stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Λάθη Διαιτητών - Επίδραση στην εξέλιξη των αγώνων
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Omicron
Junior Member
Junior Member


Joined: 19 Aug 2004
Posts: 88
Location: Θράκη

PostPosted: Wed Mar 23, 2005 11:26 pm    Post subject: Reply with quote

Φίλε μου,
πιστεύω ότι η τιμή του εισητηρίου είναι αναφαίρετο δικαίωμα της ΕΠΑΕ. Όπως βέβαια και το δικαίωμά μας να το κρίνουμε. Κατά την γνώμη μου, η τιμή αυτή εντάσεται σε μία ανάλογη πολιτική. Δηλαδή θέλει να φέρει κόσμο που να είναι συνεχώς κοντά στην ομάδα και να πουλήσει πολλά εισητήρια διαρκείας. Δηλαδή όλοι λένε ότι είναι ακριβά τα εισητήρια αλλά κανείς δεν λέει ότι τα διαρκείας είναι τα πιο φθηνά (πες μου άλλη ομάδα που έχει 50¤, εισητήριο διαρκείας).

Ο καθένας τα βλέπει όπως θεωρεί ότι είναι σωστότερο. Δεν έχω δει κανέναν φίλο της Ξάνθης να παραπονιέται για αυτό. Εκτός αν και πρέπει να ικανοποιούμε και τους φίλαθλους των άλλων ομάδων. Δεν έχω δει καμία πολιτική εισητηρίων του ΠΑΟΚ να προσπαθεί να ικανοποιήσει του αρειανούς (παρόλο που βρίσκονται στην ίδια πόλη). Για αυτό λέω, ο καθένας όπως το βλέπει, αλλά προτίστως οι φίλαθλοι της Ξάνθης, πιστεύω ότι η ΕΠΑΕ, πρέπει να ικανοποιήσει.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Wed Mar 23, 2005 11:43 pm    Post subject: Reply with quote

Βασικά η Ξάνθη δεν έχει το δικαίωμα ούτε ηθικά αλλα νομίζω ούτε νομικά θα βάζει ότι τιμή γουστάρει στους φιλοξενούμενος.
Κανονικά οι φιλοξενούμε θα πρέπει να πληρώνουν κάθε εισιτήριο ίσο με τη αξία της μικρότερης αξίας εισιτήριο των γηπεδούχων .
Απο εκεί και πέρα καλή κίνηση του Πανόπουλου αλλα την έκανε εκ του ασφαλούς αφού ούτε τους πόντους πολληχρειάζεται αλλα ούτε προβλέπεται να γίνει αυτό που ζητάει.
Back to top
View user's profile Send private message
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Thu Mar 24, 2005 12:16 am    Post subject: Reply with quote

Δεν μεταφέρω τα τρία τελευταία μηνύματα, γιατί ανακατεύουν Πανόπουλο, διαιτητή και εισιτήρια. Κινούμαστε όμως εκτός θέματος και το ξέρετε.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Pagouras
Senior Member
Senior Member


Joined: 11 Jan 2005
Posts: 528
Location: Γαλάτσι,Αθήνα(¶ντε & λίγο Γιάννινα)

PostPosted: Mon Mar 28, 2005 9:25 pm    Post subject: Reply with quote

Ναι μεν, αλλά...

Και ξαφνικά ο Ζοσέ Μουρίνιο... τα γυρίζει.
Μετά το τέλος της αναμέτρησης Μπαρτσελόνα - Τσέλσι, στις 23/2, ο Πορτογάλος τεχνικός είχε καταγγείλει πως ο Φρανκ Ράικαρντ επηρέασε τον διαιτητή της αναμέτρησης Αντερς Φρισκ, καταθέτοντας πως τον είδε να μπαίνει στο διαιτητικό δωμάτιο στην ανάπαυλα.

Σχεδόν ένα μήνα μετά, ο Μουρίνιο ανασκεύασε τις δηλώσεις του, λέγοντας πως δεν ήταν ο ίδιος ουσιαστικά που είδε τον Ράικαρντ να μπαίνει στο δωμάτιο του Σουηδού διαιτητή, αλλά αυτό του μετέφεραν άνθρωποι του επιτελείου του.
"Αν κάτι γίνει στο γήπεδο κι δεν το δω εγώ, αλλά κάποιος από τους ανθρώπους μου έρθει και μου πει 'είδα αυτό' τότε τον πιστεύω. Δεν μπορώ να δουλέψω χωρίς εμπιστοσύνη, οφείλω να πιστεύω τους ανθρώπους μου", δήλωσε ο τεχνικός της Τσέλσι.

Μετά το παιχνίδι των δυο ομάδων τον Φεβρουάριο, η πορτογαλική "Dez Record" δημοσίευσε δηλώσεις του Μουρίνιο, στις οποίες ανέφερε: "Οταν είδα τον Ράικαρντ να μπαίνει στο δωμάτιο του Φρισκ δεν μπορούσα να το πιστέψω. Κι όταν στην επανάληψη ο Ντιντιέ Ντρογμπά αποβλήθηκε δεν ξαφνιάστηκα."
Το θέμα προκάλεσε σάλο και είχε ως αποτέλεσμα την παραίτηση του Φρισκ, έπειτα από σειρά απειλών κατά της ζωής του και της οικογένειάς του.

Σύμφωνα με τον εκπρόσωπο της UEFA Ουίλιαμ Γκαγιάρντ στα γραφεία της ευρωπαϊκής ομοσπονδία είχε φτάσει ενυπόγραφη καταγγελία, από τον Μουρίνιο, στην οποία επαναλάμβανε πως είδε τον Ράικαρντ να μπαίνει στο δωμάτιο διαιτητών.
Παράλληλα ο Γκαγιάρντ ανακοίνωσε πως στην UEFA βρίσκεται και μια ξεχωριστή δήλωση, από δυο υπευθύνους της Τσέλσι, όχι τον Μουρίνιο όμως, που ανέφεραν πως ήταν μάρτυρες στο περιστατικό.
"Επειδή είμαι πιστός στους ανθρώπους μου, επειδή πιστεύω ό,τι μου λένε αναμείχθηκα σε κάτι που δεν θέλω. Ομως δεν μπορώ να το σκάσω τώρα, επειδή πάντα εμπιστεύομαι τους ανθρώπους μου", κατέληξε ο Μουρίνιο, δηλώνοντας έτοιμος να δεχθεί τις κυρώσεις από την UEFA.

Ο Πορτογάλος, που βρίσκεται στο Ισραήλ για να προωθήσει ένα προπονητικό πρόγραμμα, εξάλλου αποκάλυψε πως φιλοδοξία του, εκτός των άλλων, είναι κάποια στιγμή να αναλάβει την εθνική ομάδα της χώρας του.
"Σκέφτομαι να δουλέψω για 13 ακόμη χρόνια, οπότε... αν μπορώ τα τέσσερα από αυτά να είμαι στον πάγκο της Πορτογαλίας, έχω ακόμη εννέα χρόνια στο αγγλικό ποδόσφαιρο", δήλωσε, διαψεύδοντας ότι εποφθαλμιά το πόστο της εθνικής Αγγλίας: "Πρωτίστως διότι είναι σε καλά χέρια κι έπειτα όταν ο Σβεν ή η αγγλική ομοσπονδία αποφασίσουν ότι πρέπει να αποχωρήσει, νομίζω η δουλειά είναι για έναν Αγγλο."
Back to top
View user's profile Send private message
Giorgos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 24 Mar 2004
Posts: 1059
Location: Peiraias

PostPosted: Mon Apr 11, 2005 4:41 pm    Post subject: Reply with quote

Αξιζει ν'αναφέρουμε οτι η διατησία του Μπριακου,παρόλο που δεν υπήρξαν κ ιδιαίτερες αμφισβητούμενες φάσεις,άγγιξε το τέλειο!Μπράβο του!! Μη λέμε μόνο τα στραβά.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Mon Apr 11, 2005 9:10 pm    Post subject: Reply with quote

Δεν μπορώ θα σκάσω Embarassed

ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΙΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ
Αξίζει και να αναφέρουμε ότι έφαγε ο ¶σουνσάο (2-3 MPV εχθές) κίτρινη κάρτα για φάουλ που έκανε ο Πέτκοφ Shocked και χάνει τους αγώνες με Ξάνθη και ΟΦΗ Evil or Very Mad
Εδώ το φάουλ του Πέτκοφ το είδα εγώ 100μέτρα μακρυά και ο ρέφερι δεν έκανε το κόπο να ρωτήσει το επόπτη ούτε άκουγε το παίκτη που ορκιζόταν ότι δεν είχα καμοιά σχέση.
Φυσικά ο Καρατζιάς έκανε και άλλα ΠΟΛΛΑ λάθη που τα είδατε το βραδυ στις αμφησβητούμενες Wink
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 10:33 pm    Post subject: Reply with quote

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΟΣΟ ΜΕ ΣΤΑΥΡΏΝΕΙΣ
ΤΟΣΟ ΜΕ ΠΟΡΩΝΕΙΣ
Cool

Δεν μηλάω για τα δύο πέναλτι που δεν ήταν κανένα αλλα για τη γενική διαιτησία που ήταν εντελώς κακή και εχθρική, φύσικα δεν είχε επίβραση στον αγώνα άλλα για ακόμα μια αγωνίστική ο κόσμος (μπράβο του) συγκρατήθηκε αλλα δυστιχός 2-3 γεροντάκια χρειάστηκαν εθελοντή νοσοκόμο Embarassed αφού τους ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι στο Α' ημίχρονο (Ένας παλιός πρόεδρος της ΑΕΚ νομίζω ο Γενεράκης πήρε χάπια στους VIP στο πρώτο λόγω διαιτητή) . Evil or Very Mad
Τέλος δεν ξαναγράφω στα αυτό το τόπικ για την διαιτησία μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
wizard
Senior Member
Senior Member


Joined: 30 Apr 2004
Posts: 468
Location: Athens & UK

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 11:06 pm    Post subject: Reply with quote

Και τα δύο πέναλτυ ήταν σωστά, ενώ το πρώτο γκολ του Σουάρες έπρεπε να ακυρωθεί... (το είπε ο Βαρούχας, μη μου ζητάς τα ρέστα Laughing )

Επίσης θα έγραφα κάτι για τον Καστίγιο, αλλά ας συγκρατηθώ..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vag3721
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 06 Feb 2005
Posts: 2392
Location: Naousa/Athens

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 11:07 pm    Post subject: Reply with quote

Και τα 2 ήταν πέναλντυ και το γκόλ του Σοάρες ήταν χέρι.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 11:19 pm    Post subject: Reply with quote

wizard wrote:
Και τα δύο πέναλτυ ήταν σωστά, ενώ το πρώτο γκολ του Σουάρες έπρεπε να ακυρωθεί... (το είπε ο Βαρούχας, μη μου ζητάς τα ρέστα Laughing )

Επίσης θα έγραφα κάτι για τον Καστίγιο, αλλά ας συγκρατηθώ..


Aφού ο είπε ο Βαρούχας φίλε τότε ΟΚ . Laughing Laughing

Αν θέλεις να του τα πείς και του ίδιου του Καστίγιου γνωρίζω που μένει (για την ακρύβεια μπορώ να δώ και τι κάνει κάθε μέρα Wink ).

Υ.Γ. Δεν έγραψα τπτ για τη διαιτησία. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Tzinos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 02 Apr 2004
Posts: 993
Location: London

PostPosted: Mon Apr 18, 2005 3:46 am    Post subject: Reply with quote

^

apo in.gr

Εκτός από τα της κασέτας, ο Σοάρες μίλησε και για τον ημιτελικό Κυπέλλου με τον Ολυμπιακό: «Είναι 180 λεπτά και όλα θα είναι διαφορετικά».

Σε ότι αφορά στο γκολ που έβαλε είπε: «Ακούμπησα την μπάλα με το χέρι μου, χωρίς να το καταλάβω, αλλά ο διατητής δεν το είδε»!

news.in.gr
Back to top
View user's profile Send private message
oute psilos
Full Member
Full Member


Joined: 22 Feb 2005
Posts: 394
Location: glasgow

PostPosted: Wed Apr 27, 2005 11:12 pm    Post subject: Reply with quote

ti epexe me tin dietisia sto OSFP AEK?
akouo oti diamartirete i AEK omos kai o olympiakos gia penalti prin to 0-1
Back to top
View user's profile Send private message
Avon
Full Member
Full Member


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 210

PostPosted: Wed Apr 27, 2005 11:17 pm    Post subject: Reply with quote

Ναι, οσο και αν δεν ειμαι Ολυμπιακος, ο Ριβαλντο (νομιζω) ανατραπηκε κανονικα και (ισως) να ηταν και κοκκινη καρτα...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Thu Apr 28, 2005 12:44 am    Post subject: Reply with quote

Δεν μπορω νακαταλαβω ποσο ασχετος ηταν ο διαιτητης σημερα.

Δε δινει πεναλτυ στο 7ο λεπτο του Ριμπο.
Στο β ημιχρονο αν εδινε τις καρτες που επρεπε η αεκ θα τελειωνε το ματς με 8 παιχτες.
Δεν ηταν οφσαιντ της αεκ στο 90 αλλα πριν απο αυτο εχουν προηγηθει πολλα.

Μακραν η πιο αντιαθλητικη ομαδα που περασε απο το Καραισκακη
και ειχε και την προστασια του διαιτητη.

Μη μου πει κανεις για τις καρτες γιατι ηταν και λιγες...
Back to top
View user's profile Send private message
LEFTERIS733
Junior Member
Junior Member


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 94
Location: PERISTERI

PostPosted: Fri Apr 29, 2005 4:23 pm    Post subject: Reply with quote

Οντως οι καρτες ηταν πολυ λιγες.Το παρακανε η αεκ με τα φαουλ.

Η αεκ μπορει να φωναζει για τις αποβολες Σαντος,βοηθου που ηταν λιγο αστειες και για ενα off-side που θα μπορουσε να αλλαξει τη μορφη του αγωνα.

Ο ολυμπιακος για τη φαση με το Ριβαλντο που μαλλον ηταν πεναλτι.


Ομως ετσι οπως επαιξε η αεκ καλα να παθει.Φυσικα και θα ηθελα να χασει ο ολυμπιακος αλλα για να λεμε τα πραγματα σωστα δεν αξιζε η αεκ.Ειχε νοοτροπια ηττας και προσπαθουσε μονο να χαλασει το παιχνιδι με τα φαουλ.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Mon May 16, 2005 3:18 pm    Post subject: Reply with quote

Panagiotis-7 wrote:
Μακραν η πιο αντιαθλητικη ομαδα που περασε απο το Καραισκακη και ειχε και την προστασια του διαιτητη.


Μετά το σάλο που δημιουργήθηκε για το πέναλτι που είδε και δεν έδωσε ο Βασσάρας περιμένω τα ίδια να διαβάσω και για τη λεωφόρο απο τις πράσινες εφημερίδες . Evil or Very Mad Αν και απο σήμερα διάβασα κάτι περίεργα. Confused
Back to top
View user's profile Send private message
wizard
Senior Member
Senior Member


Joined: 30 Apr 2004
Posts: 468
Location: Athens & UK

PostPosted: Mon May 16, 2005 5:16 pm    Post subject: Reply with quote

ΟΜΦ ειλικρινά έβλεπα το παιχνίδι με 2 φίλους βάζελους και έναν γαύρο και όλοι είπαμε πως έπεσε μόνος του.

Ο Κώτσιος δεν πήγε για να τον ανατρέψει πάντως.

Σε τελική ανάλυση, στείλαμε τον τίτλο στον "πρίγκιπα" μιας και η τελευταία αγωνιστική είναι της πλάκας.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
BIANCOROSSO
New Member
New Member


Joined: 12 Apr 2005
Posts: 49
Location: ΓΛΥΦΑΔΑ Glyfada - Athens

PostPosted: Mon May 16, 2005 8:52 pm    Post subject: Reply with quote

Φυσικά φίλε Wizard απο οτι ειδες ήταν πεναλτάρα αλλα ο Βασσάρας για κάποιο περιεργο λόγο ήθελε να διατηρηθεί η φετινή παράδοση που θελει τον ΠΑΟ να είναι η μόνη ομάδα που δεν έχει πεναλτι εις βάρος της. Αλήθεια που είναι οι υστερίες τπυ Ντέμη ? Οταν στη θεση του βάζελου ήταν ο Ολυμπιακός παλιότερα χαλαγε τον κόσμο , τώρα αδικηθηκε η ¶ΕΚ αλλα δεν υπάρχει παράγκα, ήταν λαθάκι.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
wizard
Senior Member
Senior Member


Joined: 30 Apr 2004
Posts: 468
Location: Athens & UK

PostPosted: Mon May 16, 2005 8:59 pm    Post subject: Reply with quote

Αν ήθελαν να κερδίσουμε και να καθαρίσουμε και το πρωτάθλημα, για παράδειγμα, δε θα μας έκοβαν ένα offside που ήταν οριακό.

Τέλος πάντων, τουλάχιστον δε θα χάσουμε τα λεφτά του CHL. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Mon May 16, 2005 11:04 pm    Post subject: Reply with quote

BIANCOROSSO wrote:
Αλήθεια που είναι οι υστερίες τπυ Ντέμη ? Οταν στη θεση του βάζελου ήταν ο Ολυμπιακός παλιότερα χαλαγε τον κόσμο , τώρα αδικηθηκε η ¶ΕΚ αλλα δεν υπάρχει παράγκα, ήταν λαθάκι.


Καλα προσπαθω να σκεφτω τι θα γινοταν σε αυτη την περιπτωση...
Ουτε ολος ο Σαρωνικος δεν θα ξεπλενε τον Κοκκαλη απο αυτα που θα ακουγε...
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Mon May 16, 2005 11:25 pm    Post subject: Reply with quote

Φίλε wizard στο είχα πεί ότι θα το χτυπίσουμε το μάτς και ότι βγεί. Wink
Πέρσι μια νίκη στη ριζούπολη έδωσε τίτλο σε εσάς , φέτος το αντίστροφο περίπου. Wink

Απο εκεί και πέρα ήταν ΠΕΝΑΛΤΑΡΑ (οι μόνοι που είπαν το αντίθετο ήταν οι πράσινες εφημερίδες απόλυτα φυσιολογικό και αναμενόμενο Embarassed ) και μάλιστα απο αυτά που διδάσκουν στα σεμινάρια γιατί όχι μόνο δεν βρήσκει μπάλα και πέφτει στα πόδια ο Μόρις αλλα σηκώνει και το δεξί πόδι για να ανατρέψει στα σίγουρα τον Μπούρμπο που έφευγε μόνος για την εστία.
Και αμα έκανε θέατρο ο Μπούρμπος γιατί να μην του δείξει κάρτα ή γιατί έλειψε το μάτς πιο νωρίς απο το κανονικό.
Δεν ήθελε να το δώσει ο Βασσάρας Confused ,έτσι απλά αλλα θα πρέπει να τιμωρηθεί μόνο γι’αυτο.

Ο Βασσάρας έκανε και άλλα μικρολαθάκια αλλα σίγουρα στο τέλος αλείωσε το αποτέλεσμα και το πρωτάθλημα και στέρησε απο την ΑΕΚ 7εκ.

Όσο για τους Ολυμπιακούς καλύτερα να μην μηλάνε (τι είναι αυτοί πάντα βρήσκουν κάτι να λένε Rolling Eyes ) και χρωστάνε και ένα ευχαριστό στην ΑΕΚ και αυτό το πρωτάθλημα και οι οπαδοί και ο πρόεδρος και ο προπονητής.
Back to top
View user's profile Send private message
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Mon May 16, 2005 11:39 pm    Post subject: Reply with quote

OMF wrote:
Όσο για τους Ολυμπιακούς καλύτερα να μην μηλάνε (τι είναι αυτοί πάντα βρήσκουν κάτι να λένε Rolling Eyes ) και χρωστάνε και ένα ευχαριστό στην ΑΕΚ και αυτό το πρωτάθλημα και οι οπαδοί και ο πρόεδρος και ο προπονητής.


Φιλε OMF δε χρωσταμε απολυτος τιποτε στην Αεκ.
Αντιθετα εσεις χρωσταγατε.
Ηταν κατι παλια γραμματια που ειχατε να ξοφλησετε απο το 3-1 στη Ν.Φιλαδελφεια.
Θυμασαι το συνθημα;


«ΓΑΥΡΟΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ ΣΤΗ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ»

Με πιανεις τωρα; Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Nikolas
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 1068
Location: ¶λιμος!

PostPosted: Mon May 16, 2005 11:45 pm    Post subject: Reply with quote

Δεν κρίθηκε το Πρωτάθλήμα.Θα παλέψει με νύχια και με δόντια ο Ηράκλης για να μην νικήσει ο Ολυμπιακός... Laughing Laughing Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue May 17, 2005 12:02 am    Post subject: Reply with quote

Panagiotis-7 wrote:

«ΓΑΥΡΟΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ ΣΤΗ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ»

Με πιανεις τωρα; Wink


Τι θυμήθηκες ρε Παναγιώτη Rolling Eyes
Αυτό είναι απο την εποχή του λήθου Laughing Laughing Το 81 δεν ακούστηκε αυτό το σύνθημα Question Wink στο 3-1 στη Ν.Φ.
Τελοσπάντως έπαιξαν ,και καλά έκαναν, για την ΑΕΚ και για κανένα άλλον Cool δυστιχός χάθηκε όμως το CL. Confused λόγω Βασσάρα. Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
apari
Senior Member
Senior Member


Joined: 07 Feb 2004
Posts: 646
Location: Athens-Zografou

PostPosted: Tue May 17, 2005 12:17 am    Post subject: Reply with quote

ΟΚ το καταλάβαμε το παραμύθι.Τουλαχιστον ειναι ελπιδοφόρο το οτι υπάρχει συνενώηση μεταξύ γαύρων και χανουμιων. Evil or Very Mad
Μας το χρωστάγατε - οχι εσεις μας το χρωστάγατε - δώσαμε το πρωτάθλημα στον βάτραχο - οχι εμείς παίξαμε για την φανέλα και το CL....
Evil or Very Mad
Και που είσαι φίλε OMF το CL χάθηκε λόγο Βασσάρα εεεεε Question Shocked Question
Όταν σου έδιναν και έτρωγες το παραμύθι και σε άφηναν να ελπίζεις με τα πέτσινα πέναλτι του Soares στην Νίκαια τότε δεν έλεγες (σαν ΑΕΚ εννοώ) ότι σου χάριζαν το CL.
Τώρα είστε και παραπονεμένοι.... Evil or Very Mad
Αλλά τι κάθομαι και γράφω , και γίνομαι κακός.... εμένα μου έφτανε για να καταλάβω τι παίζει το οτι μετά το τέλος του αγώνα ο πρόεδρος Ντέμης και ο διευθυντής Ιβιτς πανυγύριζαν το Χ. Αυτός ήταν και ο λόγος που ξεκίνησε ο διαπλικτισμός Λιβαθυνού - Τάκη στην κερκίδα. Έτυχε και ήμουν εκεί και το είδα με τα μάτια μου.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Next
Page 5 of 14

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr