stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Κλειστό Ελληνικού και Λοιπές Εγκαταστάσεις
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Κλειστά γήπεδα
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nikolas
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 1068
Location: Άλιμος!

PostPosted: Sun Jun 06, 2004 12:35 pm    Post subject: Reply with quote

Arrow Λοζαντα

Το γηπεδο που λες πρεπει να ειναι το γηπεδο του ΣΟΦΤΜΠΟΛ!!
Αν αριστερα απο το γηπεδο αυτο , υπηρχε ενα αλλο παρομοιο ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ , τοτε αυτο το γηπεδο στα αριστερα ειναι ΤΟΥ ΜΠΕΙΖΜΠΟΛ!!

Αν δεν υπηρχε τιποτα αλλο στα αριστερα,τοτε το γηπεδο του ΜΠΕΙΖΜΠΟΛ ειναι αυτο της φωτογραφιας ΣΟΥ!!! Wink Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
olympic flame
New Member
New Member


Joined: 11 Mar 2004
Posts: 69
Location: Vouliagmeni

PostPosted: Sun Jun 06, 2004 3:23 pm    Post subject: Reply with quote

EXWTERIKO


KAI ESWTERIKO
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sakis
Junior Member
Junior Member


Joined: 20 May 2004
Posts: 146
Location: Γερμανία

PostPosted: Sun Jun 06, 2004 7:09 pm    Post subject: Reply with quote

poly orees i fotografies Shocked

oreo gipedo, megalo kai poly monderno Very Happy

miazi mba
Back to top
View user's profile Send private message
mpasketikos
Guest





PostPosted: Mon Jun 07, 2004 12:49 am    Post subject: Reply with quote

Ετσι οπως εδειξε τισ προηγουμενες μερες τους αγωνες η ετ1 , η καμερα ηταν υπερβολικα ψηλα.τοσο που η κοντικη γραμμη τριποντου δεν φαινοταν καθολου στο βασικο πλανο..μηπως ξερει κανεις αν ηταν προσωρινη η θεση για το test event?μακαρι να ναι ετσι γιατι ενω στους αγωνες ποδοσφαιρου η ψηλη καμερα ειναι εντυπωσιακη , στο μπασκετ το αποτελεσμα ειναι αθλιο..δεν φαινεται καθολου και η πορεια τησ μπαλας απο τοσο ψηλα!!!!!
Back to top
PAVEL_13
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 13 Feb 2004
Posts: 1036
Location: Ν.Σμυρνη - Πάτρα - Βενετία (Άλλωστε ένα πλοίο είναι...)

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 9:44 am    Post subject: Reply with quote

Πήγα χθες στο γήπεδο και λεχω να πώ ότι είναι το καλύτερο γήπεδο μετά το ΟΑΚΑ. Αυτό και το γαλάτσι. Αλλά καλύτερα αυτό που είναι καθαρά μπασκετικό.
Για τις κάμερες, έχουν τοποθετήσει ενα ζευγάρι ανάμεσα από τα δυο διαζώματα και ένα ζευγάρι στο τέρμα θεού που λέει και ο Αdmin. Το κακό είναι ότι οι γραμμές είναι άσπρες και δυσδιάκριτες. Αλλά αυτό διορθώνεται. Τώρα για την λήψη από το ψηλότερο ζεύγος, αυτό είναι καθαρά θέμα του σκηνοθέτη...
Το ηχοσύστημα ήταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ. Μέχρι και 1 το τζαμπολ ακουγόταν μουσική και με το κάθε σφύριγμα λήξης πάλι μουσική αλλά μιλάμε για φοβερή ποιότητα ήχου.
Ένα άλλο καλό ήταν οι μπασκέτες που στην διάρκεια οποιασδήποτε διακοπής του παιχνιδιού ( ταιμ αουτ, ημιχρονα) γύρω γύρω άναβε κόκκιο φως. Πολύ εντυπωσιακό. Μπράβο μας.
Οι εκφωνητές έκαναν και αυτοί test event αφού δεν είχαν και τόση άψογη συνεργασία αυτός που τα έλεγε στα αγγλικά με έντονη προφορά εκφωνητή NBA με τον δικό μας που η φωνή του ήταν πολύ γνωστή.... ποίς ήταν ποιός ήταν....
Ο κλιματισμός τέλειος.
Οι εθελοντές όλοι χαμογελαστοί και πρόθυμοι,
αρκετός κόσμος αλλά οι περισσότεροι απ'αυτούς γέροι,
εγώ χωρίς μηχανή
μέχρι να φτάσω στο γήπεδο από το πάρκιν του παλιού αεροδρομίου μου βγήκε η γλώσσα στο περπάτημα
Περπάτησα όλη την απόσταση από την είσοδο με τους φύλακες μέχρι την πεζογέφυρα την ωραία, και πάλι πίσω μέχρι το γήπεδο... ευτυχώς που κάθε 40 -50 μέτρα είχαν εθελοντές που σου εύχονταν ... καλό κουράγιο και σε καθοδηγούσαν. ΕΛπίζω στους Ολυμπιακούς αγώνες ο κόσμος να μην χρειάζεται να κάνει τόσο δρόμο... Γυρίζοντας από τον ίδιο δρόμο άκουγα αυτούς που πήγεναν να λένε, αμάν πιά πού είναι αυτό το γήπεδο, και να λέω από μέσα μου... έχεις πολύ δρόμο ακόμα...
Το πάρκιν τίγκα, στους Ολυμπ. Αγώνες θα έχουμε πρόβλημα
Αυτά....
Πέρασα ένα υπέροχο απόγευμα....

Υ.Γ.: Οι προρωρινές κερκίδες είναι στις δυο πλευρές οι μισές του άνω διαζώματος και στις άλλες δυο πλευρές ολόκληρο σχεδόν το άνω διάζωμα Sad
Εαν χωράει 14000 με τις προσωρινές τότε χωρίς αυτές θα χωράει το πολύ 8.000
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Asimov
Junior Member
Junior Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 128
Location: Κάπου ανάμεσα...

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 10:26 am    Post subject: Reply with quote

Ημουν κι εγω εχθες στο Ελληνικο για το ματς με την Τσεχια.... Το γυμναστηριο αν και δε σε προδιαθετει απο τη μερια της παραλιακης, απο τη μερια του αεροδιαδρομου ειναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ. Μεσα ειναι εντυπωσιακο... Δεν καταλαβα την επιλογη των προσωρινων εξεδρων (ολο το ανω διαζωμα στα πεταλα και το πανω κομματι του ανω διαζωματος στις υπολοιπες εξεδρες). Το παρκε (σε αντιθεση με τον φιλο παραπανω) μου αρεσε πολυ. Τετοια γυμναστηρια βρισκεις μονο στο εξωτερικο. Δε μου αρεσε:
1) ο γυρω χωρος, ιδιαιτερα προς παραλιακη, που ειναι εντελως αδιαμορφωτος και τα εκτρωματα-κτιρια του παλαιου αεροδρομιου που στεκουν αγερωχα και μας επιστρεφουν 40-50 χρονια πισω. Ξερει κανεις τι θα γινει με αυτα; Ο χωρος θα διαμορφωθει;
2) Η κινηση της παραλιακης. Και καλα εγω μετα εστριψα για Αλιμου. Οι αλλοι πρεπει να κανατε ωρες για να επιστρεψετε.
3) Η πολλη ευγενεια των εθελοντων! (σε σημειο να κουραζεσαι)
4) Πηγα με μια φιλη που εργαζεται στο 2004 και μου ειπε οτι η χωρητικοτητα θα ειναι 13500 και ανευ των προσωρινων 8000. Not bad at all αν και νομιζω οτι το γηπεδο μεταολυμπιακα θα μεινει ανεκμεταλλευτο... Κακο για μας τους θιασωτες του αθληματος και ιδιαιτερα για μενα που μενω 5 λεπτα με τ’ αυτοκινητο!
Το περπατημα δε με χαλασε, κανει καλο! Φτανει πια με τη νοοτροπια του ελληνα να τον πανε απο τη μια πορτα στην αλλη.

ΥΓ Ασχετο, αλλα δεν ειχα που να το γραψω: Αν η εθνικη γυναικων ειχε μια αξιοπρεπη σεντερ, μια καλυτερη πλει μεϊκερ (που υπαρχει. αλλα οι ιθυνοντες δεν εδεησαν) και.... προπονητη (ο τυπακος στον παγκο μας ειχε πλακα...) θα μας ενθουσιαζε στους αγωνες! Κριμα....
Sad
Back to top
View user's profile Send private message
PAVEL_13
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 13 Feb 2004
Posts: 1036
Location: Ν.Σμυρνη - Πάτρα - Βενετία (Άλλωστε ένα πλοίο είναι...)

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 11:07 am    Post subject: Reply with quote

Μήπως να το κάναμε και ολυμπιακό άθλημα? Βάδην μέχρι το γήπεδο...
Καλό είναι το περπάτημα αλλά στις 5.30 που πήγα εγώ είχε ντάλα ήλιο και δεν ήταν και η καλύτερη εμπειρία.
Το παρκέ όχι πως δε μ'αρεσε αλλά το ανοιχτό χρώμα του σε συνδιασμό με τις άσπρες γραμμές ε, δε μου καθόταν καλά. Ας βαζαν πιο σκούρο παρκέ ή ασ κάναν πιο σκούρες γραμμές που είναι και πιο εύκολο.
Μ'άρεσε επίσης και η γιγαντοοθόνη που ήταν τέρμα θεού αριστερά όπως καθόμασταν
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Asimov
Junior Member
Junior Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 128
Location: Κάπου ανάμεσα...

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 11:23 am    Post subject: Reply with quote

Τωρα που το λες θα ηθελα να υπηρχε προβεψη για ηλικιωμενους (ενα βανακι η κατι τετοιο) κατα τ’ αλλα εγω επιμενω πως το περπατημα δεν ειναι προβλημα. Τωρα το παρκε ειναι μαλλον θεμα αισθητικης του καθενος. Εμενα μ’ αρεσει! Η γιγαντοοθονη τερμα αριστερα ηταν πραγματι εντυπωσιακη. Οπως και η θεα με την εξοδο το βραδυ απο το γυμναστηριο και τα φωτα του αεροδρομιου (μεχρι να στριψεις για παραλιακη...). Οι ηχητικες εγκαταστασεις οπως προαναφερθηκε ηταν εξαιρετικες. Δεν ηταν φοβερο που τα ασφαλιτικα Xsara συναγωνιζονταν το ενα το αλλο στα γκαζια και προκαλουσαν τον κοσμο που περπατουσε σ’ ενα στενο δρομακι παραπλευρως προς το γυμναστηριο; Αν εννοεις οτι σε χαλασε αυτο, συμφωνω και επαυξανω! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
PAVEL_13
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 13 Feb 2004
Posts: 1036
Location: Ν.Σμυρνη - Πάτρα - Βενετία (Άλλωστε ένα πλοίο είναι...)

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 11:32 am    Post subject: Reply with quote

Δυστυχώς λόγω υποχρεώσεων έπρεπε να φύγω στις 7.30, οπότε τα φώτα δεν τα είδα. xsara δεν είδα όμως άκουγα τόσο θόρυβο από την παραλιακήμ που νόμιζα ότι ήταν αυτοκίνητα μέσα στην περίφραξη, στον παράλληλο με την παραλιακή δρόμο... Αλλά αυτά είναι λεπτομέρειες...
Στον γυρισμό εκεί που τελειώνει ο πεζόδρομος και αρχίζει το κεκλιμένο επίπεδο για τα ΑΜΕΑ ήταν μια κυρία με μια ντουντούκα που έλεγε ότι όσοι θέλουν να επιβιβαστούν σε λεωφορειακές γραμμές του ΟΑΣΑ πάνε αριστερά και σε 5 μέτρα ήταν τα λεωφορεία, ενώ για μας τους καημένους που πήραμε τα αμάξια μας έπρεπε να περπατήσουμε όλο το δρόμο. Μάλλον για να μου δόσουν να καταλάβω ότι δεν πρέπει να παίρνω το αμάξι...
Το απογευματάκι που βγήκα γύρω στις 7.45 είχε αρκετά δροσερό καιρό, κρύωνα θα έλεγα γιατί είχα φορέσει ότι πιο ελαφρύ μπορούσα μεσημεριάτικα όταν πήγα...

Τέλος καλό όλα καλά, μια χαρά γήπεδο είναι, τώρα τα μικροπροβλήματα θα αντιμετωπιστούν, γιαυτό έγινε και το test event.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GEORGE
Senior Member
Senior Member


Joined: 28 May 2004
Posts: 466
Location: GLYFADA/ATHENS

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 11:44 am    Post subject: Reply with quote

Very Happy Very Happy Very Happy χαχαχαχα Very Happy Very Happy Very Happy

Απιστευτος ΠΑβελ!!!!!
Προσεξε μην κρυωσεις και χασεις το euro Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ακου εκει κρυωνες Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Σορρυ υπσιλον Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Asimov
Junior Member
Junior Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 128
Location: Κάπου ανάμεσα...

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 11:45 am    Post subject: Reply with quote

Λοιπον, το περπατημα για τους πεζους ειχε περιοριστει σε ενα στενο δρομακι πλατους 1,5 μετρου, χωρισμενο απο τον υπολοιπο δρομο με φορητα καγκελακια. Ο δρομος υποτιθεται οτι ηταν για τα λεωφορεια του ΟΑΣΑ αλλα εγω στην ουσια εβλεπα να περνανε με... 1000 διαφορα αυτοκινητα της ασφαλειας και τα Hyundai της οργανωτικης. Απορω με το θρασος τους... Επειδη ειπες για παρκινγκ, στοχος ειναι στους αγωνες να παει ο κοσμος με τα ΜΜΜ (και σωστα κατα τη γνωμη μου) οποτε το απλετο παρκινγκ εκτος απο αχρειαστο μπορει να προκαλεσει και προβληματα. Γι’ αυτο φτιαχνουν το τραμ! Εχασες παντως που δεν το ειδες βραδυ, ηταν ο,τι καλυτερο!
Back to top
View user's profile Send private message
Argyris
Senior Member
Senior Member


Joined: 21 Apr 2004
Posts: 670
Location: ΑΘΗΝΑ

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 12:03 pm    Post subject: Reply with quote

TELEIO!!! Very Happy Very Happy
Epitelous ena gipedo apo to opoio den xerame TIPOTA kai mas xafniasan entelws!! Sygxaritiria & BRAVO Arrow LOSADA gia tis polles fwtografies (mesa/exw)!! Exeplagisa apo tin omorfia tou exwterikou xwrou tou ellhnikou. Poly eyrixwros, anetos kai wraia diamorfwmenos. Oi aerografies pou blepoume to adikoune. An megalwsoun kai ligo ta dentrakia akoma, 8a ginei KOUKLI!
Elpizw kapoia omada basket na to a3iopiohsei meta tous agwnes, opws kai ta ypoloipa stadia tou ellhnikou pou einai pragamatika stolidia!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
GEORGE
Senior Member
Senior Member


Joined: 28 May 2004
Posts: 466
Location: GLYFADA/ATHENS

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 1:38 pm    Post subject: Reply with quote

Τελικα αξιζε η αναμονη για photos τοσο καιρο...

Μπραβο, αψογο κλειστο. Νομιζω το καλυτερο
Back to top
View user's profile Send private message
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 2:13 pm    Post subject: Reply with quote

Εγω πηγα στο Κλειστο Γυμναστηριο του Ελληνικου στο απογευμα του Σαββατου !
Τα καλα τα ειπατε εσεις αλλα εγω θα πω καποιες ατελειες οπως η σκεπη που εχει πολλα δοκαρια ( φταιει που ηταν υποστεγο ) , τουαλετες που φτιαχτηκαν απο γυψοσανιδες Evil or Very Mad ( δοκιμαστε να χτυπατε τοιχους ... ) , τα ταβανια των διαδρομων ειναι κοντα Evil or Very Mad ( θα εχουν προβλημα οι ξενοι τουριστες που συνηθως ειναι ψηλοι ) !
Μου αρεσουν οι εξεδρες που ειναι ψηλες Laughing !
Μεταολυμπιακα δεν πρεπει να χαθει αυτο το νεο Κλειστο !
Να το χρησιμοποιησει η καε ολυμπιακος !!


Last edited by P.A.O. on Mon Jun 07, 2004 2:18 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ZORBAS
Full Member
Full Member


Joined: 16 Apr 2004
Posts: 364
Location: London

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 2:17 pm    Post subject: Reply with quote

Λοιπόν δεν θέλω να φορτώνω τα topic με άσχετα posts, αλλα οι ψηλοί έλληνες δεν θα έχουν πρόβλημα; Για τι ύψos μιλάμε Question Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
PAVEL_13
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 13 Feb 2004
Posts: 1036
Location: Ν.Σμυρνη - Πάτρα - Βενετία (Άλλωστε ένα πλοίο είναι...)

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 2:58 pm    Post subject: Reply with quote

Υπερβολές. Ρε PAO είσαι πάνω από 2.20?
Το ύψος δεν είναι και πρόβλημα...
πάνω από 2.20 είναι 1 στους 900.000 !!!!
το εντυπωσιακό είναι ότι πριν από λίγα χρόνια έμπαιναν αεροπλάνα εκεί μέσα!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 3:25 pm    Post subject: Reply with quote

Δεν ειμαι υπερβολικος !
Εχω υψος περιπου 1.90 και βλεπω τα ταβανια να ειναι κοντα μου !
Ειναι κοντα η εχω προβλημα με τα ματια μου Evil or Very Mad Question
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 3:51 pm    Post subject: Reply with quote

Παιδιά ότι και να λέμε το κλειστό είναι πολύ όμορφο και γενικά με όλες τις σύγχρονες προδιαγραφές !

Θέλω να επισημάνω και εγώ την πρωτοτυπία που έχουν τα καλάθια όπου την ώρα που υπάρχει ταιμ αουτ ανάβει στις άκρες το ταμπλό σε χρώμα κόκκινο. Οι πίνακες είναι πολύχρωμοι και έχουν πληροφορίες για τα πάντα.

Εγώ το μόνο που θεωρώ αρνητικό είναι ένα ,όπως και σε άλλες αθλητικές εγκαταστάσεις, το γεγονός δηλαδή ότι τα διπλανά κτήρια καθώς και η πλευρά απο τη παραλιακή είναι παλιά και σε πάνε 50 χρόνια πίσω όπως είπε κάποιος.

Αν κάποιος κύριος από το 2004 διαβάζει το φόρουμ θα ήθελα να του επισημάνω ότι σε μία αθλητική εγκατάσταση δεν μπορεί η περίφραξη να έχει στο πάνω μέρος αγκαθωτό σύρμα. Ίσως για λόγους ασφαλείας να ήταν σωστό για ένα αεροδρόμιο σαν το ελληνικό αλλά πλέον εκεί βρίσκεται ΑΘΛΗΤΙΚΟ κέντρο
Back to top
View user's profile Send private message
calatravas
Junior Member
Junior Member


Joined: 13 May 2004
Posts: 105

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 4:15 pm    Post subject: Reply with quote

losada, euxaristoume gia tis fwtografies.
Very Happy Very Happy Very Happy

Kaname th bolta mazi sou.

(apisteuto mou fainetai, to xeimwna pou eida thn perioxh htan ena matso xalia....euge mas)
Back to top
View user's profile Send private message
Ryu13
Junior Member
Junior Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 71

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 4:40 pm    Post subject: Reply with quote

to sabbato pou piga eixe banaki gia pera dothe kathe 5 lepta.aparadekti i sxolastikotita ton ipeuthinon kathos episis kai to oti de se afinan na deis tis upoloipes egatastaseis itan aparadekta
Back to top
View user's profile Send private message
savroulis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1632
Location: Athens, Greece

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 6:27 pm    Post subject: Reply with quote

Arrow RYU έχεις καταλάβει ότι ισχύει απόλυτη ασφάλεια σε όλα τα Ολυμπιακά κτίρια??
δηλαδή τι σημένει που έισαι εκεί?? ότι πρέπει να μπορείς να αρμενίζεις όπου θέλεις??? μήν τα παραλέτε ρε παιδιά!!! Shocked

όσο για το γήπεδο, είναι πολύ όμορφο, ενα κεντρικό κυβικό στύλ ΝΒΑ πίνακα χρειάζετε!!! και μερικές ακόμη σουίτες. Cool

Οσο για το σύρμα το τυλιχτό πάνω απο εγκαταστάσεις να σου πώ απλά εδώ στο Staples Center --Lakers έχουν βάλει σε σημεία που ο κόσμος θα μπορούσε να κάτσει/στηριχτεί! σπασμένα γυαλιά τσιμεντωμένα, ώστε να μήν ακουμπάς την περιοχή, και εμποδίζεις την απο μέσα θέα!! Γυαλί η πλάτη! Sad
Back to top
View user's profile Send private message
theo
New Member
New Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 48

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 9:49 pm    Post subject: Reply with quote

Πηγαίνετε εδώ http://sportnews.flash.gr/articles/2004/6/7/50120/ και διαβάστε την τρίτη παράγραφο.Ευχάριστα νέα...
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 10:33 pm    Post subject: Reply with quote

Επίσης θα ήθελα να επισημάνω ότι τα πεζοδρόμια που υπάρχουν έξω από το ελληνικό είναι σε άθλια κατάσταση.

Έτυχε να δώ αθλήτριες οι οποίες τρέχανε πανικόβλητες να περάσουν από την πλευρά της παραλίας στην απέναντι για να μπούνε από τη πύλη, κάνοντα σλάλομ μεταξύ μπάζων,χωμάτων και κινδυνεύοντας να τις πατήσει αυτοκίνητο !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Mozart
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2820
Location: Thessaloniki

PostPosted: Tue Jun 15, 2004 4:26 pm    Post subject: Reply with quote

Λυόμενες κερκίδες στο μπέιζμπολ!!

http://www.athens2004.com/Images/Multimedia/images/12june0405805_001basebhellP.jpg
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Wed Jun 16, 2004 6:09 pm    Post subject: Reply with quote

Μονο αυτα Shocked ?
Δεν θα βαλουν αλλες λυομενες κερκιδες στο γηπεδο Μπειζμπολ Sad ? ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Κλειστά γήπεδα All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  Next
Page 12 of 18

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr