stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Προσπάθειες αναβίωσης του forum και του site.

 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Σχετικά με το stadia.gr
View previous topic :: View next topic  
Author Message
petalo
Senior Member
Senior Member


Joined: 09 Feb 2004
Posts: 596
Location: θεσσαλονίκη

PostPosted: Sun Jan 27, 2019 9:52 pm    Post subject: Προσπάθειες αναβίωσης του forum και του site. Reply with quote

Είμαι από τα παλαιότερα μέλη του φόρουμ και παρά τα τόσα χρόνια που πέρασαν νοσταλγώ τις μέρες που αν και δεν είχα ίντερνετ στο σπίτι πήγαινα με τις ώρες σε ίντερνετ καφέ για να διαβάσω τα μνμ από τα μέλη του φόρουμ αλλά και να δω τα στάδια και κλειστά που ανέβαζε ο admin.
Συνεισέφερα και γω στο site με φώτο και πληροφορίες...
Το ένιωθα σαν κάτι δικό μου που μου χάριζε ευχαρίστηση και ουσιαστικά ήταν κάτι το μοναδικό για εμάς τους ποδοσφαιρόφιλους..
Δυστυχώς όμως το site σταμάτησε να ανανεώνεται και η συμμετοχή στο φόρουμ μηδαμινή..
Που είναι όλα αυτά τα μέλη που έμπαιναν και έγραφαν?Κατανοώ ότι άλλοι παντρεύτηκαν,έκαναν τις δικές τους οικογένειες,άλλοι βαρέθηκαν αλλά κάνω μια έκκληση σε όλους τους συντελεστές να επανέλθουν και το site να αποκτήσει ζωή...
Back to top
View user's profile Send private message
Giannis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 29 Mar 2004
Posts: 1682
Location: Ελβετία

PostPosted: Fri Nov 01, 2019 6:57 pm    Post subject: Reply with quote

Απίστευτο...είχα ξεχάσει τελείως την υπαρξή του και μπήκα μετά από τόσα χρόνια και νοστάλγησα. Shocked

Θα ήταν ωραίο ένα reunion...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Sat Jul 10, 2021 4:13 am    Post subject: Reply with quote

Γεια σας.
Ελπίζω να είστε καλά όλοι και ευτυχισμένοι, όσο μπορείτε και όσο σας επιτρέπουν οι περιστάσεις που τελευταία δεν ήταν και οι καλύτερες.

Είμαι από τους σχετικά παλαιούς συμμετέχοντες αλλά δυστυχώς δεν έχω τον χρόνο και οφείλω να ομολογήσω - αρκετές φορές - το κουράγιο για να παρακολουθώ συζητήσεις όπως έκανα την περίοδο των Ολυμπιακών Αγώνων.
Το ενδιαφέρον υπήρχε και υπάρχει αλλά όχι ο ζήλος εξαιτίας αλλαγής των προτεραιοτήτων μου, που είναι αρκετά διαφορετικές.

Δεν είναι μόνο οι αλλαγές στις προσωπικές συνήθειες και στις προσωπικές υποχρεώσεις που έκαναν πολλούς από εμάς να απέχουμε από αυτό το φόρουμ, είναι και οι αλλαγές που συντελέστηκαν όλο αυτό το χρονικό διάστημα στο ελληνικό internet και στις συμπεριφορά μας εξαιτίας ανάδυσης άλλων μέσων δημόσιου ενδιαφέροντος ψυχαγωγίας και χόμπυ. Και ο ελεύθερος χρόνος είναι λιγότερος και οι δραστηριότητες ή τα χόμπυ είναι περισσότερα οπότε είναι πολύ δυσκολότερο για τους παλαιούς συμμετέχοντες να επανέλθουν στην παλαιά τους συνήθεια. Προσωπικά για εμένα υπήρχαν και άλλοι λόγοι που σταμάτησα να συμμετέχω άσχετοι με οποιονδήποτε ή οτιδήποτε σχετίζεται με το φόρουμ.

Νομίζω όμως ότι αν στο επόμενο διάστημα πάρει για τα καλά μπροστά η οικονομία, όπως αναμενόταν πριν ξεσπάσει αυτό το αναπάντεχο της πανδημίας, τότε κάποιοι νεότεροι που ταυτόχρονα θα βιώνουν μεγάλες αλλαγές που σχετίζονται με τις θεματολογίες τους φόρουμ, μπορεί να θελήσουν να ασχοληθούν πολύ περισσότερο έχοντας την τρέλα που χάσαμε κάποιοι από εμάς.

Ελπίζω να μπούνε κάποιοι άλλοι από την παλαιά παρέα και να γράψουν την γνώμη τους. Twisted Evil Ελπίζω να γίνει κάτι και ξαφνικά να ξεκινήσουν αρκετά μέλη να γίνουν πιο δραστήρια. Για εμένα αυτή την περίοδο είναι πολύ δύσκολο.

Αυτά τα λίγα από εμένα και σας εύχομαι να πορεύεστε με υγεία. Καλή τύχη σε όλους σας.
Back to top
View user's profile Send private message
stakyr_7
New Member
New Member


Joined: 29 May 2005
Posts: 31

PostPosted: Thu Mar 17, 2022 8:53 am    Post subject: Reply with quote

Welcome back φίλε daam Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Fri Mar 10, 2023 4:45 pm    Post subject: Reply with quote

Hey! Ελπίζω να είστε όλοι καλά. Ούτε θυμάμαι πόσα χρόνια είχα να μπω αλλά με τη βοήθεια του Admin τα κατάφερα. Αν δεν ξαναξεχάσω το password μου Laughing θα προσπαθήσω να μπαίνω συχνότερα, έχω και μερικά ban να ρίξω Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Admin
Site Owner
Site Owner


Joined: 16 Jan 2004
Posts: 2295
Location: Davelis Cave (απ'έξω)

PostPosted: Fri Mar 10, 2023 5:24 pm    Post subject: Reply with quote

Welcome back Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Σχετικά με το stadia.gr All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr