stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Πώς και πότε γνωρίσαμε το stadia.gr;
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Σχετικά με το stadia.gr
View previous topic :: View next topic  

Πώς γνωρίσατε το stadia.gr;
Ψάχνοντας για πληροφορίες σχετικά με στάδια
63%
 63%  [ 55 ]
Μέσω φίλου/γνωστού
6%
 6%  [ 6 ]
Μέσω άλλου site ή ΜΜΕ
11%
 11%  [ 10 ]
Εντελώς τυχαία
16%
 16%  [ 14 ]
Άλλο (προσδιορίστε στο post σας)
2%
 2%  [ 2 ]
Total Votes : 87

Author Message
Giorgos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 24 Mar 2004
Posts: 1059
Location: Peiraias

PostPosted: Thu Oct 07, 2004 4:29 am    Post subject: Reply with quote

Arrow alexislogic:Αν εχεις πάει σε Οσφπ-Παο ή Αρης-Παοκ δεν χρειαζεται ν'ανησυχείς για τίποτα.. Wink Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Thu Oct 07, 2004 8:55 am    Post subject: Reply with quote

Συμφωνω απολυτως με τον Giorgo Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
alexislogic
New Member
New Member


Joined: 04 May 2004
Posts: 17

PostPosted: Fri Oct 08, 2004 2:28 am    Post subject: Reply with quote

Φίλε Giorgo, από το πρώτο ζευγάρι που λες, έχω παρακολουθήσει καμιά 25αριά ντέρμπυ μέσα-έξω τα τελευταία 15 χρόνια. Τώρα για το δεύτερο, θα το παλέψω κάποια στιγμή...
Back to top
View user's profile Send private message
Dimiskour
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 02 Jun 2004
Posts: 1189
Location: Αθήνα

PostPosted: Tue Oct 12, 2004 3:10 am    Post subject: Reply with quote

Ego anakalipsa ta stadia meso tou adelfou mou an kai o idios de gnorize tin iparksi tou! Thimamai oti tou estelna emails gia na me enimeronei gia to pos pigainoun ta Olimpiaka erga kai mia mera mou esteile mia photo me to idatografima stadia.gr. Gematos periergia eipa na tsekaro to site kai etsi to anakalipsa. Prepei na itan Maios 2004.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
petalo
Senior Member
Senior Member


Joined: 09 Feb 2004
Posts: 596
Location: θεσσαλονίκη

PostPosted: Thu Oct 14, 2004 7:53 pm    Post subject: Reply with quote

εγω ανακαλυψα το site κατω απο περιεργες συνθηκες.ειμουν στην αριστοτελους και ξαφνικα με πλησιαζει ενας τυπος αλαφιασμενος με μια φωτογραγικη μηχανη ζενιτ περασμενη στον λαιμο του.μου λεει φιλε πως μπορω να παω στο καυτανζογλειο?του λεω χαζος εισαι?εκει δεν πατανε ουτε η ηρακληδεις Very Happy μου λεει εμαι stadionjunkie Exclamation τοτε παγωσα Rolling Eyes ηταν η πρωτη φορα που ακουγα αυτη την λεξη Laughing αφου του ειπα πως να παει μου εδωσε μια καρτα με την διευθυνση του site...

ειμαι τακτικος επισκεπτης απο τις αρχες της δημιουργιας του οταν ηταν ακομα στην προηγουμενη μορφη...καπου στο2001....

υγ.ο τυπος ηταν ο admin... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Fri Oct 15, 2004 9:37 am    Post subject: Reply with quote

petalo wrote:
υγ.ο τυπος ηταν ο admin... Very Happy


Το περιμενα αφου τετοιος ειναι ο φιλτατος Admin Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
aristidis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1448
Location: Πουθενιστάν

PostPosted: Fri Oct 15, 2004 11:10 pm    Post subject: Reply with quote

Πω πω!!!!!!! Petalo πρέπει να είσαι πολύ τυχερός!!!!!!!!!

Είδες από κοντά τον ΦΙΛΤΑΤΟ ADMIN!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Μεταξύ μας έχω και γω αυτήν την απορία να δω τον boss των boss μας!!!)


ΥΓ. (Αντμίν ελπίζω το γλείψιμο να έχει αποτελέσματα Rolling Eyes )
ΥΓ2. (Αστειεύομαι, δεν έγλειφα, σοβαρά τα έλεγα τα προηγούμενα)
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Admin
Site Owner
Site Owner


Joined: 16 Jan 2004
Posts: 2295
Location: Davelis Cave (απ'έξω)

PostPosted: Fri Oct 15, 2004 11:48 pm    Post subject: Reply with quote

Για τους exitmusician, P.A.O., Giorgos, smarg, Mozart, woofy, Nikolas, Manchester_7, aristidis, PAVEL_13, Ypsilon, Asimov, losada7, assotos yios, ael, LIXOURIOTIS, dimi, LEFTERIS733, aquaman, Mr.T, alexislogic, savroulis, Dimiskour, petalo...

Σας ευχαριστώ παιδιά μέσα από την καρδιά μου για όσα έχετε γράψει. Δεν κάνω πλάκα, πραγματικά πολλά από όσα διαβάζω εδώ μέσα με έχουν συγκινήσει. Είναι πολύ ωραίο το συναίσθημα πως η δουλειά που έχεις κάνει "αγγίζει" με αυτόν τον τρόπο τόσο κόσμο. Αφάνταστα ωραίο. Σας ευχαριστώ όλους και πάλι.

ΥΓ: Ε όχι και "στην Αριστοτέλους αλαφιασμένος" και να μην ξέρω που είναι το Καυτανζόγλειο βρε petalo! Μην τα γράφεις έτσι, γιατί κάποιοι μπορεί και να τα πιστέψουν. Αν και η ιδέα για τις κάρτες stadia.gr δεν είναι κακή Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
aristidis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1448
Location: Πουθενιστάν

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 12:00 am    Post subject: Reply with quote

Δηλαδή τι έγινε Αντμίν;;;;;
Για πες την δική σου πτυχή της ιστορίας!!!!!!!!!!!!!!!! Razz
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
savroulis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1632
Location: Athens, Greece

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 9:27 am    Post subject: Reply with quote

τσατσάκια!!!!!!!!!!! Laughing Cool Laughing Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
petalo
Senior Member
Senior Member


Joined: 09 Feb 2004
Posts: 596
Location: θεσσαλονίκη

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 12:18 pm    Post subject: Reply with quote

ενταξει,να μην λεμε και υπερβολες ηξερες που ψιλοπεφτει το καυτανζογλειο αλλα ηθελες να σιγουρευτεις Laughing
για οσους δεν εχουν δει τον admin απο κοντα θα κανω μια προσπαθεια να τον περιγραψω,ακους αριστιδη?
ειναι γυρω στο 1.85,ξανθος με γαλαζια ματια...φοραει γυαλια-υπερμετρωπιας τα εκοψα Mr. Green -και κοντο μαλλι.
admin,η κινηση σου να κυκλοφορησεις postcard ελληνικων σταδιων ηταν ποιλυ καλη...δεν μιλαω απο οικονομικης αποψης,αλλα καλυψες ενα κενο που υπαρχει στην χωρα για αυτο το hobby που σαν συλλεκτης και εγω ξερω οτι ειναι δημοφιλες στο εξωτερικο...
θα ηταν καλο να το συνεχισεις και να κυκλοφορησεις τα νεα σταδια και οχι μονο.τα ατομα που συναλλασομαι με εχουν πρηξει για τα σταδια των ολυμπιακων...σιγουρα και εσυ θα εχεις δεχθει παρομοια mails.ξερω οτι δεν εχεις και πολυ χρονο....αλλα δωστα στο τυπογραφειο και θα κανονησει εκεινο... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
LEFTERIS733
Junior Member
Junior Member


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 94
Location: PERISTERI

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 5:29 pm    Post subject: Reply with quote

Admin wrote:
Σας ευχαριστώ όλους και πάλι.



Εμεις σε ευχαριστουμε που εφτιαξες αυτο το site για να ενημερωνομαστε-συζηταμε-μαθαινουμε για κατι που μας ενδιεφερε,για ενα ψωνιο που ειχαμε-τα γηπεδα- αλλα δεν μπορουσαμε!Ολα αυτα ομως πριν το stadia.gr!!! Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
aristidis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1448
Location: Πουθενιστάν

PostPosted: Sat Oct 16, 2004 10:24 pm    Post subject: Reply with quote

Σωστός ο Λευτέρης!!!!!!!

Εμείς σε ευχαριστούμε Αντμίννννννννννννννν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Mon Oct 18, 2004 9:21 am    Post subject: Reply with quote

Εμεις σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ για το εκπληκτικο site σου , φιλτατε ADMIN Very Happy

Συνεχισε το εργο σου γιατι ειμαστε stadioπρεζακηδες και "ζουμε" απο το site σου Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
siakabetis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 01 Oct 2004
Posts: 1426
Location: patras

PostPosted: Wed Apr 27, 2005 11:09 pm    Post subject: Reply with quote

εγω διαβαζα εθνοσπορ για τη σεζον 2004-05 και μια φωτο για καποια ομαδα ειχε τηδθ του σαιτ. μπηκα απο περιεργεια το σεπεμβρη του 04 εγινα μελος τον 10 του 04 και εχω αρχισει να γραφω ενεργα εδω και 10 ημερες περιπου γιατι γνωριζω νεα ατομα απο τις αποψεις τους χωρις να τους ξερω προσωπικα
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
KPHTH Rulez
Guest





PostPosted: Thu Apr 28, 2005 10:26 am    Post subject: Reply with quote

Εγώ πορωμένος με το Παγκρήτιο πάω στο google και στις εικόνες πατάω Παγκρήτιο,Pancretan και αμέσως είδα καμιά 10αριά φωτογραφίες που είχαν το λογότυπο stadia.gr.....E πήγα στο site και είδα τις σελίδες για τα άλλα στάδια και μου άρεσε...
Μετά από λίγο καιρό ανακάλυψα και το forum που είναι πολύ πιο πόρωση και να 'μαι τώρα..... Cool
Back to top
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Thu Apr 28, 2005 11:26 am    Post subject: Reply with quote

Έψαξα να βρώ το πρώτο μου post στο προηγούμενο φόρουμ και τη πρώτη κόντρα (απο τις πολλές μετά) γιατί με είχε αποκαλέσει πιτσιρικά (πάντα έβγαζα σπυριά με αυτή τη λέξη Embarassed ).
Τελοσπάντων δεν το κατάφερα αλλα βρήκα όλα τα post μου στο προηγούμενο site και περίφανα τα παρουσιάζω γιατί σε αυτά που έγραφα έπαισε στα περισσότερα μέσα. Mr. Green
Ειδικά με τα βεγγαλικά στη τελετή έναρξης όταν είπα ότι θα ήταν ωραίο ο Ypsilon μου την <<έπαισε>> μαζί με άλλους γιατί είχε πεί ότι δεν θέλει να δεί το στέγαστρο καλατράβα φλαμπέ Laughing Laughing .Τελικά το είδε. Twisted Evil

Βάζω ένα μήνημα που απαντάει στο ερώτημα του site (δεν είναι το πρώτο).

111 Γενική συζήτηση / Re: OAKA KAI TELETI ENARXEIS on: Oct 30th, 2003, 2:28pm
Started by OLYMPIC MEGA FAN | Post by OMF
HELLO stadia.gr maniacs ,
Γιναμε 76 αντε να τα εκατοστησουμε και μετα να τα χιλιασουμε και παει λεγοντας .
Με κερδισατε γιατι ενω το ξεκινησα σαν αναγκη να πω τη γνωμη μου ,τελικα μπηκα και εγω στη παρεα σας


Πώς βγήκε το nickname

ypsilon
Guest
Re: OAKA KAI TELETI ENARXEIS
« Reply #1 on: Oct 25th, 2003, 5:05pm »

--------------------------------------------------------------------------------
Φίλε OMF (παραείναι μεγάλο το nicname σου, αλλά επειδή κάπως πρέπει να σε φωνάζω, πιστεύω να μην σε πειράζει που χρησιμοποιώ τα αρχικά).



Τα post έχουν ενδιαφέρων τώρα που έχει τελειώσει το πανηγίρι των ολυμπιακών. Cool

http://stadia.proboards16.com/index.cgi?action=usersrecentposts&user=OlympicMegaFan σαν omf

http://stadia.proboards16.com/index.cgi?action=display&board=general&num=1066936635&start=0 Το site που άνοιξα για τη τελετή έναρξης

http://stadia.proboards16.com/index.cgi?action=search2 Μερικές ενδιαφέρων απαντήσεις μελών σε αυτά που έγραφα.

O λόγος που μπήκα ήταν/είναι η μεγάλα μου αγάπη για την ολυμπιακή ιδέα που βάζει τη δεύτερη θέση μετά την αγάπη μου για την ΑΕΚ άλλωστε και τα δύο είναι δυο σπουδαίες ΙΔΕΕΣ
Back to top
View user's profile Send private message
DonAlex
Senior Member
Senior Member


Joined: 20 Mar 2004
Posts: 482
Location: Zurich

PostPosted: Thu Apr 28, 2005 1:27 pm    Post subject: Reply with quote

Afta pou tha diavasete einai katathesi psyxis... Laughing

Egw anakalypsa to stadia.gr (xilies dokses ston Admin) apo ena aplo search sto yahoo
(pote Google...eimai ap'tous paradosiakous Cool ) sxetika me ta stadia twn Olympiakwn (itoi...Martios-Aprilios tou 2004).
Eixa dei afto to "forum" sto menu...alla den kserw pws mou eixe katsei...
Nomiza pws mono kati psyxakides empainan kai legan ton pono tous (poso dikio eixa telika Wink )
Mia, dyo, thymamai meta kati eida sto homepage sxetika me to forum...
kai lew...de ganietai...tha to patisw to koumpi...

Kai idou....meta apo ena xrono kai ena mina...exw apokopei apo tous gyrw mou,
o desmos mou vrisketai se krisi, ta mallia mou exoun pesei, exw valei 10 kila ap'to kathisio,
koimamai kai vlepw ton Tse me ton Taz kai ton Mozart na malwnoun, kai genikotera...
XREIAZOMAI VOHTHEIAAAAAAAAAAA Laughing Cool

Eimai kala giatre mou Question Question Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Doc
Full Member
Full Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 359
Location: Liverpool

PostPosted: Tue May 17, 2005 4:11 pm    Post subject: Reply with quote

Λοιπον εγω εμαθα το σαιτ ενα βραδυ στους σκοτεινους δρομους του Ιντρενετ Very Happy ...ψαχνοντας για σταδια και φωτογραφιες τους.Αυτα τον χειμωνα 2001-2002...Το πρωτο site που βρηκα τοτε ηταν τo worldstadiums.com.Στην συνεχεια ψαχνοντας στο google βρηκα ενα ελληνικο site.Λεγοταν stadia.gr...Μπηκα μεσα και μου αρεσε γιατι ηταν αρκετα ενημερωμενο (φυσικα καμια σχεση με σημερα... Cool .Τοτε δεν ειχε ακομα φορουμ παραμονο το guestbook ενω και το ιnterface της σελιδας ηταν πιο παλιομοδιτικο...)
To εβαλα λοιπον στα favorites και απο τοτε δεν βγηκε(μεχρι και homepage εγινε! Razz ).
Οταν ηρθε και το φορουμ εγινα μελος και τα υπολοιπα ειναι λιγο πολυ γνωστα...

ΥΓ:Ειχα ενα κενο παρουσιας στο φορουμ απο τον περασμενο Ιουνιο μεχρι φετος τον Μαρτιο.Ισως και γι αυτο η χρονικη παρουσια μου στο φορουμ δεν αντικατοπτριζεται και στον αριθμο των ποστ....

ΥΓ2:Ευχαριστω τον Αdmin το site που εφτιαξε και τους mods που κρατουν σε ισοροπια το φορουμ...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
AnimeGR
New Member
New Member


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 44

PostPosted: Tue Jun 07, 2005 7:56 pm    Post subject: Reply with quote

Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι καινούργιοι!!!

http://web.archive.org/web/*/http://www.stadia.gr
Back to top
View user's profile Send private message
Choriatis 2004
Senior Member
Senior Member


Joined: 25 Feb 2004
Posts: 480
Location: Athens/Aigio

PostPosted: Wed Jun 08, 2005 10:16 am    Post subject: Reply with quote

Tωρα το πηρα χαμπαρι αυτο το thread.
Ηταν τελη του ετους 2003 οταν καθως εκανα περιηγηση στο site του Παναιγιαλειου κοιτουσα καποιες φωτογραφιες του γηπεδου.
Κατω απο τις φωτογραφιες λοιπον υπηρχε ενα link Που ελεγε οτι οι photos ειναι απο το σταδια.gr!
Εκανα κλικ και μπηκα.
Στις αρχες του σωτηριου ετους 2004 εθιστηκα για τα καλα με τις πληροφοριες για τα Ολυμπιακα εργα και τα συναφη. Αγνοουσα ωστοσο την υπαρξη του φορουμ Rolling Eyes
Τελικα, οταν προσεξα οτι υπηρχε κατι τετοιο(αρχες Φεβρουαριου) μπηκα μεσα αναζητωντας κυριως φωτογραφιες απο το ανεγειρομενο Καραισκακη και το ανακατασκευαζομενο ΟΑΚΑ!
Το πρωτο μου post το εκανα ως guest στο γηπεδο Καραισκακη με το ψευδωνυμο Antonis Aigio Very Happy
Tελικα λιγες μερες αργοτερα στις 25/2/2004 και ενω τα μελη ηταν μολις 87 εγινα και εγω μελος.
Στην αρχη κοιτουσα μονο το thread του ΟΑΚΑ και του γηπεδου Καραισκακη χωρις να κανω πολλα post. Tελικα δεν αντεξα και εθιστηκα στο φορουμ με αποκορυφωμα την περιοδο του καλοκαιριου και τις φωτο του Ιωαννη Smile
Μαλιστα σε μια εκδρομη με φιλους στη Γαλλια και ενω ειχαμε επισκεφτει ενα ερευνητικο κεντρο το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν να ψαξω να βρω υπολογιστη. Ηταν βλεπετε Παρασκευη Wink

Ευχαριστω τον Admin που πηρε την πρωτοβουλια να φτιαξει το site και το φορουμ για να ικανοποιουμε την τρελα μας. Και τους μοντερατορες που ρυθμιζουν τις δυσκολες καταστασεις Exclamation

ΕDIT
Οριστε και το πρωτο μου ποστ



Antonis Aigio
Guest





Posted: Mon Feb 09, 2004 10:22 pm Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

Γεια σε ολους. Καλορίζικο το νέο φόρουμ, το site, τα πάντα είναι καταπληκτικά! Επειδή όμως είμαι λίγο μη πληροφορημένος πάνω στο θέμα. Γνωρίζει κανείς πότε ακριβώς θα είναι ετοιμο(θα προλάβει κανένα παιχνίδι φέτος)? και κάτι αλλο. Σχετικά με το ενδιαφέρον που έχει εκδηλωθει για τα διαρκείας της επόμενης σεζόν. Υπάρχει περίπτωση να ξεπουληθούν όλα? Οποιος γνωρίζει τον παρακαλώ να απαντήσει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Παναιγιάλειος για πάντα!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Maiden
Full Member
Full Member


Joined: 28 Mar 2004
Posts: 296
Location: Brighton

PostPosted: Fri Jun 10, 2005 1:49 pm    Post subject: Reply with quote

Το προηγούμενο καλοκαίρι στην Ibiza, σε ένα club γνώρισα μια 19χρονη Πορτογαλέζα απο τη Λειρία. Ήταν πορωμένη με το θρίαμβο της Ελλάδας στο Εuro, μόλις της είπα οτι είμαι Έλληνας με πήγε σπίτι της και με οδήγησε στην κρεβατοκάμαρα. Ο φωτισμός ήταν διακριτικός, αλλά αρκετός για να διακρίνω το λογότυπο stadia.gr τυπωμένο στα εσώρουχα της. Tην επόμενη μέρα πληκτρολογούσα το url και έμπαινα στο μαγικό κόσμο του φόρουμ. Κάπως έτσι γνώρισα το site...

Σημειωτέον, η Πορτογαλέζα ήταν παρθένα. Εξ' ού και το nickname....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Fri Jun 10, 2005 1:55 pm    Post subject: Reply with quote

Θεωρω το post του Maiden κορυφαιο του TOPIC Laughing Very Happy Smile Razz Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Tue Jun 14, 2005 9:36 am    Post subject: Reply with quote

Ολίγον άσχετο με το θέμα αλλά μιλάμε για μεγάλη σύμπτωση - αν είναι τέτοια...

Τον περασμένο Οκτώβρη ο petalo προσπάθησε να δώσει μια περιγραφή του Admin:

petalo wrote:
για οσους δεν εχουν δει τον admin απο κοντα θα κανω μια προσπαθεια να τον περιγραψω,ακους αριστιδη?
ειναι γυρω στο 1.85,ξανθος με γαλαζια ματια...φοραει γυαλια-υπερμετρωπιας τα εκοψα Mr. Green -και κοντο μαλλι.


Καμία σχέση με τον Admin, αλλά τον exit τον πέτυχες διάνα! Μέχρι και τα γυαλιά υπερμετρωπίας πέτυχες! Shocked Μήπως γνωριζόμαστε; Rolling Eyes Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
66.Panahaiki
Junior Member
Junior Member


Joined: 24 May 2005
Posts: 84
Location: ΠΑΤΡΑ-Καρδίτσα

PostPosted: Wed Jun 15, 2005 6:55 pm    Post subject: Reply with quote

Αν σας πω ότι δεν θυμάμαι, Confused θα με παρεξηγήσετε! Twisted Evil
Panachas Fans - Θεσσαλίας Club, είναι εδώ… Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Σχετικά με το stadia.gr All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr