα. Δηλαδή να υπάρχει αντικειμενική αναφορά γεγονότων και όχι οπαδική. Θεωρώ ότι πρέπει να επαναλειτουργήσει αλλά με πιο αυστηρά κριτήρια!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
dimi
Full Member
Full Member


Joined: 08 May 2004
Posts: 319
Location: Leuven Belgium

PostPosted: Fri Apr 20, 2007 6:49 am    Post subject: Reply with quote

Μήπως το παραπάνω σχόλιο του sdakou (Aπαγόρεψη οπαδικών σχολίων και posts) με μία και μόνο μία προειδοποίηση και ένα οριστικό ban είναι μία αξιόλογη πρόταση;

Admin και Mods αναγνωρίζονται από όλους ως οι αποκλειστικοί αρμόδιοι να κρίνουν την "οπαδικότητα" ενός σχολίου.

Την μία προειδοποίηση τη σκέφτομαι ως εξής (και για τον εαυτό μου). Είναι πιθανό πάνω στη συζήτηση κάποιος να παρασυρθεί και να γίνει ένα "οπαδικό" σχόλιο. Γνωρίζοντας όμως μετά την προειδοποίηση ότι ακολουθεί το οριστικό ban, την επόμενη φορά καλύτερα να μου κοπεί το ιντερνετ για μια βδομάδα παρά να πατήσω ένα πλήκτρο για να γράψω κάτι..
Back to top
View user's profile Send private message
sdakos
Junior Member
Junior Member


Joined: 06 Oct 2006
Posts: 155
Location: thessaloniki - athens

PostPosted: Fri Apr 20, 2007 8:10 am    Post subject: Reply with quote

Μπράβο, κάπως έτσι το σκεφτόμουν και εγώ dimi. Θεωρώ πως πρέπει να υπάρχει αντικειμενική αθλητική ενημέρωση στο φορουμ καθώς και προσωπικές απόψεις πάνω στα θέματα. Αλλά να αυτές να μην είναι οπαδικές και προκαλούν τος άλλους.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Giorgos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 24 Mar 2004
Posts: 1059
Location: Peiraias

PostPosted: Sun Apr 22, 2007 5:01 pm    Post subject: Reply with quote

Aν το προβλημα ειναι οι "φασαριες" που δημιουργουνται (αμφιβαλλω) η λύση ειναι απλη.. Απαγορευεις τα post στο αθλητικο κλουβι σε 3-4 ατομα που τις δημιουργουν,και δεν χρειαζεται ουτε ban να γινει,ουτε τιποτα ακραιο.. Το ανεφερε και καποιος αλλος πιο πανω ως λύση(Alexandros), και ειναι απλη και ιδανικη.

Αν το προβλημα ειναι η υπαρξη του τοπικ γενικοτερα για λόγους "υποβαθμισης του forum" ή συμβατότητας με τα ζητηματα που θελει (ο admin) να διαπραγματευεται,τοτε εγω θα πω απλα οτι τουλαχιστον τα τοπικ με τις χορογραφιες και τα εισιτηρια ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ σ'ενα forum για στάδια.. Οποτε αν αποφασιστει να κλειδωθεί τουλαχιστον αυτα πρεπει να μεινουν ανοιχτα.
Εξαλλου ας μην ξεχναμε οτι το αθλητικο κλουβι ελυσε το προβλημα αρκετων off topic post με αθλητικο περεχομενο και λιγότερο..σταδιακό! Wink

Γενικα εγω ειμαι κατα του κλειδωματος.

Επισης ενα ακομη σχολιο:Θεωρω την ολη συζητηση και τα σχολια που γινονται εδω για μπινελικια, τσακωμους και μονιμα προβληματα στο αθλητικο κλουβι, εξαιρετικα υπερβολικα! Θεωρω οτι ολα αυτα ειναι απλα εξαιρεσεις απο μεμονωμενα ατομα,οι οποιες μαλιστα οπως ειπα ευκολα λύνονται, και γενικα το φορουμ διατηρει ΠΑΡΑ πολυ καλο επιπεδο!

Quote:
Otan o Admin milaei gia poiothta sto forum FANTAZOMAI oti, metaksy allwn, 8ewrei oti post opws, gia paradeigma auto tou PAO ligo pio panw (Nai! Nai! Nai!....) h to diko sou pou les oti "ta eipame me ton projected" den prosdidoun TIPOTA sto forum, ektos apo ena aplo chat.
Anti8eta, o Admin (as me dior8wsei an exw katalabei la8os) 8ewrei oti uparxoun 1002 alla forum opou mporei o ka8enas mas na apantaei me smiles h me monolektikes apanthseis h na kanei chat, enw sto diko tou forum 8elei, o ekastote xrhsths otan anoigei ena topic na diabazei endiaferouses apanthseis kai na mhn xanei ton xrono tou psaxnontas 1 endiaferousa apanthsh anamesa se 2,3,4,10 monolektikes apanthseis h apanthseis-flame. (Fysika uparxoun kai oi eksaireseis kai uparxoun kai ta private messages).
Νομιζω οτι αυτο που ειπε εδω ο Projected ειναι μερος της ΟΥΣΙΑΣ.. Ολα τ'αλλα περι "χρονιου προβληματος τσακωμων" ειναι κατα τη γνωμη μου "off".. Η ταμπακιερα ειναι αυτο ακριβως. Το υφος (και το επιπεδο) του φορουμ που θελει ο Admin να διατηρησει.Γι'αυτο και ειναι ουσιαστικα δικη του η αποφαση και αυτα που γραφονται εδω απλα κατευθυνουν αλλου τη κουβεντα κ ειναι λιγότερο ουσιώδη.Αν το προβλημα ήταν (μονο) κάποια εμπρηστικα posts,θα λυνοταν απλα.. Γι'αυτο θεωρω οτι οφειλει πρωτα ο ίδιος να ξεκαθαρισει τη θεση του! Εστω οτι λυνοταν τελειως το "προβλημα" των τσακωμων.Κατα πόσο θα εφευγαν και οι προβληματισμοι του περι κλειδωματος του φορουμ?? Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Choriatis 2004
Senior Member
Senior Member


Joined: 25 Feb 2004
Posts: 480
Location: Athens/Aigio

PostPosted: Wed Apr 25, 2007 2:40 pm    Post subject: Reply with quote

Ψηφισα τη δευτερη επιλογη και να πω την αληθεια δε με πολυενδιαφερει να ανοιξει και παλι.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Wed Apr 25, 2007 2:55 pm    Post subject: Reply with quote

Μακαρι να ανοιξει Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Mika
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 17 May 2005
Posts: 771
Location: London, UK

PostPosted: Tue May 01, 2007 10:16 am    Post subject: Reply with quote

Πλεον εχουν περασει 20 μερες απο τοτε που εκελισε το κλουβι. Νομιζω οτι οποιος ηταν να πει τη γνωμη του την ειπε. Αν θες Admin γραψε την τελικη σου αποφαση!

παντως ειναι ωραια εβδομαδα για να ανοιξει το κλουβι... τελικο κυπελλου Ελλαδας , final 4 μπακσετ , τελικους βολευ , ημιτελικους ch league και uefa... εχει πολυ πραμα για συζητηση!
Back to top
View user's profile Send private message
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Tue May 01, 2007 11:23 am    Post subject: Reply with quote

Σωστος ο Mika.
Αν ειναι να γινει κατι ας γινει τωρα που εχει ψωμι η υποθεση Cool
Back to top
View user's profile Send private message
aristidis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1448
Location: Πουθενιστάν

PostPosted: Tue May 01, 2007 12:55 pm    Post subject: Reply with quote

Δεν εχετε αδικο! Αντμιν, θα ειναι κριμα με τοσα γεγονοτα να παραμεινει κλειδωμενο το Αθλητικο Κλουβι... Confused
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Admin
Site Owner
Site Owner


Joined: 16 Jan 2004
Posts: 2295
Location: Davelis Cave (απ'έξω)

PostPosted: Tue May 01, 2007 5:45 pm    Post subject: Reply with quote

Ευχαριστώ όλους για τον κόπο που κάνατε, μοιραζόμενοι τις σκέψεις σας για το εν λόγω ζήτημα. Πολλές από τις ιδέες και απόψεις σας ήταν εξαιρετικά ενδιαφέρουσες. Να είστε σίγουροι ότι θα ληφθούν σοβαρά υπόψη στον τρόπο διαχείρισης του forum από εδώ και στο εξής.

Από την άλλη, με λυπεί πραγματικά το γεγονός ότι κάποιοι εδώ μέσα δεν φαίνεται να έχουν συναίσθηση των προβλημάτων που προκαλούν με τη συμπεριφορά τους, κάτι που είναι φανερό από όσα έγραψαν (ή δεν έγραψαν) στο topic αυτό.

Όπως και να'χει, η απόφασή μου είναι διττή: το κλουβί θα ξεκλειδώσει, αλλά η διαχείριση των συζητήσεων δεν θα επιτρέψει σε καμία περίπτωση να επαναληφθούν φαινόμενα του παρελθόντος. Μηδενική ανοχή από εδώ και πέρα (που λέει και μια χοντρή ψυχή!). Ελπίζω να γίνομαι από όλους κατανοητός...

Στην κατεύθυνση της καλύτερης διαχείρισης των συζητήσεων, έγινε μία αναθεώρηση του Κανονισμού του forum, τον οποίο παρακαλώ όλοι σας να διαβάσετε προσεκτικά.

Το topic αυτό κλειδώνει, με την ευχή να μη χρειαστεί να ξανανοίξει, γιατί προφανώς δεν θα είναι για καλό.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    stadia.gr/forum Forum Index -> Σχετικά με το stadia.gr All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr