stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

About Tickets
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Ολυμπιακοί Αγώνες
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nikos C.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 23 Jun 2004
Posts: 1041

PostPosted: Sat Aug 21, 2004 4:30 am    Post subject: Reply with quote

Quote:
Είναι δυνατόν να λένε ότι δεν υπάρχουν εισιτήρια και το ΟΑΚΑ να έχει 4 θύρες άδειες μόνο και μόνο επειδή φοβούνται τους Ταλιμπάν στις γαμοχώρες τους? Δώστε τα πίσω ρε καριόληδες τα εισιτήρια.


Ο φίλος από πάνω δεν είπε ότι τα εισιτήρια των 25 Ευρώ είναι ακόμα διαθέσιμα; Μήπως δεν έχουμε πρόβλημα των ξένων επιτροπών, αλλά ακριβών για τους Έλληνες εισιτηρίων;

EDIT: Έκανα μια πρόχειρη έρευνα και στο Ολυμπιακό στάδιο παραμένουν απούλητες οι ακριβές θέσεις σε αρκετές μέρες. Και επειδή το κάτω πέταλο πάει στην ακριβή ζώνη, οι άνθρωποι δεν δίνουν τα 25 ή 40 ή 90 ευρώ ευρώ και μένει απούλητη.

Το ίδιο και με την ενόργανη γυμναστική. Πώς να μην είναι μισοάδεια όταν έχουν όλο το κάτω διάζωμα 200 ευρώ και δεν έχει έλληνα αθλητή παρά μόνο μία μέρα;
Back to top
View user's profile Send private message
Lothar_GR
Full Member
Full Member


Joined: 09 Jun 2004
Posts: 392
Location: Αθηνα

PostPosted: Sat Aug 21, 2004 8:43 am    Post subject: Reply with quote

τωρα στη τηλεοραση το πρωι παντως δεν φαινεται καθολου αδειο παντως. Το αντιθετο μαλιστα. Και επισης χθες το πρωι που ειμουν στο ΟΑΚΑ για τα πρωινα προκριματικα, μου εκανε εντυπωση πως παρολο που τα αγωνισματα ξεκινουσαν στις 9 μεχρι εκεινη τη ωρα ο κοσμος στις κερκιδες ηταν ελαχιστος και εξω απο το σταδιο επικρατουσε κοσμοπλυμμηρα ... Και ξαφνικα κατα τις 9:30 - 10:00 τα πανω διαζωματα γεμισαν.
Back to top
View user's profile Send private message
smarg
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1156

PostPosted: Sat Aug 21, 2004 9:29 am    Post subject: Reply with quote

Το Ολυμπιακό στάδιο απ ότι είπε ο ακφωνητής έχει πάνω απο 40.000 κόσμο ακόμα και στα πέταλα που χθες ήταν άδεια. Επίσης τίγκα είναι και το κωπηλατοδρόμιο στο Σχοινιά.... Razz
Back to top
View user's profile Send private message
KEFALONITIS
Full Member
Full Member


Joined: 19 Feb 2004
Posts: 280
Location: NYC

PostPosted: Sat Aug 21, 2004 9:37 am    Post subject: Reply with quote

ontws sxoinias tigka opws fainetai apo tv.

Pantws an ontws to problhma me OAKA entopizetai sto kostos twn eishthriwn kai lambanontas ypopsh oti o stibos apoteli th bitrina mias Olympiadas tote h organwtikh epitroph prepei epeigontws na kanei ekptwsh stis times twn apoulhtwn.

EDW kai TWRA... Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Red Adder
New Member
New Member


Joined: 24 Jun 2004
Posts: 54
Location: Athens

PostPosted: Sat Aug 21, 2004 9:47 am    Post subject: Reply with quote

Και αυτοί που έχουν αγοράσει είδη τι πρέπει να κάνουν τότε μου λέτε; Δεν θα έπρεπε να τους επιστραφούν με αυτή την λογική χρήματα πίσω; Νομίζω ότι θα ήταν δίκαιο για όλους έτσί;
Back to top
View user's profile Send private message
incisiv
Junior Member
Junior Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 149
Location: athens

PostPosted: Sat Aug 21, 2004 12:03 pm    Post subject: Reply with quote

Μολις γυρισα απο το πρωινο στιβο στο ΟΑΚΑ.Παρα πολυς κοσμος Smile Exclamation Καμια σχεση με χτες το βραδυ.Σε παρα πολλα σημεια και στα δυο διαζωματα ο κοσμος ηταν φισκα!!!Τα κατω πεταλα και αυτα γεματα.Αυτο σημαινει οτι υπαρχει προβλημα με τα ακριβα εισιτηρια.Παντως ο ελληνικος λαος κανει τα παντα να δειξει οτι του αξιζε η αναθεση των αγωνων!!!Γεμιζει τα σταδια,κανει υπεροχους αγωνες και δειχνει τον καλυτερο εαυτο του.Πραγματικα ποτε δεν ειμασταν τοσο υπεροχοι Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
zigzag
Junior Member
Junior Member


Joined: 18 Jul 2004
Posts: 77

PostPosted: Sat Aug 21, 2004 1:05 pm    Post subject: Reply with quote

Εντυπώσεις από το ΟΑΚΑ:

Είχε πάρα πολύ κόσμο. 99% ήταν Έλληνες.

Καταπληκτικό το στάδιο.

Προβλήματα από τον ήλιο. Όπου βάραγε στην έδινε στο κεφάλι. Μερικοί δεν άντεχαν και ή μετακινούνταν ή έφευγαν πιο νωρίς.

Πολύς κόσμος ερχόταν μετά τις 9:30 -10:00 κυρίως γιατί είχες να χαζέψεις πολλά πράγματα έξω από το στάδιο.

Τα περί πατημένου χώματος – άσχημης εικόνας – ξερών δέντρων είναι απλά με μια κουβέντα εκτός τόπου και χρόνου. Για να σας δώσω να το καταλάβετε η ματιά του επισκέπτη είχε τόσα πολλά να αιχμαλωτιστεί που απορώ πως κάποιος μπορεί να πρόσεχε οτιδήποτε ‘αρνητικό’ στην όλη εικόνα.

Οι μεταβιβάσεις από και προς το ΟΑΚΑ δούλεψαν ΑΨΟΓΑ.

Οι εθελοντές ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚOI. Μια χαρακτηριστική ατάκα από την ντουντούκα εθελοντή ‘ευχαριστούμε που μας προτιμήσατε – να μας ξανάρθετε – υποσχόμαστε να χαμηλώσουμε την θέρμανση’

ΠΑΝΤΕΛΗΣ έλλειψη Αμερικανο -Βρετανών
Back to top
View user's profile Send private message
aikinn
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 08 Jul 2004
Posts: 763

PostPosted: Sat Aug 21, 2004 2:28 pm    Post subject: Reply with quote

Κάτι μου λέει ότι πρέπει να τοποθετηθώ σχετικά με το χθεσινό μου post. Πάντως μην δείτε κάποιον να τα πέρνει στο κρανίο, αμέσως να τον φάτε!!! Σχετικά με τον Σχοινιά, ναι , έμεινα μολόκος και εγώ σήμερα. Γεμάτο!!! Πάντως και τις προηγούμενες μέρες είχε περιορισμένα εισιτήρια, αλλά ούτε το μισό δε γέμιζε. Για το ΟΑΚΑ δεν έχω άποψη, γιατί έφυγα με το που ξύπνησα, και δεν πρόλαβα να δώ καθόλου. Πάντως εγώ διαφωνώ ότι είναι θέμα χρημάτων. Και αυτό γιάτί η έκδοση των εισιτηρίων είναι εντελώς random και δεν εξηγείται να είναι άδεια τα πέταλα. Θα έπρεπε να υπάρχουν κανονικά θεατές κατανεμημένοι ίσα σε όλο το κάτω διάζωμα, και όχι όλοι μαζεμένοι στις κεντρικές θύρες. Αυτό δείχνει ότι όλα αυτά είναι θέσεις χορηγών και αθλητών.
Back to top
View user's profile Send private message
profitis
Junior Member
Junior Member


Joined: 21 Aug 2004
Posts: 109

PostPosted: Sat Aug 21, 2004 3:02 pm    Post subject: Reply with quote

Γεια σας!!!

Παρακολουθω εδω και αρκετο καιρο το Forum σας.Καταπληκτικο και με πληθωρα πληροφοριων και φωτογραφιων.

Εχω ηδη αγορασει αρκετα εισητηρια(απο επερυσι τον Ιουνη και μερικα τον Γεναρη).

Αυτο που αναφεραν πολλα μελοι τοu forum για τις θεσεις τον εισητηριων εχει συμβει και σε μενα!!!Ειναι μεν Β θεση αλλα δεν γινεται να εισαι μολις ξεκινασει η θυρα,ακριβως μπροστα στον ανεμηστηρα στο Mπιτσ Βολειμπολ.Eπισης σε ολες τις εγκαταστασεις ημαστε κατω κατω...

Τελος,σημερα το πρωι στον Στιβο που πηγα(το διαβεβεωνω και εγω οτι ειχε τουλαχιστον 40000) ειμασταν στο πεταλο!!Κατω απο τo Matrix!!!!Και τα εισητηρια ητανε κατηογοριας Α!!!

Aυτα.
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Sat Aug 21, 2004 4:34 pm    Post subject: Reply with quote

Είμουν χθές στο Στιβο και κατά τις 20-22.00 το στάδιο ήταν σχεδόν γεμάτο με ελάχιστα κενά ανάμεσα τους ΕΚΤΟΣ βέβαια από τις 4 θύρες στο κάτω διάζωμα από τη πλευρά του βωμού. ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ μου έχουν γίνει μεγάλες μαμακίες από του χορηγούς και τους τρομοκρατιομανείς ξένους οι οποίοι αγοράσαν εισητήρια που δεν διέθεσαν Twisted Evil . Τι να πω αν είχαν συμβεί αυτά σε άλλες χώρες και είχε παιχτεί τέτοιος βρώμικος πόλεμος σε όλα τα επίπεδα(θυμηθείτε τι έχουμε ακούσει μέχρι τώρα) πιστεύω ότι θα ήταν άδεια όλα τα γήπεδα. Όλοι οι γνωστοί και φίλοι μου αγοράζουν εισητήρια σαν τρελοί παρότι ακούνε τις 1000 2 παπ@@@ριές από τα 2 ελληνικά κολοκάναλα και τα ξένα Twisted Evil

Δείτε το και δειγματοληπτικά. Εγώ τυγχάνει να είμαι συνδεδεμένος 10 ώρες την ημέρα από το Μάρτη και κατά μέσο όρο εδω μέσα είναι 15 άτομα(εγγεγραμένοι) και ποστάρουν. Αυτή τη στιγμή είναι μόνο 1. ΓΙΑΤΙΙΙΙ ???
Γιατί απλά όλοι είναι στα στάδια Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
dimetro
Full Member
Full Member


Joined: 26 Jul 2004
Posts: 214
Location: Aeghio-Xanthi

PostPosted: Sun Aug 22, 2004 11:06 am    Post subject: Reply with quote

Χτες παρακολουθησα τον αγωνα προημιτελικων ποδοσφαιρου στην Πατρα.Το σταδιο καταπληκτικο αν και υπαρχουν προβληματα στην συντηρηση του εξ'αιτιας του μεγεθους του.Απο εισητιρια Confused οχι τιποτα τρελα πραγματα,σχεδον το μισο ηταν γεματο και οι συγκοινωνιες απο και προς τους χωρους σταθμευσης λειτουργησαν αριστα.οι εθελοντες μοναδικοι. Very Happy Μακαρι να κυλησουν ετσι οι υπολοιποι αγωνες με περισσοτερους θεατες.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Mon Aug 23, 2004 12:30 pm    Post subject: Reply with quote

Δεν ξερω τι εδειξε εχθες η TV αλλα στο Γηπεδο ηταν εκπληκτικη η ατμοσφαιρα και φαινοταν οτι η χθεσινη μερα θα ηταν μοναδικη απο νωρις. Το ενιωθες οτι ο κοσμος ηταν φιαγμενος απο το εξω και πριν ξεκινησει ο στιβος.Ευχομαι απο εδω και περα να εχει την ιδια και μακαρυ και μεγαλλητερη ενταση ο κοσμος στο στιβο .
Το εκπληκτικο ομως ηταν το Σιρτακι (τελοσπαντων το τραγουδι του Zορμπα) που ανεβασε ολο το κοσμο ορθιο (Ελληνες που ηταν το πολλη 15.000 και τους ξενους ) να χειροκροτει στους ρυθμους και στο τελος να χωρευουν και φυσικα το hightlight της βραδιας τα 100m που ουτε καν προλαβα να καταλαβω τι εγινε ποτε ξεκινησαν και ποτε φτασαν. Αν και η αγαπημενη μου στιγμη ηταν το ολυμπιακο ρεκορ της Χαλκια.
Ζουμε μοναδικες στιγμες στην Αθηνα και ειναι αμαρτια για οσους δεν τις εχουν ζησει ακομα .
Back to top
View user's profile Send private message
ioannis31
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Feb 2004
Posts: 762
Location: Suburbia

PostPosted: Mon Aug 23, 2004 1:31 pm    Post subject: Reply with quote

Τελικά, μιας και η Εθνική Baseball δεν τα κατάφερε, πήρα την απόφαση να αλλάξω σήμερα τα εισητήρια για τον τελικό.

Με μεγάλη μου χαρά, έχω πλέον στα χέρια μου εισητήρια για την Τετάρτη, όπου ελπίζω να δω την Χαλκιά στο υψηλότερο σκαλί του βάθρου. Έχει και απονομή την ίδια ημέρα! Very Happy

Η ανταλλαγή έγινε κλασσικά στην Πλατεία Μοναστηρακίου, όπου 6 εισητήρια baseball αξίας 300€ + 50 € μετρητά αντηλλάγησαν με 6 στίβου αξίας 420€.

Κάποιος Κουβανός ή Ιάπωνας θα γίνει επίσης ευτυχισμένος Cool
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Tue Aug 24, 2004 12:36 am    Post subject: Reply with quote

Σχεδόν γεμάτο το κεντρικό γήπεδο του Χοκευ. Απόψε είδα Γερμανία-Κορέα & Ολλανδία-Αυστραλία . Τα καθίσματα που ήταν κενά το πολύ να ήταν ένα 10-15%. Και να φανταστείτε οι περισσότεροι ήταν Ευρωπαίοι και λίγοι Έλληνες. Πολύ ωραία ατμόσφαιρα από τους Ολλανδούς που είναι διάσημοι γι αυτό. Τραγουδούσαν τραγούδια που θύμηζαν παιδικές σχολικές εκδρομές σε στυλ "Ήταν ένα μικρό καράβι...που ήταν αααα ταξιδευτό" Twisted Evil Έλιωσα όταν 3-4 Ολανδοί είχαν δει τους δικούς μας να ξεκινάνε κύμα και δεν καταλαβαίναν τι είναι αυτό που κάνουν ;;; Αυτοί δεν ξέρανε ότι εμείς ξεκινάμε το κύμα με το οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο και τα τρεμάμενα χέρια. Αυτοί το ξεκινάνε αλλιώς σε στυλ Παντομίμα Laughing Laughing Μόλις όμως συντονιστήκαμε Έλληνες Ολλανδοί και Γερμανοί έγινε χαμός. Εν τω μεταξύ τα ποτιστικά που υγραίνουν το χόρτο κατάβρεχαν τους θεατές καθώς ήταν στο αυτόματο. Οι ξένοι ειδικά στο πρώτο αγώνα φάνηκαν να απολαμβάνουν το κατάβρεγμα με τη ζέστη που είχε Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Nightcrawler
New Member
New Member


Joined: 01 Apr 2004
Posts: 38
Location: Ηράκλειο

PostPosted: Tue Aug 24, 2004 6:19 pm    Post subject: Reply with quote

Το παρακάτω το έγραψε ο Tippy σε άλλο τόπικ - δεν έχω ιδέα αυτή τη στιγμή σε ποιό :p

Quote:
το παιχνίδι που γινόταν στο Ηράκλειο στον Παγκρήτειο Στάδιο, μεταξύ της Παραγουάης και της Κορέας, το οποίο δεν "έκοψε" πάνω από 4.113 εισιτήρια και το ποσοστό που κατάφερε να φτάσει σε σύγκριση πάντα με την χωρητικότητά του (χωράει 26.467 θεατές), ήταν μόλις 17%.


Πότε έγινε αυτό και δεν το πήρα χαμπάρι; Razz
Το Ιράκ - Αυστραλία είχε γίνει εδώ και έκοψε 10.000κάτι εισητήρια.

Γενικά τα χουν κάνει λίγο μαντάρα οι δημιοσιόγραφοι με τους αγώνες στις επαρχιακές πόλεις, και αλλού διάβαζα για άσχετο ματς που έγινε - και καλά - στο Παγκρήτιο.

Εδώ καλά πήγαμε,3 φορές πάνω από 10.000
Back to top
View user's profile Send private message
aikinn
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 08 Jul 2004
Posts: 763

PostPosted: Wed Aug 25, 2004 2:29 am    Post subject: Reply with quote

Ρε παιδιά τι χαμός γίνεται στο μοναστηράκι με τα εισιτήρια? Τελικά δεν μας δουλεύουν ότι έχουν πουληθεί 3,2 εκατ. Αλλα αφού τα μισά βρίσκονται στο μαναστηράκι, λογικό είναι να είναι άδεια τα γήπεδα. Πηγαίνετε πάρτε κανα εισιτήριο. Τα πουλάνε στην ονομαστική τους αξία, ενώ για αγωνίσματα που γίνονται σε λίγες ώρες, μπορείτε να ρίξετε και τις τιμές. Σήμερα αγόρασα για το Ελλάδα-Αργεντινή στο μπάσκετ στην ονομαστική του αξία. Και κάθε μέρα φέρνουν και άλλα. Άντε μπας και μας κάτσει κανένας τελικός πόλο αύριο!!!
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Wed Aug 25, 2004 7:18 am    Post subject: Reply with quote

Χθές το βράδυ
στο Καραϊσκάκη ήταν περισσότεροι από 30.000 θεατές όπως ανακοινώθηκε και από τα ηχεία.
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Wed Aug 25, 2004 1:34 pm    Post subject: Reply with quote

Για την ακριβεια 30.910 εισιτηρια Exclamation δηλαδη sold out με μερικες ελειψης στους επισημους και να φανταστειτε οτι μεχρι προχθες μονο των 30ευρω ειχαν πουληθει και μεχρι εχθες το μεσημερι ειχαν μεινει μερικα των 55ευρω (ειχαν ηδη εξαντληθει των 40%)
Ξερει κανεις ποσα εισιτηρια πουληθηκαν στων αλλων ημιτελικο Question
Back to top
View user's profile Send private message
Zamafou
Full Member
Full Member


Joined: 13 Jul 2004
Posts: 286

PostPosted: Wed Aug 25, 2004 3:14 pm    Post subject: Reply with quote

Τα εισητήρια είναι σίγουρα η ευχάριστη έκπληξη των Ολυμπιακών Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
ioannis31
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Feb 2004
Posts: 762
Location: Suburbia

PostPosted: Thu Aug 26, 2004 12:50 pm    Post subject: Reply with quote

Μόλις τσίμπησα και εισητήριο για το USA-SPAIN στο basket. 30€!

Φεύγω!!!!!!!!!!!!!


Α, στο Μοναστηράκι πλέον γίνεται της ανωμαλίας... Το αναφέρανε και τα @*$()$* ΜΜΕ για την πώληση των εισητηρίων και γίνεται το σώσε...
Back to top
View user's profile Send private message
Manchester_7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 800
Location: 53.3° N 2.3° W (Manchester, United Kingdom)

PostPosted: Thu Aug 26, 2004 2:20 pm    Post subject: Reply with quote

Απο in.gr

"...όπως ανακοίνωσαν οι υπεύθυνοι Τύπου της «Αθήνα 2004», την Πέμπτη διατέθηκαν 38.000 εισιτήρια και στα 26 αγωνίσματα, κάτι που σημαίνει ότι υπήρξε πληρότητα των σταδίων της τάξης του 92%, ενώ συνολικά έχουν διατεθεί 3.520.000 εισιτήρια."
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gregx
Visitor
Visitor


Joined: 08 Aug 2004
Posts: 4

PostPosted: Thu Aug 26, 2004 4:07 pm    Post subject: eisiti Reply with quote

Και εγω δινω δυο εισιτηρια για παλη ελευθερα αυριο στισ 17.30 με 21.00
στα ανω λιοσια ειναι β κατηγοριας εχω δυο
και τα δινω στην τιμη τους 15 ευρω το ενα
αν κοιταξετε εχουν ηδη εξαντληθει οι θεσεις
τηλ εποικ 6947879321
δινοντε λογω οτι δουλευω
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Fri Aug 27, 2004 4:07 pm    Post subject: Reply with quote

Χθές γύρισα από τη δουλειά αργά το βράδυ και σήμερα σηκώθηκα κατά τις 08.00 το πρωί και την έκανα για το κλειστό του Φαληρου(Δ Φαλήρου). Είδα ΤαεκΒοντο Twisted Evil . Κλασσικά οι Έλληνες αργήσανε να ξυπνήσουν και να πάνε στο κλειστό (όπως και εγώ Mr. Green ) με αποτέλεσμα με το που μάθανε από τα κινητά τους ότι αγωνίζεται ελληνίδα αθλήτρια, στον έλεγχο "επικίνδυνων αντικειμένων", φωνάζανε στους στρατιώτες και τους αστυνομικούς Shocked να κάνουνε γρήγορα Twisted Evil γιατί...... θα χάσουνε των αγώνα Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Τέλοσπάντων,



το γήπεδο είχε μια πληρότητα γύρω στο 85-95% και πραγματικά την ώρα που αγωνιζόταν η Ελληνίδα έγινε ΣΕΙΣΜΟΣ στις εξέδρες με τα προκάτ. Θυμήθηκα αυτό που είχε πει ο Υ για το συντονισμό και την πιθανότητα να γίνει κανένα μπάμ και κατάλαβα Confused τι εννοούσε. Με το που βγαίνει η ετυμηγορία και αναδικνείεται η αντίπαλος της Ελληνίδας νικήτρια(κανονικός αγώνας ισσοπαλία) φεύγει από ένα πανίβλακα ένα μπουκάλι και η αθλήτρια μας Twisted Evil το άρπαξε Twisted Evil να μην το δει ο κόσμος κάτι που βέβαια δεν ήταν δυνατόν να αποκρυφτεί Evil or Very Mad

Πάντως στη συνέχεια του αγώνα όταν ένας αθλητής έφαγε μια "εκρηκτική" κλοτσιά στο πρόσωπο από τον αντίπαλο του και έμεινε αναίσθητος Confused , έπεσε όλο το ιατρικό επιτελείο του γηπέδου πάνω του να του δώσει τις πρώτες βοήθειες. Με το που τον σηκώνουν σύστηκε το γήπεδο από τα χειροκροτήματα(2 φορές για τουλάχιστον 1'), το οποίο έσβησε τις κακές εντυπώσεις(ελπίζω) που υπήρξαν στο 1ο περιστατικό
Rolling Eyes


EDIT: Twisted Evil Ευχαριστώ φίλε που με διόρθωσες !!! Έχω "λιώσει" !! Confused Confused χθές το βράδυ επέστρεψα αργά και.... πρωί πρωί σήμερα πάλι κλαρίνο Twisted Evil .... έχω πιεί 2 φραπέδες και 2 nestea αλλά φαίνεται πως ακόμα κοιμάμαι
Confused Confused Laughing Laughing Laughing

Αύριο σας έχω και μερικές φωτογραφίες Twisted Evil


Last edited by losada7 on Fri Aug 27, 2004 6:09 pm; edited 5 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
dimetro
Full Member
Full Member


Joined: 26 Jul 2004
Posts: 214
Location: Aeghio-Xanthi

PostPosted: Fri Aug 27, 2004 5:59 pm    Post subject: Reply with quote

Arrow losada7


Sorry,αλλα,αν δεν κανω λαθος, πρωτον οι αγωνες τζουντο εχουν τελειωσει
και δευτερον στο φαληρο μονο ταε κβο ντο γινονται.Αρα προφανως ταε κβο ντο ειδες... Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
zigzag
Junior Member
Junior Member


Joined: 18 Jul 2004
Posts: 77

PostPosted: Fri Aug 27, 2004 9:17 pm    Post subject: Reply with quote

Very Happy Very Happy

Αφού σου είπε ο άνθρωπος ότι έχει λιώσει. Τι θέλεις τώρα? Να μην δείτε χαρούμενο άνθρωπο, αμέσως να πέσετε να τον φάτε Razz . Τζούντο ήθελε να δει τζούντο είδε. Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Ολυμπιακοί Αγώνες All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Next
Page 25 of 26

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr